Sobota - 04.08.2007 - Kazimierz

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

Zablokowany
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Sobota - 04.08.2007 - Kazimierz

Post autor: adu »

Jeśli jutro by nie padało, to wybieram się na wycieczkę do Kazimierza Dolnego. Godzina wyjazdu jest do ustalenia, ale myślę, że optymalnie tak około 10-11??? Zamierzam trochę połazić po Kazimierzu :mrgreen: , może odwiedzę riuny zamku w Janowcu, jakiś obiadek i prawdopodobnie powrót wieczorkiem do stolycy.
Chętnych zapraszam na PW lub najlepiej kom
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
JarekNF

Re: Sobota - 04.08.2007 - Kazimierz

Post autor: JarekNF »

Ech Adu a może by tak w Niedziele z rana
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Re: Sobota - 04.08.2007 - Kazimierz

Post autor: adu »

Adu dotarła do domu.
Ale było superowo!!!! Ci, co się wyłamali niech żałują! Miałam pobyć w Kazimierzu tylko jeden dzień, ale za namową Brody i chłopaków z Suzuki Team :angry_smile: zostałam jeszcze na niedzielę. Zaliczyłam nieformalnie Lato Filmów i jazdę terenową (dzięki Łukasz :) ), wybawiliśmy się, pojedliśmy, napiliśmy, zaliczyliśmy kilka kielonków na jakimś weselichu :mrgreen: i jeszcze dzięki koledze Waldkowi mogliśmy się delektować wyśmienitymi deserami lodowymi, bimberkiem i cytrynówką :mrgreen: Oby więcej takich wypadów!!!! :angry_smile: Było naprawdę ekstra!
Gorzej było tylko z powrotem do domu :/ Mały kacor nie dawał mi spokoju
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
Zablokowany