Dzikus - Intruz, drugi stopien wtajemniczenia? ;-)

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Dzikus - Intruz, drugi stopien wtajemniczenia? ;-)

Post autor: Jos. »

Smigajacy Savazka, jak myslicie, co bedzie nastepnym krokiem po Dzikusie?

Tak sie zaczelam zastanawiam i z moich obserwacji wynika, ze duzo osob mysli powaznie o Intruzie, a niektorzy juz przeszli te droge (Osama, Ty oczywiscie :) ). Ciekawe, jak to bedzie wygladalo za pare miesiecy, a moze lat... :hmm: Czy sekta Dzikusowa zamieni sie na Intruzowa ?? :twisted:

Ja osobiscie nie wyobrazam sobie w tej chwili innego sprzetu, ktory mialby zastapic Savazke... :moto:
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów

Post autor: bogdi64 »

tak się dobrze zaczęło i nowy temat nam z tego zrobili, w nawiązaniu LS jest jedyny, dlatego duża część osób, nawet po zmianie z wielkim sentymentem się odnosi do niego, a nawet są opinie, "że gdybym miał kasę to jako drugi OK" - a pdnośnie 1400, czy można coś chcieć więcej, jak to mówią amerykanie, DUŻĄ POJEMNOŚĆ MOŻE ZASTĄPIĆ TYLKO JESZCZE WIĘKSZA :spoko:
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
Zielony

Post autor: Zielony »

Co będzie następnym krokiem po dzikusie to myślę zależy od tego czy ktoś zamierza pozostać w klasie chopper czy raczej pójść w strone cruiserów (no bo kierunki sportowe i turystyczne żadko jednak do nas przemawiają :P )

Mamy przykład Rysia, który zmienił Savage'a ostatnio na Volusie. Także Intruz ale jednak to już nie chopper/ całkowicie inna klasa motocykla niż np. 1400.

Mnie osobiście też coraz bardziej ciągnie w stronę cruiserów chociaż wiem, że brakowało by mi tego specyficznego klimatu choppera jakim jest Savage. Ale to już niezależnie od typu następnego motocykla - po prostu Savage to Savage - Niepowtarzalny klimat :D

a może niektórzy z nas pozostaną przy Dzikusie :D
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

bogdi64 pisze:Jos pisze - a ja juz postanowilam, ze po Dzikusie bedzie Intruz, chyba 800. No ale to dopiero za iles miesiecy (a moze lat ) i po uzbieraniu jak dla mnie wiewyobrazanej w tej chwili kwoty...

Jos - podtrzymuje, popieram, ale w kierunku 1400 - i widzę mamy podobne problemy
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Jos. pisze:bogdi64 napisał:
Jos - podtrzymuje, popieram, ale w kierunku 1400 - i widzę mamy podobne problemy


Bogdi, a powiedz mi, po co 1400 800 nie wystarczy? Jesli nie, to czemu??
Ostatnio zmieniony pt, 8 gru 2006, 07:28 przez Lechul, łącznie zmieniany 1 raz.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Jos. pisze:A co do wiadomych problemow... na pewno kiedys uzbieramy na Intruzy, Bogdi!! I'm sure

Hehe, tak sie zastanawiam, czy wiekszosc towarzystwa Dzikusowego za jakis czas nie przeniesie sie na Intruzerstwo, bo chyba to zmierza w takim kierunku... Drugi stopien wtajemniczenia
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

bpgdi64 pisze:Już odpowiadam, lubię chopery , dlatego padło na savage, Motory Y są przesłodzone, H, jadąc na nim ma być widać kase, a 1400 dla mnie to taki LS x2 - 800 jest OK, ale dla mnie on nie ma tego czegoś, mam blaszaka z rozsądku, żona tak samo, a motor - czy ktoś kupuje chopera, no właśnie z rozsądku
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
marian07

Post autor: marian07 »

W zasadzie Savage nie jest wszystkim, ale wszystko bez Savage jest niczym ... Ot tak zacytowałem sam nie pamietam dokładnie kogo, ale myslę że celnie :papapa:
rysio

Post autor: rysio »

