jak ustawić rozrząd w gsxr 750 99r - prosze

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
Duszan

jak ustawić rozrząd w gsxr 750 99r - prosze

Post autor: Duszan »

cześć.
zatarłem panewki zamówiłem wał panewki i wszystko co było zatarte wymieniłem. rozrzad ustawiłem zgodnie z zasadą ssanie sprężanie praca wydech na 4 garze wszystkie znaki na wale i impulsatorze ustawiłem dobrze na wałkach są kreski ustawiłem je na zewnątrz ale może być sytuacja że przestawiłem rozrząd o 180 stopni.
otuż jestem załamany bo szukam błędu już miesiąc wyciągnąłem silnik 4 razy sprawdziłem wszystko myślałem że panewki zaciasne ale wszystko jest ok dokręciłem kluczem dynamometrycznym zgodnie z siłami podłączyłem elektryke ciężko sie jest pomylic bo wtyki pasują tylko do odpowiednich wtyk. motor odpalił mi wczoraj ale jak sie ucieszyłem i zaczałem składac spróbowałem jeszcze raz i klapa nie zatrybił. iskrę ma potężną świece zalane - tego nie rozumiem. mozliwe że własnie rozrząd jest źle ustawiony przestawiony o 180 stopni ale powiem szczerze nie chodził by tak płynnie jak odpalił. i praktycznie kilka razy po złożeniu całości odpalil i nie chciał mieć wolnych obrotów. ma wszystko nowe bo przejechane 19 tyś mam go od 6 tys i 3 lat więc neima ukrytych wad - nie wiem co mu jest. impulsator sprawdzałem jest dobry iskry potęzne zapłon jest elektroniczny i wczoraj sie załamałem siadłęm sobie koło niego i i nawet nie chciało mi się myśleć. podam wam mój mail gdyby ktoś wiedział lub miał podobny przypadek prosze o pomoc lub jeszcze jedno mnie nurtuje rozrząd jak ktoś ma jak powinny byż znaki na wałkach poprosze
mój mail duszan@interia.pl tel. 600-006-346[/b]
ODPOWIEDZ