GSX1250FA - prawdopodobnie nowy w 2010....

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

cichy.
BS Brother
BS Brother
Posty: 162
Rejestracja: pn, 25 cze 2007, 03:46
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Wieluń

GSX1250FA - prawdopodobnie nowy w 2010....

Post autor: cichy. »

tel. 506 03 00 00
speed
Śmigający po niebiańskich trasach
Posty: 931
Rejestracja: śr, 31 sty 2007, 16:34
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydzia

Re: 2010 Suzuki GSX1250FA

Post autor: speed »

prawdopodobny jest fakt ze będzie jedyna nowością
w przyszłym sezonie 2010 na bazie dużego Bandita ....
miała być jakaś alternatywa GSX-R 250 w segmencie
pominiętym ....., w super sport zostaje jak było w
klasie 600/750 :( szkoda a możne to i dobrze :idea:
może wymyślą coś co zmiażdży konkurencje ,..... ciekawe
czy konkurencja wprowadzi nowości ?? czas pokarze
[
luzik
Free Rider
Posty: 2354
Rejestracja: pn, 20 sie 2007, 14:46
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 2010 Suzuki GSX1250FA

Post autor: luzik »

z tego co rozumiem to to jest dokladnie duzy bandzior z obudowanym silnikiem?
wizualnie pasuje mi chyba nawet bardziej od bandziorka z owiewka ..ktora jak na moje wydaje sie nie wkomponowywac w reszte ..tylko taka doczepiona jakas ta budka ..a tutaj wszystki git

sami porownajcie
http://pictures.topspeed.com/motorcycle ... 0fa-9w.jpg
http://pictures.topspeed.com/IMG/crop/2 ... 460x0w.jpg
GS-F N600 (105000km) --> italian whore (16000 + 14000km++)
It's Good to be Bad :devil:
Giencia
BS Brother
BS Brother
Posty: 1491
Rejestracja: wt, 3 paź 2006, 10:20
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Augustów

Re: 2010 Suzuki GSX1250FA

Post autor: Giencia »

No no no fajny :moto:
Mogłabym zamienic swojego Badita na takie coś.
Ciekawe jaka będzie cena :roll:
Nie zatrzymam się, jak już złapię wiatr...
Czarna Suzi GS 500E - ale to juz było....
Czarny Bandit 600S ... i to też już było....
Na razie leżę i pachnę ....

tel. 721-25-75-25
Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Re: 2010 Suzuki GSX1250FA

Post autor: Rostwór »

a ja czekam kiedy w końcu poczciwy bandziorek odejdzie na emeryturę. Wyjeździł już swoje km od początku produkcji, ale przydałaby się zupełnie nowa konstrukcja, a nie modyfikacja popredniej. Jest to fajny motorek, ale przydałoby się coś zupełnie nowego.

Ja to czekam na SV1200 :D może wpadnie im do głowy, by coś takiego zrobić, a moze jakaś nowość V4?? :D
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
CyberScyzor
BS Brother
BS Brother
Posty: 2147
Rejestracja: wt, 20 cze 2006, 23:36
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Radzymin/Kielce/Warszawa
Kontakt:

Re: 2010 Suzuki GSX1250FA

Post autor: CyberScyzor »

A ja rozczarowany jestem jednak, liczylem ze w ofercie Suzuki znajdzie sie jakis sport-touring, ktorego nota bene chcialbym zanabyc. A tu po prostu Bandit w owiewce, no slabo.. slabo bylo przy GSXF 650 i slabo jest teraz, nie lepiej zeby dodac do oferty Bandita w owiewce a gsxf zeby byl chociaz lekko bardziej sportowy? No ale to moze moje preferencje wizualnie faktycznie tez mi bardziej pasi niz Bandit, ale to wciaz dokladnie ta sama grupa docelowa, wszystko jest identyczne jak w Bandicie, kwestia preferencji wizualnych i tyle.
CyberScyzor
Bestia - Black Angel
Hayabusa L0 + Yoshimura Carbon R77
Motto: "Nie lubię peletonów..."
Zuzia -> pojechała...
tel.606 998 255

Wyprawy motocyklowe opisane
Krach Systemu - Media, Trendy, Strategia
skaua

Re: 2010 Suzuki GSX1250FA

Post autor: skaua »

Rostwór pisze:Ja to czekam na SV1200 :D może wpadnie im do głowy, by coś takiego zrobić, a moze jakaś nowość V4?? :D
dobrze gadasz, gdzie się podziały Vki??!! mam nadzieję, że Gladius jest jaskółką zwiastującą nadejście wiosny !! :twisted:
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6333
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: 2010 Suzuki GSX1250FA

Post autor: Lechul »

Scyzor :plask: za dużo tego "słabo" :angry_smile:
Nie można napisać, że nie nadążają za Twoim wyobrażeniem o motocyklu idealnym tylko "słabo" od razu ?? :twisted: ??
"Słabo" wypadło te kilkanaście kegów w Białej ale żeby o ukochanej marce "słabo" :mrgreen:
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Pit

