Wolny wniosek

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

GrudiLee

Re: Wolny wniosek

Post autor: GrudiLee »

bruder pisze:
jaz pisze:A mi tu najbardziej podoba się "nicniemusienie".
popieram,
jeżdże jak mam czas, bo ochotę mam zawsze. I ten czas niestety jest trudno zgrać z innymi. :sorry:

Grudi, ale jak tu słyszę to Ty wariat jesteś ;) i nie wiem czy Intrudery nie zagotują się, aby dotrzymać Ci kroku
Pomówienia :mrgreen: Ja śmigam turystycznie, a jak jest ekipa to zawsze dostosowujemy prędkość, tak aby każdemu było dobrze.
Pozdr
g
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Re: Wolny wniosek

Post autor: adu »

GrudiLee pisze:Zacznijcie śmigać !!
Może każdy "stary" brat i siostra powinni przynajmniej raz w sezonie (o zgrozo) ustawić latanko...

W Mazow. jest dramat... zapisanych osób... a na ustawce na latanie pojawia się 5-czasem 7 osób...

Grudi weź się czep, ja tam jestem spełniona :mrgreen: :angry_smile: http://picasaweb.google.pl/KarolaS80/Li ... 0052305330
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
AVAIO
BS Brother
BS Brother
Posty: 737
Rejestracja: pn, 22 gru 2008, 21:56
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Wolny wniosek

Post autor: AVAIO »

Grudilee- wszyscy wiedzą że żeby ktoś mógł jeździć, musi ktoś pracować :wink:

Ja cudem spotkałem się z braciszkami bo musiałem zorganizować opiekę dla brzdąca i zostawić żonę w samotności (jeszcze dziś mam echo w uszach :lol: ) - Kobiety nie lubią konkurencji- nawet blaszanej. Ale warto było i jeśli tylko mi się uda to następnym razem też wyjdę ze skóry i będę.

Do zobaczenia !! !!
Popylacz torowy Daytona 675
Gsxr 600 K8- U Kossy w posiadaniu.
Gsxf 600 '99- sprzedany
tel. 509536349
0Rh+
ODPOWIEDZ