28.07 - święto lotników

Dział dla Braci z województwa lubelskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Jihadek

ODPOWIEDZ
marian07

28.07 - święto lotników

Post autor: marian07 »

Jeśli wszystko wypali, to w niedzielę (w pobliżu 28 sierpnia) lotnicy z Dęblińskiej Szkoły będą urządzać małe co nieco. W planach byłaby mała paradka po ich stadionie, pokazanie maszyn, "pohałasowanie" itp. Wpletli by nas w swój harmonogram obchodów. Oczywiście grochówka i te inne sprawy. To jeszcze nie na 100 %, ale piszę wcześniej, żeby chętni Bracia mogli sprawę monitorować, i jakby co nie przegapić i dołączyć.
Będą chętni??
adamo
BS Brother
BS Brother
Posty: 985
Rejestracja: pn, 17 kwie 2006, 21:09
Województwo: lubelskie
Otrzymane Polubienia: 1

Post autor: adamo »

ja się piszę
Był romecik, Jawy 350, MZ 251, GSX600f
jest DL 1000 V-Strom
rysio

Post autor: rysio »

Cześć
Niedziela wypada 26 sierpnia.
Ja wracam z moich wyjazdów 25, więc chyba uda mi się zameldować w Dęblinie w niedzielę. Może ściągnę część tych, co byli w twierdzy i paru nowych. Trzymaj dla nas miejsce w kolejce po grochówkę.
Pozdrawiam,
marian07

Re: 28.07 - święto lotników

Post autor: marian07 »

Wiemy na pewno że będzie to 2 września. Wszystko inne jeszcze nie dograne, ale rezerwujmy już tę niedzielę na przejażdżkę do Dęblina. Za parę dni będą szczegóły.
letko
BS Brother
BS Brother
Posty: 2621
Rejestracja: sob, 22 sty 2005, 17:16
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ustroń

Re: 28.07 - święto lotników

Post autor: letko »

Kurde w mojej pięknej młodości znałem kilku zajefajnych chłopaków z tej szkoły.
Jeden z nich siedział ze mną w jednej ławce. Trzeba przyznać że duzo z..mogli :D :D :D
Oj działo się działo :mrgreen:
Pozdrówki dla Orłów z Dęblina.
W Życiu Piękne Są Tylko Chwile !
-------------------------------------------
V-Strom DL 650
-----------------------------
był VS 750 Intruder
-----------------------------
602 256 613
rysio

Re: 28.07 - święto lotników

Post autor: rysio »

2 września ?
A więc impreza pokrywa się z Air Show 2007, który odbędzie się 1 i 2 września w Radomiu.
No to trzeba będzie pojechać w sobotę do Radomia a w niedzielę do Dęblina.
Pozdrawiam,
marian07

Re: 28.07 - święto lotników

Post autor: marian07 »

Porażka.
Niestety dziś dowiedziałem się że nic z tego. Najprawdopodobniej air show radomski spowodował zmianę planów, przedstawiciel lotniska który nas zapraszał bardzo przeprasza - ale siła wyższa (jak to określił). Może w przyszłym roku.
Ja ze swej strony powiem tylko, że mi też łyso. Ale w okolicach Dęblina, konkretnie nad Wieprzem jest fajny zajazd, jedzenie debest w stylowym klimacie, jeśli ktoś ma ochotę niech napisze - spotkamy się gdzieś u mnie i tam pojedziemy. Na prawdę warto.
ODPOWIEDZ