Dzikus - Intruz, drugi stopien wtajemniczenia? ;-)

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

karlos66 pisze:chcialem sie pozbyc w tym roku mojego dzikusa, ale jak patrze na niego to jakos mi zal sprzedawac.
Mam ten sam problem ;) To dziwne jak czlowiek przywiazuje sie do Dzikusa. Ciekawe czy inni przywiazuja sie tak do Marud, Intruzow, GSow, GSXRow, Bandytow czy innych Hayek? (wcale nie zakladam, ze nie, tylko zostawiam pytanie otwartym) ;)
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
Zygzak
Śmigający inaczej...
Posty: 397
Rejestracja: pt, 8 gru 2006, 10:30
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zygzak »

Ciekawe czy inni przywiazuja sie tak do Marud, Intruzow, GSow, GSXRow, Bandytow czy innych Hayek? (wcale nie zakladam, ze nie, tylko zostawiam pytanie otwartym) ;)

Za to pytanie powinna być jakaś kara :beat2: ... :oczko:
bogdi64 napisał, że większą pojemność może zastąpić jeszcze większa . I to jest kwintesencja pytnia typu "co będzie dalej?" :spoko: A reszta.... :klotnia: ...... :plask: ....przecież o gustach się nie dyskutuje :peace:. Wszystkie są jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne. Przecież chodzi tylko o to jedno co mają w sobie wszystkie bez wyjątku :devil: :aniolek: . Właśnie to coś , co nas łączy :uscisk: .
Pozdrawiam. Zygzak[/quote]
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

bogdi64 pisze:Lechul, wielkie przeprosiny, ale .............
Jos. pisze:Jaka znowu kaszanka 2 posty i 2 odpowiedzi w watku o Intruzie i Shadow'ce to nie kaszanka Tak wiec bez przesady, Lechul
Nawet odnosząc się do mojej wypowiedzi piszecie w zupełnie innym wątku :evil:
To juz nie "kaszanka". To już niezły "pasztet". Jeszcze trochę a trzeba będzie uznać Was za niereformowalnych.
Nie będziemy dłużej o tym dyskutować. Ma być porządek.
Resztę wątpliwości o ile się pojawią proszę na pw.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Lechul pisze: Ma być porządek.
To ja juz najlepiej zamilkne na wieku, bo nie lubie porzadku ;)

A propos, Zygzak, zadalam to pytanie, bo np. Osama kiedys mowil, ze jazda na Intruzie i "przywiazanie" do niego jest zupelnie inne dla niego niz do Dzikusa i moze cos w tym jest :hmm: ;)
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
Zygzak
Śmigający inaczej...
Posty: 397
Rejestracja: pt, 8 gru 2006, 10:30
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zygzak »

BINGO Jos. :beer: ...i to jest właśnie to jedyne w swoim rodzaju "COŚ"...to prawie jak "punkt" - pojęcie pierwotne, nie do zdefiniowania. Dla każdego może być czymś innym. Dlatego tak przyciąga :moto:
Pozdrawiam. Zygzak~~
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

widzę że jak tylko człowiek na urlop wyjedzie to się nieźle miesza tutaj o Savage :peace:

ja ze swojej strony zamknę ten miły temat takim stwierdzeniem - motocykl jak pies odzwierciedla nasze wewnętrzene ukryte JA, śavage jest dziki i taki też jest prawie każdy jego urzytkownk, a przesiadając się na Intruza tak jak w moim przypadku, staram się go chociaż troszkę upodobnić do jednocylindrowca.

a co do innych moich poglądów to się wypowiadałem już nei raz, a i tak uważam że najlepiej o tym rozmawia się przy :beer:
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
krycha

Post autor: krycha »

Jos. pisze:Krycha, jak widze, to skladasz wlasnie deklaracje wiernosci Dzikusowi do konca swoich dni, tak? :twisted:
...albo on albo ja :twisted: :> :wink:
rysio

Post autor: rysio »

osama pisze:przesiadając się na Intruza tak jak w moim przypadku, staram się go chociaż troszkę upodobnić do jednocylindrowca.
He, he, to może Osama zrobi z jednego Intruza dwa Dzikusy?
Pozdrawiam,
Rysio
ODPOWIEDZ