Witam was! Piotr gsx-r Bolęcin. Woj MAŁOPOLSKiE!

Dział dla Braci z województwa małopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: kicek

ODPOWIEDZ
DOMEL

Witam was! Piotr gsx-r Bolęcin. Woj MAŁOPOLSKiE!

Post autor: DOMEL »

Witam Was :P mało cos tu postów ! Wpiszcie sie kto z Małopolski i na czym Latacie! Ja Piotr ksywa DOMEL, latam na GSX-R 600 rok 98! Pozdrawiam! :papapa:
mikaels

Post autor: mikaels »

SiEmasz DOMEL :jupi: Mało postów ale nadrobimy :) Bolęcin to gdzieś koło Chrzanowa?

gg1307980
kukul

Post autor: kukul »

To i ja się dopiszę - Witam DOMEL i cała reszta z tej strony Kukul z Krakowa - od kilku tygodni GSF 600 N wcześniej GS 500 - pozdrawiam wszystkich i do spotkania gdzieś na trasie :D
DOMEL

Post autor: DOMEL »

Witam, dawno tu nie zajrzałem , hmm nie wiem czemu;-) Mikaels!!! tak Bolencin to taka sympatyczna wies, mieszcząca się koło Chrzanowa Trzebini! Mamy fajny staw, (GLINIAK) latem duzo ludu, fajne dupy, browarek pyszny i dosc tani! :D Blisko tez jest Zamek znany jako Lipowiec, jest co pozwiedzac ! Zapraszam :P
mikaels

Post autor: mikaels »

SPOCZKO, jest gdzie smigac. Pozostaje mi tylko poczekac na oponke i zarezerwowac troszke czasu to siem wybierzem na przejażdżkem :)
pozdrawiam
DOMEL

Post autor: DOMEL »

No to gume zakładaj i przyjezdzaj!!! Posmigamy!!! :D
mikaels

Post autor: mikaels »

hehe DOMEL, nie takie to proste gume zalozyc...:D Ale niedlugo bedzie juz OK
macioo1

Post autor: macioo1 »

Ja sie w taki razie tez dopisze. Witaj Domel. Tutaj macioo z Krakowa.
Obecnie GS500E, bo male doswiadczenie. W miare uplywu czasu i naplywu gotowki (miejmy nadzieje) pewnie bedzie GSF600 tak jak Kukul, albo cos podobnego. Pozdrawiam. :D
DOMEL

Post autor: DOMEL »

Witam Cię macioo, no coraz więcej nas tutaj ;-) fajnie !!!
Do zobaczenia gdzies na drodze, zlociku itp!

Pozdro!
ODPOWIEDZ