Kamieńczyk tuż, tuż...

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
Kondziu

Kamieńczyk tuż, tuż...

Post autor: Kondziu »

Witam Braci i Siostry(??) z Wielkopolski :D . Czy ktoś z Was ma jakieś plany odnośnie tego Spotkania BS. Może już pora pomyśleć o jakieś synchronizacji wyjazdu "mocną grupą"... Zapewne znajdą się osoby , które będą chciały uczestniczyć już od piątku inne zaś od soboty , więc miło by było poczytać , co kto planuje.

<edit> P.S. Osobiście planuje wyjazd w sobotę.
Ostatnio zmieniony śr, 22 sie 2007, 16:51 przez Kondziu, łącznie zmieniany 1 raz.
Hube

Re: Kamieńczyk tuż, tuż...

Post autor: Hube »

Kondziu, jek Twoje moto pojedzie to ja też!!

Ps. Dostałem już błogosławieństwo od mojej piękniejszej połowy. Powiem więcej - będzie mnie błogosławić na miejscu, bo chce jechać ze mną. Musimy jedynie ustalić, czy nie koliduje nam z innymi rzeczami, ale w grę wchodzi tylko sobota i niedziela.;


joł
Lennox

Re: Kamieńczyk tuż, tuż...

Post autor: Lennox »

Witojcie!Wlasnie zastanawiam sie z moja zonka, czy damy rade.Mamy naszą małą zarloczna dziewczynke, wic wyjazd jest skomplikowany.Ale kusi!!Jesli sie zdecydujemy, to spokojnie mozmy zabrac kilka osob autem, rowniez bagaze.Ja pojade motocyklem oczywiscie!!!W ciagu tygodnia sie wyjasni.A tak, a propos, czy bracia z wlkp spotykaja sie organizuja wspolne wyjazdy abo cos???i wlasciwie, ilu sposrod nas jest aktywymi czlonkami, tj.mozna liczyc na ich udzial w czym o czym powyzej??
Hube

Re: Kamieńczyk tuż, tuż...

Post autor: Hube »

Lennox pisze:A tak, a propos, czy bracia z wlkp spotykaja sie organizuja wspolne wyjazdy abo cos???i wlasciwie, ilu sposrod nas jest aktywymi czlonkami, tj.mozna liczyc na ich udzial w czym o czym powyzej??
Spotykają się, spotykają... i to całkiem regularnie.
Rzuć jakąs propozycję lub przyglądaj się wpisom na forum.

Zawsze tez możesz zadzwonić do mnie w czwartek czy piątek i ugadamy się gdzies w wiekszej grupie.

Pzdr
Lennox

Re: Kamieńczyk tuż, tuż...

Post autor: Lennox »

Witojcie!Ja pochodze z miejscowosci GOŁUCHÓW 100 km.od poznania na poludnie-kto zna, wie jaka to ciekawa okolica.Najlepszym pomyslem byloby odwiedzic mnie w rodzinnych stronach, na pewno bedziecie zachwyceni.Chetnie wszystko pokaze. :D
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Kamieńczyk tuż, tuż...

Post autor: Piniu »

Lennox pisze:Witojcie!Ja pochodze z miejscowosci GOŁUCHÓW 100 km.od poznania na poludnie-kto zna, wie jaka to ciekawa okolica.Najlepszym pomyslem byloby odwiedzic mnie w rodzinnych stronach, na pewno bedziecie zachwyceni.Chetnie wszystko pokaze. :D
Dwa tygodnie temu razem z Hube i Kruto śmigaliśmy przez Gołuchów (tak mi się wydaje)
Jedno jest pewne -masz fajnych sąsiadów Kruto i Kondzia ;-)
Pozdr Piniu
Lennox

Re: Kamieńczyk tuż, tuż...

Post autor: Lennox »

na pewno s,a super, ale ja nie wiem kto to :cry:
Kondziu

Re: Kamieńczyk tuż, tuż...

Post autor: Kondziu »

Lenoxx napisał:
na pewno s,a super, ale ja nie wiem kto to
Czasem wystarczy zadzwonić lub na PRV coś napisać !! Generalnie dotychczasowe spotkania były spontaniczne :D
Delikatnie jednak chciałbym zaznaczyć, że zanika temat tej dyskusji - KAMIEŃCZYK.
Hube

Re: Kamieńczyk tuż, tuż...

Post autor: Hube »

Sorry Kondziu. To ja zacząłem offtop'a. Ja wstępnie się dezyduję na Kamieńczyk, z bejb, rzecz jasna...
meyer2
Lajtowy Motonita
Posty: 724
Rejestracja: czw, 8 wrz 2005, 22:05
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Biedrusko

Re: Kamieńczyk tuż, tuż...

Post autor: meyer2 »

Ja, tzn. my (ja+Justyna) :) też jedziemy na 100%, tylko jeszcze niestety nie wiem czy w piątek czy w sobotę, ale dam niedługo znać :)
SV 1000 S '04 *** FZS600 '03 *** SV 1000 S '03 *** GSX-F 600 '98 *** GS 500 E Five Stars '97 *** J... jednoślad TS 350 '89
tel. 602-810-996

http://www.bikepics.com/members/meyer2/
sexlux

Re: Kamieńczyk tuż, tuż...

Post autor: sexlux »

wiec kto jedzie w piątek a kto w sobote?
remik
kruto

Re: Kamieńczyk tuż, tuż...

Post autor: kruto »

:D :D No to jedziemy :D ja niestety sam bo nie jestes w stanie zagwarantowac pogody a to mojej zonce sie nie usmiecha " taka wygodna istota " nie wiem tylko na ile jedziemy Hube , KONDZU , PINIU decydujcie sie ja sie dostosujue :D :mrgreen: no a Lennox czy ty przypadkiem nie masz zielonkawego bandita naket ???? bo ktos jakiss czas temu po piotrowie latal po mojej mp-rywatnej drodze i draznil mojego kochanego pieska :D
kruto

Re: Kamieńczyk tuż, tuż...

Post autor: kruto »

PINIU MASZ RACJE JECHALES BLISKO GOLCHOWA 12 km ALE JA JECHALEM I MIESZKAM BLISKO TEJ UROCZEJ MIEJSCOWOSCI (12 km) mozna powiedziec ze czules wiatr z tamtych stron :D :P
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Kamieńczyk tuż, tuż...

Post autor: Kynias »

Hej.

No dalej ludzie deklarować się kiedy kto jedzie...?!

Ja bym obstawiał piątek :)
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
Kondziu

Re: Kamieńczyk tuż, tuż...

Post autor: Kondziu »

Wstępnie reasumując , to co przeczytałem:
1. Hube, ja i Kruto(tutaj zadecyduje za kolegę) jadą w sobotę.
2. Meyer2 z Justyną piątek/sobota - zanając ich jako stałych bywalców Spotkań BS, pewnie wybiorą piątek :D
3. Sexlux - Remik zapewne wybierze jakąś "szybką" grupę....
4. Kynias - nasz naczelny - namawia na piątek , z drugiej strony jakaś "szpica" mogłaby pojechać zajać dogodną pozycje, przygotować się logistycznie na przyjęcie pozostałej ekipy :beer:
5. Piniu - brak jakiejkolwiek deklaracji - martwi mnie to trochę... :(
6. Lennox - czas na objawienie się grupie - Kamieńczyk to świetna okazja.

Pozdrawiam
Konrad
P.S. Czasu coraz mniej....
ODPOWIEDZ