Re: 2010 Suzuki GSX1250FA

Post autor: Pit »

El.Scyzorro pisze:A ja rozczarowany jestem jednak, liczylem ze w ofercie Suzuki znajdzie sie jakis sport-touring, ktorego nota bene chcialbym zanabyc. A tu po prostu Bandit w owiewce, no slabo..
Wiesz, to troche zalezy od tego jak definiujesz 'sport-touring', dla jednego to bedzie wlasnie duzy bandyta 'w owiewce', dla innego bedzie to po prostu Hayabusa. Wydaje mi sie ze Suzuki nie zdecyduje sie na dodatkowy model ktory bedzie ' bardziej sportowy' niz bandyta a jednoczesnie 'bardziej touringowy' niz Hayka. No chyba ze zaproponuja jakas nowa SV-ka (V4?) po pojemnosci 1000-1200, ktora moglaby wniesc jakis nowy powiew do stajni Suzuki... i byc odpowiedzia na nowe V4 H.ondy ktora wchodzi na rynek w przyszlym roku.
CyberScyzor
BS Brother
BS Brother
Posty: 2147
Rejestracja: wt, 20 cze 2006, 23:36
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Radzymin/Kielce/Warszawa
Kontakt:

Re: 2010 Suzuki GSX1250FA

Post autor: CyberScyzor »

Lechul pisze:Scyzor :plask: za dużo tego "słabo" :angry_smile:
Nie można napisać, że nie nadążają za Twoim wyobrażeniem o motocyklu idealnym tylko "słabo" od razu ?? :twisted: ??
"Słabo" wypadło te kilkanaście kegów w Białej ale żeby o ukochanej marce "słabo" :mrgreen:
nie, no niby tak, ale mowimy o drobnym wycinku mojej ulubionej marki nie bede sie w bawelne jakos zawijal... polityka w zakresie sportowych turystykow naszej ukochanje marki nie jest najmocniejsza chcialbym zeby bylo lepiej moim zdaniem to troche niedoceniany segment. Bo Bandit w owiewce ze sportem naprawde niewiele ma wspolnego. Dla laikow moze i wyglada jak sport.. zeby nie bylo ze krytukuje gsxr czy Haya.. mniod mailna..(choc taki gixxer jak dla mnie sie nei nadaje bo to jednak typowy sport, a pasazer? a kufry?) Bandit jako Bandit prosze, Intruder.. no poezja.. i tak moglbym wymieniac. Ale uwazam ze GSXF to porazka. Stare jajo mialo charakter sportowo turystyczny (choc design mi sie kompletnie nie podobal). I nie zgodze sie, ze dla kogos sport turystyka to bandit w owiewce, bandit w owiewce to bandit w owiewce, motocykl uniwersalny zaden tam sport.. kolo sporta to on czasem stoi na naszych spotkaniach i tyle ze sportem ma wspolnego :D jest wygodny, spokojny super moto na poczatek lub nawet na dluzej (jesli mowimy o 1250) jak ktos lubi taka pozycje a jest wiele osob co to lubia. To juz SV 1000S czy nawet 600tka jest bardziej sport touring choc troche za duzo pali jak na dluzsze trasy ale przynajmniej ma cos ze sporta.
Ze sport turystykow to faktycznie obecnie w ofercie Suzuki jest Hayabusa no i w sumie tyle, troche szkoda ze bez ABSu.. no ale podobniez w przyszlym roku bedzie.

A H.. podobniez ma V5 zrobic nie V4, V4 to ona ma teraz.
CyberScyzor
Bestia - Black Angel
Hayabusa L0 + Yoshimura Carbon R77
Motto: "Nie lubię peletonów..."
Zuzia -> pojechała...
tel.606 998 255

Wyprawy motocyklowe opisane
Krach Systemu - Media, Trendy, Strategia
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1881
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Re: GSX1250FA - prawdopodobnie nowy w 2010....

Post autor: Mar »

Ja osobiscie czekam na nowa SV-ke o pojemnosci 1000 albo 1200....Ten nowy GSXF to poprostu obudowany Bandzior...ciekawe jak bedzie z waga... Co do nowej Hondy V4 to bedzie miala skrzynie DSG, pytanie czy to sie sprawdzi...ale to nie temat na dyskusje tutaj.
Jesli nie nowa V-ka ze stajni Suzuki to moze jakis prawdziwy turystyk....pozyjemy zobaczymy.
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
Pit

Re: GSX1250FA - prawdopodobnie nowy w 2010....

Post autor: Pit »

Mar pisze:Ja osobiscie czekam na nowa SV-ke o pojemnosci 1000 albo 1200....
Wydaje mi sie ze Suzuki nie bedzie mialo wyjscia, po prostu musi wypuscic nowa SV-ke 1200V4, bo niestety przyszloroczny 'nowy' model duzego bandyty w zestawieniu z VFR1200 wypada bardzo blado :?
ODPOWIEDZ