To może jakieś marcowe spotkanko (w Toronto)?

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

To może jakieś marcowe spotkanko (w Toronto)?

Post autor: Jos. »

Kropek mi już zapowiedział na forum, że jako ponowne wkupne w Wasze kuj-pomorskie łaski, po kilku miesiącach bytności w stolicy, mam wyjść z inicjatywą spotkania. Czynię więc moją powinność ;)

Na razie daty nie proponuję w temacie, bo musimy coś wspólnie ustalić. Ale co powiecie np. na następny weekend? Może piątek wieczorkiem w okolicach toruńskiej starówki? :)

Co do miejsca, przez te pół roku mogło się coś pozmieniać, jakaś fajna miejscówka mogła się pojawić, więc może Torunianie niech się tu odezwą. Chyba że tradycyjnie jakaś pizza? ;) Ja np. uwielbiam pierogi w pierogarni Leniwa czy, wiadomo, naleśniki w Manekinie (może być tam na dole, w części pubowej), ale pizza też jest niczego sobie :mrgreen:
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
powell
BS Brother
BS Brother
Posty: 759
Rejestracja: czw, 14 cze 2007, 20:55
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: To może jakieś marcowe spotkanko (w Toronto)?

Post autor: powell »

Super, chętnie się przejadę do Torunia, miejsce spotkania - dla mnie obojętnie.
Następny piątek - to znaczy ten najbliższy - 7 marca, czy 14 marca? W zasadzie pasują mi obie daty 8)
Szary Bandit 1200S K4 (nie ma to jak olejaki !)
>> Born to ride motorcycles <<
GG: 41812
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Re: To może jakieś marcowe spotkanko (w Toronto)?

Post autor: Jos. »

Myślałam o następnym piątku, czyli o 14 marca, bo na ten już część osób może mieć jakieś plany.
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
Maszyna:)
BS Brother
BS Brother
Posty: 398
Rejestracja: pt, 26 maja 2006, 02:29
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: To może jakieś marcowe spotkanko (w Toronto)?

Post autor: Maszyna:) »

Mi bardziej odpowiada ten dalszy weekend 14-15 i lepiej jakby była to sobota, bo w piątek jestem do późna w pracy i mógłbym wpaść z pewnym poślizgiem na spotkanie to raz, a dwa jeśli będzie to spotkanie w piątek wieczorem to będzie pełno ludzi po pubach siedziało, że palucha człowiek nie wciśnie, a co dopiero mówić o siedzeniu. A w sobotę (15.03) można by było spotkać się o 15-16?? Koło pomnika Kopernika i gdzieś pójść posiedziedzieć, poplotkować.

Co Wy na to??
GS 500F-->"przerobiony"-->GS 500E--->GSF650SA Bandit

tel.607274842
http://www.adwokat-pikulik.pl - porady prawne, sporządzanie pism, odszkodowania, reprezentacja przed sądami.
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6423
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Re: To może jakieś marcowe spotkanko (w Toronto)?

Post autor: KROPEK »

Jeżeli już, to sobota i to na 70% !! Przynajmniej jak narazie.
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Yano

Re: To może jakieś marcowe spotkanko (w Toronto)?

Post autor: Yano »

Jos. pisze:Kropek mi już zapowiedział na forum, że jako ponowne wkupne w Wasze kuj-pomorskie łaski, po kilku miesiącach bytności w stolicy, mam wyjść z inicjatywą spotkania. Czynię więc moją powinność ;)

Na razie daty nie proponuję w temacie, bo musimy coś wspólnie ustalić. Ale co powiecie np. na następny weekend? Może piątek wieczorkiem w okolicach toruńskiej starówki? :)

Co do miejsca, przez te pół roku mogło się coś pozmieniać, jakaś fajna miejscówka mogła się pojawić, więc może Torunianie niech się tu odezwą. Chyba że tradycyjnie jakaś pizza? ;) Ja np. uwielbiam pierogi w pierogarni Leniwa czy, wiadomo, naleśniki w Manekinie (może być tam na dole, w części pubowej), ale pizza też jest niczego sobie :mrgreen:
Popieram naleśniki w Manekinie :jem:
Yano

Re: To może jakieś marcowe spotkanko (w Toronto)?

Post autor: Yano »

powell pisze:Super, chętnie się przejadę do Torunia, miejsce spotkania - dla mnie obojętnie.
Następny piątek - to znaczy ten najbliższy - 7 marca, czy 14 marca? W zasadzie pasują mi obie daty 8)
Zapraszam cię na 15.03. reszta w poście

8)
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Re: To może jakieś marcowe spotkanko (w Toronto)?

Post autor: Jos. »

Czyli co? Może być 15.03, czyli w najbliższą sobotę, o godz. 16.00 w Toruniu w Manekinie (tym przy Hipnozie, na dole w piwnicy, w części pubowej)? :)

Oczywiście wszyscy znani i nieznani są mile widziani. A w szczególności zapraszamy nowych braciszków z kuj.-pomorskiego!

Tylko kurcze, mam nadzieję, że ten kurs warsztatowy Promotora w stolicy nie będzie w najbliższy weekend (http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... =20&t=8943)... Miał się odbyć w ten weekend, ale za mało osób się zebrało i Promotor ma wysyłać maile z datą, jak już uzbierze się grupka chętnych. Jak na razie nic nie dostałam, ale będzie zonk, jak mi napiszą, że ustalili kurs na 15-16 marca...
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
Yano

Re: To może jakieś marcowe spotkanko (w Toronto)?