Witam
Z Savage się wyrasta niestety i to nie w przenośni, tylko dosłownie. Kupując go byłem dumny z wielkiego silnika i błyszczących chromów.
Było mi na nim wygodnie i osiągi wcale nie były za małe.
Ale to było trzy lata temu. Zaczęły się dłuższe trasy i tyłek bolał jak się zsiadało. Mocy też było trochę jakby za mało.
No i przychodzi taka chwila, że trzeba się przesiąść na coś większego. W moim przypadku na VL800, czyli jak by nie było na Intruza, tyle, że cruisera :lol: , jak to zauważył Zielony.
Też kocham choppery i mam nadzieję, że jeszcze do nich kiedyś wrócę, choć na świecie jakby coraz ich mniej... :?
A sentyment do Savage pozostanie na zawsze. Pocieszam się, że mój Dzikus dostał dobrego nowego właściciela. Dbaj Marian o niego, to ci się odwdzięczy dostarczając prawdziwej przyjemności z jazdy.
Do zobaczenia na trasie.
Rysio
krycha

Post autor: krycha »

Jedyne moto jakim zastąpiłbym dzikiego (gdybym miał szmal :oops: ) to intruder 1400. Ale XXIwiek spróbuję jeszcze przejeździć LS-ką :twisted: :moto: :twisted:
karlos66

Post autor: karlos66 »

chcialem sie pozbyc w tym roku mojego dzikusa, ale jak patrze na niego to jakos mi zal sprzedawac. zostaje ze mna. jak juz nazbieram odpowiednich funduszy to jeszcze nie wiem co bedzie nastepne. wiem tylko, ze nie chce sie juz pozbywac LS-a i bede mial dwa :) (jedynie w naglej koniecznosci) a nowe moto bedzie ogromne ;)
trenner

Post autor: trenner »

Podoba mi się duża moc uwalniana przy niskich obrotach,a to wskazuje na dużą pojemność :D Jak już bym zmieniał,to raczej(dość radykalnie)na więcej niż 800cm.Obawiam się jedynie masy motocykla-jakieś 300kg w ciasnym garażu :? ale ewentualne zmiany to bardzo odległa przyszłość.
Pozdrawiam właścicieli LS-to fantastyczne sprzęty :!:
bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów

Post autor: bogdi64 »

Lechul napisał -
Jos. i bogdi64
Zróbcie jeszcze raz podobną "kaszankę" na tym forum to będziecie swoich postów szukać na forum o proszkach do prania
Póki co przenoszę do nowo otwartego wątku.

Lechul, wielkie przeprosiny, ale zauważyłeś, że jak jednogarowcy się rozpiszą, to jedyną metodą było by odcięcie kabla od klawiatury (wygrał bym, używam laptopa) ale może dlatego nie przez przypadek nazwa tego moto jest DZIKUS - Piętaszka też było ciężko ucywilizować, a Kali lubić - Kali zjeść :tancze:
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

bogdi64 pisze:Lechul napisał -
Jos. i bogdi64
Zróbcie jeszcze raz podobną "kaszankę" na tym forum to będziecie swoich postów szukać na forum o proszkach do prania
Póki co przenoszę do nowo otwartego wątku.
Jaka znowu kaszanka ?? :evil: ;) 2 posty i 2 odpowiedzi w watku o Intruzie i Shadow'ce to nie kaszanka :jezyk: Tak wiec bez przesady, Lechul !! ;) No wlasnie, zeby nie robic kaszanki powstal nowy watek.

BTW Tez mi sie wydaje, ze w koncu z LSa sie wyrasta, jak to wspomnial Rysiu. Z tego co napisaliscie wynika, iz Intruz gdzies sie tam przewija przez mysl. A jesli nie Intruz, to ogolnie krazowniki. Ale chyba wiekszosc mysli caly czas o marce Suzuki, nieprawdaz? No ciekawe jak to bedzie...
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

krycha pisze: Ale XXIwiek spróbuję jeszcze przejeździć LS-ką :twisted: :moto: :twisted:
Krycha, jak widze, to skladasz wlasnie deklaracje wiernosci Dzikusowi do konca swoich dni, tak? :twisted:
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
ODPOWIEDZ