Kiepski początek sezonu:(

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

JarekNF

Kiepski początek sezonu:(

Post autor: JarekNF »

Dzisiaj z szanownym kolegą Kudłatym wracająć od koleżanki Adu postanowiliśmy przelecieć sie Siekierkowskim. Niestety przez cały most leciało za nami sławne B.....jednoślad, mnie sie upiekło, ale Kudłaty jest w plecy.

I tu przestroga, jak powiedział policjant. "Chcecie polatać to nie na Siekierkowskim":)
Kudlaty

Post autor: Kudlaty »

Zgadz sie uważajcie mnie skasowali na 400zł i 10 punktów. :( Powiedział mi że dostali rozkazy żeby tempić motocyklistów.

Ps. a Jarek farciaż , jego tez nagrał ale ja byłem szybszy :)
Zygzak
Śmigający inaczej...
Posty: 397
Rejestracja: pt, 8 gru 2006, 10:30
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zygzak »

Może to tylko zły Omen na dobry początek? Szkoda, że nie powiedział gdzie można polatać ? :(

Pozdrawiam. Zygzak~~
JarekNF

Post autor: JarekNF »

A mi mówiłeś że mam tak oświetloną tablice, że wyszła tylko biała plama :D
Mazzi

Post autor: Mazzi »

..eee ważniak bo czepił sie Braci jadących "turystycznie" , spacerowo :D na SV i B12.... :P ciekawe jak vs GIXeR :twisted: których w Wawce nie brakuje :)
Kudlaty

Post autor: Kudlaty »

Mazzi tak szczeże to na takim sradiku to ja powoli latałem a na b12 to dopiero jest zabawa jak 250 kg na kole leci a wienc nie gadaj że turystyk nie potrafi troszkie popałować .

ps bez obrazy dla GSXR
Mazzi

Post autor: Mazzi »

.. nie gadałem o swoim pierdzikółku :) ale o K-ileś które tam śmigają :) Z resztą wszystko z humorem :) przecież wiem co potrafi taki bandyta we właściwych rękach :) Pozdrawiam
JarekNF

Post autor: JarekNF »

Mazzi jak byśmy wiedzieli że ktoś zapieprza za nami 180 i kręci filmik, to byśmy spieprzali. Ale on sie pojawia z nikąd, i zobaczysz go dopiero jak cie wyprzedzi i każe zjechać :twisted:

Ps. Sprzęt i kierowca SZACUNEK.
Mazzi

Post autor: Mazzi »

...mnie pewnie też by dopadł... bo pałuję tylko tam gdzie "wydaje się to być bezpieczne"...Ciekawe kiedy pojawią się w innych miastach...chodzi o to kiedy zaczną jeździć te nieoznakowane...bo testy się chyba sprawdziły....(z tego co czytałem)
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1880
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Post autor: Mar »

Podobno w tym sezonie w 3miescie pojawi sie do testowania te moto...i chyba domyslam sie gdzie bedzie jezdzic...
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
studi

Post autor: studi »

a lusterka to macie pozdejmowane? jak mozna nie zauważyć motocyklisty?

często stoi to zacne B.....jednoślad w zatoczce po prawej, prawie na środku trasy jadąc w kierunku pragi....

lecieliscie podjarani że juz wiosna - oczy na około głowy poproszę....
JarekNF

Post autor: JarekNF »

Studi, jak sie okazało potem, on nas gonił od Sadyba Best Mall, i dopadł na końcu Siekierkowskiego. A tylko dlatego że zwolniliśmy żeby sie pożegnać, bo ja odbijałem na wał, gdyby nie to, to pewnie by nas gonił do Marsa :twisted: :twisted:

Ps. Ja w lusterkach widze swoj łokcie :D
studi

Post autor: studi »

no to pięknie - jaki morał ? - omijamy siekierkowski :cry:
Antoni
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 683
Rejestracja: pt, 28 paź 2005, 08:54
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antoni »

Jak ja nie lubie mandantow ...
pozdrawiam,
Antoni
GSX-R 1000 K5
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

studi pisze:no to pięknie - jaki morał ? - omijamy siekierkowski :cry:
- nie, jedziemy wolno na Siekierkowskim :(

Polatal bym dzisiaj, ale goscie przychodza. Jak sie pogoda utrzyma robimy jutro mala ustawke?
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