Post autor: Yano »

Jos. pisze:Czyli co? Może być 15.03, czyli w najbliższą sobotę, o godz. 16.00 w Toruniu w Manekinie (tym przy Hipnozie, na dole w piwnicy, w części pubowej)? :)

Oczywiście wszyscy znani i nieznani są mile widziani. A w szczególności zapraszamy nowych braciszków z kuj.-pomorskiego!

Tylko kurcze, mam nadzieję, że ten kurs warsztatowy Promotora w stolicy nie będzie w najbliższy weekend (http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... =20&t=8943)... Miał się odbyć w ten weekend, ale za mało osób się zebrało i Promotor ma wysyłać maile z datą, jak już uzbierze się grupka chętnych. Jak na razie nic nie dostałam, ale będzie zonk, jak mi napiszą, że ustalili kurs na 15-16 marca...
Bracia,w sobotę o 12.00 spotykamy się na Rynku Nowomiejskim w Toronto i jedziemy do Głuchowa do Domu Dziecka i wątpię czy wrócimy do 16.A może pojedziecie z nami? Będzie około 40 motórów :lol:

8)
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Re: To może jakieś marcowe spotkanko (w Toronto)?

Post autor: Jos. »

Riebiata, weekend jest już blisko, a ustalenia są w powijakach. :roll:

To jak? Może być sobota popołudniu w w/w miejscu?
Tam chyba bez problemu można dojechać pojazdami (czy Toruń to potwierdza?), chociaż z piwnicy nie będzie widać jednośladów czy czterech kółek.
Mapka: http://www.manekin.torun.pl/dojazd.php? ... ame=wysoka
Ogólne info o tym Manekinie na ul. Wysokiej: http://www.manekin.torun.pl/index.php?section=wysoka

Jeżeli godz. 16 to za wcześnie, może być 17 czy 18.
Yano, o której mniej więcej będziesz wracał z DD? My się na pewno nie zwiniemy szybko.

Bydzia, pasuje Wam?
A Piernikowo?
Czy Anwil też się wybiera ?? Toż to rzut beretem do Torunia dla niebieskiej SVki tudzież innego pojazdu.

Aha, Rookie, który nie może się zalogować na BS, bo zablokował nieopatrznie konto, przybędzie i jeżeli ktoś by jechał autkiem z Bydzi, to on się z chęcią pisze na wspólną jazdę. A jak nie, to pekap czy pekaes.
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
powell
BS Brother
BS Brother
Posty: 759
Rejestracja: czw, 14 cze 2007, 20:55
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: To może jakieś marcowe spotkanko (w Toronto)?

Post autor: powell »

Ahoj!
Nie odzywałem się, bo nie chciałem mieszać w temacie, "ciśnienie" u reszty jest na sobotę a mnie niestety sobota nie pasuje, szczególnie po 16:00. Niedziela też raczej odpada. Piątek natomiast nadal mam wolny jakby co...
Szary Bandit 1200S K4 (nie ma to jak olejaki !)
>> Born to ride motorcycles <<
GG: 41812
Maszyna:)
BS Brother
BS Brother
Posty: 398
Rejestracja: pt, 26 maja 2006, 02:29
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: To może jakieś marcowe spotkanko (w Toronto)?

Post autor: Maszyna:) »

Czy 16 czy 17 czy 18 mi odpowiada każda godzina w sobotę także czekam na dokładne ustalenia do których dostosuję się.
GS 500F-->"przerobiony"-->GS 500E--->GSF650SA Bandit

tel.607274842
http://www.adwokat-pikulik.pl - porady prawne, sporządzanie pism, odszkodowania, reprezentacja przed sądami.
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 638
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: To może jakieś marcowe spotkanko (w Toronto)?

Post autor: Bidziu »

mnie również sobota nie pasuje :(
kom. 796 090 896


GMINA
Grass

Re: To może jakieś marcowe spotkanko (w Toronto)?

Post autor: Grass »

Najprawdopodobniej będę (około 17.00, nie wcześniej, w tym dniu mamy zobowiązania wobec znajomych). Chętnie się znów z Wami zobaczę :twisted: Jeżeli w tym dniu będzie pogoda to miłego śmigania wszystkim (np. to Głuchowo wspomniane albo dokądkolwiek ;) ) :mrgreen:

Ale jeżeli z różnych powodów spotkanie zostanie przełożone (bo więcej postów, że termin niezbyt) - to inny termin pasuje (zgadzam się w ciemno :D )


pozdtawiam
RaaF
BS Brother
BS Brother
Posty: 324
Rejestracja: śr, 31 maja 2006, 09:00
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Choceń
Kontakt:

Re: To może jakieś marcowe spotkanko (w Toronto)?

Post autor: RaaF »

ja niestety nie dojadę, jak pogoda pozwoli dziś (czwartek) zaprowadzam motocykl do Wilmatu na przegląd jutro odbiór a w sobotę będę w stolicy
BURGMAN AN650AZ L5 (YKV)
Obrazek
ODPOWIEDZ