Siedzenia

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
Kawa
BS Brother
BS Brother
Posty: 267
Rejestracja: pt, 1 kwie 2005, 21:58
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Siedzenia

Post autor: Kawa »

Czy może ktoś z szanownego grona wie z czego zakłady "siedzeniarskie" robią stelaże (konstrukcję) siedzenia motocyklowego. Ja się mecze z włóknem szklanym i żywicą ale nie jest to najłatwiejsze.

Z góry dziękuje i pozdrawiam
VZ800-INTRUDER
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6423
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

W OCC klepią z blachy a potem wysyłaja do tapicera!!
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów

Post autor: bogdi64 »

robiłem dużo rzeczy z żywicy i wiem, że są małe problemy i opatentowałem swój sposób - kopyto czyli wzór robię z kartonu (blok techniczny) wszystkie łączenia zszywam zszywaczem (gęsto - dodatkowe wzmocnienie) i to topiero pokrywam żywicą z matą - kilka razy (każda następna warstwa po wyschnięci, w miejsca gdzie będzie to przykręcane warto "wtopić" podkładki, uzywam żywicy kupowanej w sklepach samochodowych tzw zestaw naprawczy - szybko schnie i daje dobre efekty bo z tą ze sklepów żeglarskich bywało różnie - przyjemnej pracy :lol:
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
Kawa
BS Brother
BS Brother
Posty: 267
Rejestracja: pt, 1 kwie 2005, 21:58
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kawa »

Dzięki za poradę , dokładnie robie tak jak piszesz tylko zamiast kartonu urzywam cienkiego filcu który nasaczam zywica i na to dopiero maty.
Myslałem tylko że jest inny materiał do którego bedzie łatwiej tapicerkę przymocować.

Pozdrawiam
VZ800-INTRUDER
ODPOWIEDZ