vs 800

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
jahal

vs 800

Post autor: jahal »

hello! kupiłem 800-tkę i mam pytanie. Jak odpalam na zimnym silniku to drugi gar startuje z ok. 5 sek. opóznieniem?! (swiece NGK nowe) Czy to się zdarza czy oznacza jakąś lipę, dzięki za ewentualne rady!
tial

Post autor: tial »

Witam
Jak dla mnie to jakas lipa. Oba gary powinny startowac mniej wiecej w tym samym czasie. Wiec jezeli swiece i kable wysokiego napiecia sa ok to cos jest nie tak z dostarczaniem paliwa do cylindra albo cos z zaplonem(moze wystarczy przeczyscic gaznik ?) A tak w ogole to kiedy jedziesz i dosc szybko dodasz gazu to moto przyspiesza bez protestow czy najpierw sie troche przydusza a pozniej dopiero przyspiesza ? I jeszcze jedno czy po rozgrzaniu silnik pracuje rowno na niskich obrotach ?
Pozdro :angry_smile:
mr_simon

Re: vs 800

Post autor: mr_simon »

jahal pisze:hello! kupiłem 800-tkę i mam pytanie. Jak odpalam na zimnym silniku to drugi gar startuje z ok. 5 sek. opóznieniem?! (swiece NGK nowe) Czy to się zdarza czy oznacza jakąś lipę, dzięki za ewentualne rady!
U mnie też tak jest w serwisie powiedzieli mi, że Intruder 800 tak ma ;)
ODPOWIEDZ