GSF 1250 - Opony

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1884
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie
Polubił posty: 1

Re: GSF 1250 - Opony

Post autor: Mar »

Ja kierowalem sie przy wyborze tym jak oponka zachowuje sie na mokrym i to przewazylo na korzysc Pilot Road-ow...

Wszystko zalezy od Ciebie, jednak jesli bym byl na Twoim miejscu wzialbym Road-y, zreszta w Myjni Cie przekonywalem, chyba ze nie pamietasz ;P
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
Dany
BS Admin
BS Admin
Posty: 5642
Rejestracja: pt, 13 mar 2009, 09:02
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Legionowo
Polubił posty: 145
Otrzymane Polubienia: 17
Kontakt:

Re: GSF 1250 - Opony

Post autor: Dany »

Oponki już w puszce !!
Oby tylko w tym sezonie jeszcze gdzieś śmignąć... Wybór padł na :

Michelin Pilot Road 2 CT
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D



Otrzymałem od właściciela zgodę na prezentację nr telefonu
Oponki do moto w dobrej cenie ( udało mi się lepiej niż na allegro - ale trzeba sie chwilkę potargować... )
605-998-635 Polecam ( dziś rozmawiałem z kolesiem i dziś mam już oponki u siebie ) :spoko:
Ostatnio zmieniony czw, 1 paź 2009, 08:35 przez Dany, łącznie zmieniany 1 raz.
Motocykl... i do pełni szczęścia już tylko chwila... chwila wolnego, pogoda i kompan na kole.
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
Daniel
501484808
CX500E=>B12sK6=>GSF1250GT=>
AN400=>CBF1000=>1200RT&1200GS
Robert
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 1246
Rejestracja: pn, 9 lip 2007, 20:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: GSF 1250 - Opony

Post autor: Robert »

Miałem założone Diablo Corsa III na tył oraz Diablo Corsa na przód. Cały sezon z synem oraz bagażami. 9000 km dał radę tył ale bez problemu z przyczepnością. Ci którzy widzieli mogą powiedzieć, że w złożeniu z pecaczkiem świetnie dają radę. Teraz mam BT016 i nagrzewają sie dużo dłuzej. Wrócę do Pirellek. Przód mimo 16k wciąż daje radę. Nawet sprawdziliśmy je w deszczu. Powrót z Borska to ponad 200km w ulewie u było super oraz droga hamowania spox.
Mogę polecić Pirelli.
świat należy do nas ...

R1200

604 995 636
GG 4422595
Pit

Re: GSF 1250 - Opony

Post autor: Pit »

Dany pisze:Ale to z drugiej strony ( pomyłka ) dobrze... Bo zastanawiałem się nad bardziej "sportową" oponką a z tego co piszesz powinna mi wystarczyć bardziej turystyczna niż sportowa... :) oponka. Prawdę mówiąc to chciałbym się przejechać na tych dwóch kpl

!! !! !! Pilot Road 2CT vs Pilot Power 2CT !! !! !!
Zjezdzilem 2 komplety Pilot Power 2CT i jeden komplet Pilot Road 2CT i do Twojego duzego bandyty wrzucilbym sobie Road 2CT. Dlaczego? Poniewaz jak sam piszesz nie wybierasz sie na tor, a to wlasnie na torze moglbys naprawde poczuc roznice pomiedzy tymi modelami. Pilot Power 2CT ma wyraznie bardziej spiczasty profil dzieki czemu latwiej skladasz sie w zakrety, pozwala na teoretyczne wiekszy kat wychylenia... ale to wszystko ma znaczenie na torze. Dla duzego bandyty, do warunkow drogowych Pilot Road 2CT to lepszy wybor poniewaz zapewni wiekszy przebieg.



Dany pisze:Oponki już w puszce !!
Oby tylko w tym sezonie jeszcze gdzieś śmignąć... Wybór padł na :

Michelin Pilot Road 2 CT
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Upsss, wiedze ze juz wybrales. I to dobrze zreszta :wink:
Dany
BS Admin
BS Admin
Posty: 5642
Rejestracja: pt, 13 mar 2009, 09:02
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Legionowo
Polubił posty: 145
Otrzymane Polubienia: 17
Kontakt:

Re: GSF 1250 - Opony

Post autor: Dany »

Oponki już na felgach... przetestowane w trudnych warunkach... ( wczorajsza pogoda w Wawie :( )
Miałem okazję przekonać się o przydatności opon na mokrej nawieżchni... Suzuki Shell Moto Szkoła - jeszcze nigdy nie pozwalałem sobie na tyle ( na mokrej ) i to zaraz po szlifie instruktora ( slalom troszkę zbyt ambitnie :( )
Oponki naprawdę zaje...
Hamowanie awaryjne wykonane na krótszym odcinku niż instruktor na swoim B 12.5 SA
( ale nigdy jeszcze nie hamowałem tak mocno, nawet na suchym... )
Pozdrawiam i polecam wszystkim taki kursik, jest super
Motocykl... i do pełni szczęścia już tylko chwila... chwila wolnego, pogoda i kompan na kole.
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
Daniel
501484808
CX500E=>B12sK6=>GSF1250GT=>
AN400=>CBF1000=>1200RT&1200GS
Pit

Re: GSF 1250 - Opony

Post autor: Pit »

I mamy nowego 'wyznawce' Michelinow :wink: Ja od kiedy pierwszy raz pojedzilem na PP/PR 2CT nawet nie spojrzalem na inne gumy.
Vais

Re: GSF 1250 - Opony

Post autor: Vais »

Pit pisze:I mamy nowego 'wyznawce' Michelinow :wink: Ja od kiedy pierwszy raz pojedzilem na PP/PR 2CT nawet nie spojrzalem na inne gumy.

no i ja tez ,zakupiłem PR 2 na razie docieram
Dzieki Twoim testom
Vais

Re: GSF 1250 - Opony

Post autor: Vais »

A tu jak by miał ktos jeszcze pytania
http://www.motocykl-online.pl/artykuly/ ... 8055_ZR_17_
ODPOWIEDZ