GSX 400 F - luzy zaworowe

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

krzysztof1

GSX 400 F - luzy zaworowe

Post autor: krzysztof1 »

Witam szanownych kolegów!
Jestem tu nowy bo dopiero od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem GSX 400 F. Motorek jest trochę leciwy (1985) więc wymaga szczególnej opieki :) Trochę się na tym znam i lubię sobie pomajsterkować więc mam zajęcie na długie zimowe wieczory... Ostatnio postanowiłem wymienić uszczelkę pod pokrywą zaworów bo okazało się, że jest uszkodzona i olej trochę leci. Mam już nową uszczelkę i zdecydowałem, że skoro już mam zawory na wierzchu to je przy okazji wyreguluję. I tu się pojawił problem. Nie mogę dotrzeć do informacji jakie mają być luzy zaworowe?
Może ktoś z kolegów wie? Albo ma service manual do tego motocykla? Chętnie bym kupił...
Pozdrowienia :)
Antoni
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 683
Rejestracja: pt, 28 paź 2005, 08:54
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antoni »

temat serwisowek jest dosc popularny, zerknij w ten post:

zna ktos adres skad sciagnac mozna ksiazki serwisowe?

Mam nadzieje, ze znajdziesz tam cos dla Siebie.
pozdrawiam,
Antoni
GSX-R 1000 K5
AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto
Otrzymane Polubienia: 1

Post autor: AdamOSA »

No to masz szczęście . Mam taką serwisowke i jestem z Gdyni . Plik pdf , jezyk angielski. Daj znac na prv o ją dostaniesz.

AdamOSA
3city

P.S. Przeczytaj FAQ - forum (zasady forum linia 4 :roll:
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
ODPOWIEDZ