elektryka gsx600f

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
gixef
BS Brother
BS Brother
Posty: 619
Rejestracja: wt, 22 lis 2005, 19:46
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

elektryka gsx600f

Post autor: gixef »

Witam !Mam problem z elektryką w mojej Suzi . Czasami odcina mi na chwilę prąd ,tzn. w czasie jazdy silnik przestaje pracować ,obrotomierz spada w dół . Pół biedy ,kiedy dzieje sie to przy małych prędkościach , ale powyżej 150 to już jest denerwujące i trochę niebezpieczne. Jeżeli ktoś miał takie problemy ze swoim motocyklem ,to proszę o radę ,co z tym należy zrobić .Z góry dziękuję za pomoc.Pozdrawiam.
Historia choroby : GS500,,GSX600F,chwila zbłądzenia Y...a Fazer600S,2x GSXF 750,DL1000,SV1000S,el negros Banditos Lechulos,Y.... YZF 1000 R, Jajo 750

tel.693-349-283


,,Życie choć piękne tak kruche jest"
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

Oczywiscie sprawdzales czy klemy na aku masz dobrze przykrecone?
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
gixef
BS Brother
BS Brother
Posty: 619
Rejestracja: wt, 22 lis 2005, 19:46
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

Post autor: gixef »

Sprawdzałem aku , nie wiem ,czy to nie w stacyjce ,bo czasami jak na dłużej padnie , to jak poruszam kluczem zaczyna działac. Najczęściej są to krótkie przestoje ,w czasie jazdy ok. 1-2 sekund i załapuje .
Historia choroby : GS500,,GSX600F,chwila zbłądzenia Y...a Fazer600S,2x GSXF 750,DL1000,SV1000S,el negros Banditos Lechulos,Y.... YZF 1000 R, Jajo 750

tel.693-349-283


,,Życie choć piękne tak kruche jest"
Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

Sprawdz stan kabli , w suzach z przebiegiem lubia sie kostki luzować.
kollector

Post autor: kollector »

dokładnie to nie problem z aku.
to problem z kablami - musisz zdjąć bak i sprawdzić tą kostę pod bakiem - zwykle w niej siedzi diabeł, a jesli nie ona to po stronie dźwigni zmiany biegów na wysokości aku, jest takie coś (nie znam sie na fachowych terminach) co łatwo poznasz, z plątanią kabli - sprawdź wszystkie styki, psiknij jakiś srodkiem do elektryki - powinno pomoc
gixef
BS Brother
BS Brother
Posty: 619
Rejestracja: wt, 22 lis 2005, 19:46
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

Post autor: gixef »

Dzięki za rady ,napewno spróbuję .Jutro łykend ,więc można trochę pogrzebać przy moto. Jeszcze raz dzięki ! :beer:
Historia choroby : GS500,,GSX600F,chwila zbłądzenia Y...a Fazer600S,2x GSXF 750,DL1000,SV1000S,el negros Banditos Lechulos,Y.... YZF 1000 R, Jajo 750

tel.693-349-283


,,Życie choć piękne tak kruche jest"
jakub

Post autor: jakub »

mocno spóźniony post ale co tam - miałem dokładnie takie same objawy i okazało się, że przyczyną był kontakt nóżki bocznej. A ze słyszenia wiem też, że warto sprawdzić instalację alarmu jeśli takową posiadasz i jeśli tenże alarm ma funkcję odcinania zapłonu.
ODPOWIEDZ