Pas napędowy do Savage

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Pas napędowy do Savage

Post autor: qgel »

Czas ucieka, a nie mamy konkretnej odpowiedzi skąd wziąć pas tańszy niż ponad 1000pln, reasumując: jeżeli macie namiar na odpowiednik gdzieś w Polsce to dajcie cynk.
Jeżeli nie, to proponuję już zamówić z za oceanu - jeżeli zamówimy od razu kilka pasów to taniej wyjdzie chyba i mniej roboty będzie z zamawianiem oddzielnie. Mam wskazówki od Osamy gdzie zamawiać, tylko stronka jest po angielsku i trzeba znać szczegóły techniczne...

pozdrawiam
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
marian07

Post autor: marian07 »

Oby nigedy nie pękały. A jeśli już - rozmawiałem z właścicielem firmy DARMOT http://www.darmot.com ,na tematy serwisowe (tam nabył obecnie mojego Dzikusa Rysio); u niego można nabyć za cenę 700 zł. Myśle że to jest OK.
Wesołych Świąt dla całego BS. :papapa:
bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów

Post autor: bogdi64 »

na razie moje zabiegi co do firm z pasami są równe zeru, może coś po nowym roku, dla każdego zainteresowanego mogę na maila wysłać list z wymiarami, proszę o potwierdzenie na pw lub mail
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
rysio

Post autor: rysio »

Witam Savage Riders
Ponieaż są tu wszyscy zainteresowani tematem, to informuję, że w dziale ogłoszeń zamieściłem ofertę sprzedaży nowego pasa. Pierwszeństwo będzie miał Marian, który kupił mojego dzikusa. Jeśli zdecyduje się ktoś inny, to proszę o kontakt na p.w.
ODPOWIEDZ