Jak utwardzić tył

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
Darek
Śmigający inaczej...
Posty: 309
Rejestracja: wt, 15 lut 2005, 13:29
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Grimstad

Jak utwardzić tył

Post autor: Darek »

Cze . W noim intruderku dobija tył jak jade z moim plecaczkiem.Nad amorkami są takie gumowe odboje ale chyba siadły bo opona trze o śruby błotnika.Czy te amorki można rozebrać ? Jeśli tak to w jaki sposób.
XJR 1300 na ohlinsah
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

tylne amory są nierozbieralne i jeźeli siadły tak że pusty lub z jedną osobą motor charata oponą o błotnik to niestety ale trzeba je wymienić, ale zanim to zrobisz spróbuj przestawić twardość amorków. Na dole amora jest dziura i jak wsadzisz do niej specjalny klucz (ew. twardy pręt odpowiedniej średnicy) i jak pokręcisz zgodnie z ruchem wskazówek (o ile dobrze pamiętam, ale nie obrucisz w drugą :P ) to powinieneś przestawić twardość na większą. Możesz łatwo sprawdzić też jak masz teraz ustawione, od dołu jak spojżysz w amorek to zobaczysz takie wielkie "zęby" i zaczep, jeżeli zaczep będzie na największym zębie to niestety masz już najbardziej utwardzone zawieszenie, sprawdź to najpierw zanim cokolwiek zaczniesz robić. :twisted:

AHA oba amory muszą być ustawione na tych samych zębach :]


:devil:
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
Darek
Śmigający inaczej...
Posty: 309
Rejestracja: wt, 15 lut 2005, 13:29
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Grimstad

Post autor: Darek »

Dzięki ,ale już to zrobiłem.Szkoda że są nierozbieralne bo bym sprężyny dał rozciągnąć albo wstawił jakieś tuleje
XJR 1300 na ohlinsah
ODPOWIEDZ