A może jakiś zlocik

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

Lelo

A może jakiś zlocik

Post autor: Lelo »

A może, po takim czasie pisania, wypadałoby się gdzieś zlecieć ? Robią się małe grupki, i fajnie, ale może większą ekipą (nawet 3 motory :D )
Proponuję albo sobotę, albo niedzielę 21 lub 22 maja, na jakiś większy wypad, może raczej jednodniowy, gdzieś, gdzie jest ładnie. Ja osobiście widziałbym SŁowację - ładne góry, niezłe drogi, piękne widoki. Byłyby miło. Co Wy na to ?
studi

Post autor: studi »

nie pomyliłeś czasem dat ...

20-22 maj bawimy się w konine :D a ciebie nie będzie ?


:bye:
Lelo

Post autor: Lelo »

O cholera, chyba czegoś nie doczytałem.
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam! Lelo - a ja już pomyślałem, że odpuszczasz Konin. Jak mogłeś nie zauważyć na stronie głównej banerka z info o spotkaniu. Ja juz jakis czas temu w odpowiedzi na post "do Konina" umiesciłem informację, że jedziemy z Gliwic w 4 maszynki. Jeśli taka wola waćpana to zapraszamy do wspólnej podróży. Jedziemy w sobotę. Moze jednak ktos z Częstochowy tez się przyłączy?? Grabo "leci" w piątek jak się nie mylę ale może ktoś w sobotę?? Odezwijcie się ludkowie. Czasu juz niewiele. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Wonder

Post autor: Wonder »

witam

ja tez smigam w piatek z Grabo -> będziemy tam wcześniej i wszystko wam wypijemy :twisted:

pozdro
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

No co Ty Wonder!! Jak to zrobisz to Cię taksówki po nocach straszyć będą!! :wink: Zdążysz się odmalować?? Pozdrawiam i współczuję.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Lelo

Post autor: Lelo »

Lechul, No dobra, spróbuję się wyrwać w sobotę, bo w piątek po robocie trzeba by popylać nocą. Kiedy jedziecie ?
Na razie nie obiecuję, bo nie mam jeszcze rozkładu zajęć na maj, ale będę się starał.
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam! Ponieważ jest troche do przejechania bedziemy chcieli wyjechać jak najwcześniej. Trzeba by tam być o jakiejś normalnej porze bo inaczej rzeczywiscie wszystko nam wypiją i zjedzą. Czas wyjazdu zapodam jak tylko ustalimy szczegóły Dwa motory są z Gliwic, jeden z Zabrza ale czwarty z Krakowa i jeszcze nie wiem czy dojedzie w sobotę czy już w piątek. Bedziemy w kontakcie. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Hugo

Post autor: Hugo »

Witam

Nie ma sie o co martwić wszystkiego nie wypija :wink:

Imprezka bedzie szykowana w sobote rano :D wiec prosze sie nie spieszyć i bezpiecznie jechać.

Pozdrawiam
isowiec

Post autor: isowiec »

Witam wszystkich.
Dajcie znać o której godzinie byście wyjeżdżali w sobotę do Konina, jak dobrze pójdzie to dołączymy do Was w dwie lub więcej maszyn z Pszczyny. :D
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam! Cieszę się, że ekipa śląska ma szansę stać się najliczniej reprezentowaną w Koninie. Myślę, że termin wyjazdu zaczniemy na pewno umawiać już w tym lub następnym tygodniu. A może ktoś jeszcze doleci?? Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
YOSSA

Post autor: YOSSA »

Witam.
My ummawialiśmy się na wyjazd w piątek(Częstochowa) ale ja mam targi niestety, najprowdopodobiej pojade w sobotę a więc załapł bym się z wami.
letko
BS Brother
BS Brother
Posty: 2621
Rejestracja: sob, 22 sty 2005, 17:16
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ustroń

Post autor: letko »

Witam!
My z Ustronia i Wisly wyjezdzamy w Sobote (chyba o 6-tej) w 3 maszyny a Siewierzu ma dolaczyc " bobibat" z Krakowa
Pozdr.
W Życiu Piękne Są Tylko Chwile !
-------------------------------------------
V-Strom DL 650
-----------------------------
był VS 750 Intruder
-----------------------------
602 256 613
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam! Bardzo miło mi zapodać, że ekipa z Gliwic wyrusza o godz. 9.00 rano w sobotę. Zbiórka przy McDonaldzie na ul. Toszeckiej (wylot z Gliwic na Poznań). Jedziemy przez Olesno , Kluczbork, Ostrów, Kalisz. Zapraszamy Pszczynę jak najbardziej. Lelo - liczymy na Ciebie. Yossa - zapraszamy do wspólnego podróżowania jak najbardziej. Może dołączysz w Oleśnie lub w Kluczborku?? Wisła i Ustroń - rozważcie możliwość jazdy z Nami zamiast autostrady. Będzie Nas "siła"!! Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
YOSSA

Post autor: YOSSA »

Myślę że najlepiej by było się spotkać w Oleśnie, bo mam najblżej.
Ciekawe jak droga czy połatają dziury? A jak nie to trzeba się będzie znieczulić :beer:
ODPOWIEDZ