P-Ń Browar

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
houser

Re: P-Ń Browar

Post autor: houser »

wiosna idzie czas na jakas runde!!!
ROSA-magneto
BS Brother
BS Brother
Posty: 1610
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 15:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: P-Ń Browar

Post autor: ROSA-magneto »

wracając do tematu bo ucichło to proponuję 27 marca.KTO ZA KTO PRZECIW?
KOMAR,SIMSON,CZ350,MZ ETZ 250, WSK,GSXF600, GSXR K3 1000- kasacja,GSXR K7-K8 1000 .....SUZUKI F 800 GT
te.792680329
karus

Re: P-Ń Browar

Post autor: karus »

Mi pasuje, a w ogóle to teraz motobajzel będzie.
sartab

Re: P-Ń Browar

Post autor: sartab »

27.03? Mi pasi :) Może przed jakaś przejażdżka jak będzie pogoda? a potem jakiś relaksik? I wtedy niekoniecznie procentowy ;) Ale pewno za tę propozycję to mi się oberwie ;]
ROSA-magneto
BS Brother
BS Brother
Posty: 1610
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 15:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: P-Ń Browar

Post autor: ROSA-magneto »

sartab pisze:27.03? Mi pasi :) Może przed jakaś przejażdżka jak będzie pogoda? a potem jakiś relaksik? I wtedy niekoniecznie procentowy ;) Ale pewno za tę propozycję to mi się oberwie ;]
To całkiem rozsądna propozycja jak będzie ładnie to możemy polecieć gdzieś nad jezioro i tam przy Coli pogadać.
KOMAR,SIMSON,CZ350,MZ ETZ 250, WSK,GSXF600, GSXR K3 1000- kasacja,GSXR K7-K8 1000 .....SUZUKI F 800 GT
te.792680329
Kichol
BS Brother
BS Brother
Posty: 149
Rejestracja: śr, 22 kwie 2009, 20:09
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Skórzewo/Poznań

Re: P-Ń Browar

Post autor: Kichol »

sartab pisze: I wtedy niekoniecznie procentowy ;)
Nie rozumiem...

Mi też pasuje 27. Można od rana trochę polatać, ale wieczorem browar obowiązkowy. Inaczej tego nie widzę.

Pozdrawiam
k_kistowski@wp.pl
kom. 508 591 037
sartab

Re: P-Ń Browar

Post autor: sartab »

Skorzęcin? Zna ktoś trasę? Bo ja jestem zupełnie nieobeznany w okolicy. Jako przodownik wycieczki nie nadaję się zupełnie ;)
ROSA-magneto
BS Brother
BS Brother
Posty: 1610
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 15:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: P-Ń Browar

Post autor: ROSA-magneto »

Kichol pisze:
sartab pisze: I wtedy niekoniecznie procentowy ;)
Nie rozumiem...

Mi też pasuje 27. Można od rana trochę polatać, ale wieczorem browar obowiązkowy. Inaczej tego nie widzę.

Pozdrawiam
ooooooooooo Kichol ma rację DAĆ MU WÓDKI do południa latanie a wieczorem PYFO!!!!
KOMAR,SIMSON,CZ350,MZ ETZ 250, WSK,GSXF600, GSXR K3 1000- kasacja,GSXR K7-K8 1000 .....SUZUKI F 800 GT
te.792680329
Kichol
BS Brother
BS Brother
Posty: 149
Rejestracja: śr, 22 kwie 2009, 20:09
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Skórzewo/Poznań

Re: P-Ń Browar

Post autor: Kichol »

sartab pisze:Skorzęcin? Zna ktoś trasę? Bo ja jestem zupełnie nieobeznany w okolicy. Jako przodownik wycieczki nie nadaję się zupełnie ;)
Trasa bardzo nam znana, ale nie wiem czy sens jest tam jechać jak wszystkie knajpy pozamykane będą. Się zobaczy...
k_kistowski@wp.pl
kom. 508 591 037
Kichol
BS Brother
BS Brother
Posty: 149
Rejestracja: śr, 22 kwie 2009, 20:09
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Skórzewo/Poznań

Re: P-Ń Browar

Post autor: Kichol »

ROSA pisze:
Kichol pisze:
sartab pisze: I wtedy niekoniecznie procentowy ;)
Nie rozumiem...

Mi też pasuje 27. Można od rana trochę polatać, ale wieczorem browar obowiązkowy. Inaczej tego nie widzę.

Pozdrawiam
ooooooooooo Kichol ma rację DAĆ MU WÓDKI do południa latanie a wieczorem PYFO!!!!
Rosa może wódeczkę 0,7 i :faja: do tego?? :]
k_kistowski@wp.pl
kom. 508 591 037
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: P-Ń Browar

Post autor: Piniu »

A może zamiast na "bajzel" wycieczka do Berlina na targi? Oczywiście na motongach. Pewnie i tak nic z tego nie wyjdzie bo na weekend zapowiadają deszcz :-(
ROSA-magneto
BS Brother
BS Brother
Posty: 1610
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 15:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: P-Ń Browar

Post autor: ROSA-magneto »

Piniu pisze:A może zamiast na "bajzel" wycieczka do Berlina na targi? Oczywiście na motongach. Pewnie i tak nic z tego nie wyjdzie bo na weekend zapowiadają deszcz :-(
o to by było super a do Berlina jest tylko jakieś 200kemów.Jestem ZA jak pogoda dopisze!
KOMAR,SIMSON,CZ350,MZ ETZ 250, WSK,GSXF600, GSXR K3 1000- kasacja,GSXR K7-K8 1000 .....SUZUKI F 800 GT
te.792680329
Piniu
Śmigający inaczej...
Posty: 777
Rejestracja: pn, 1 sty 2007, 21:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: P-Ń Browar

Post autor: Piniu »

Z Poznania na miejsce czyli Targi Berlińskie Messedamm 22 jest 286km.
ROSA pisze:
Piniu pisze:A może zamiast na "bajzel" wycieczka do Berlina na targi? Oczywiście na motongach. Pewnie i tak nic z tego nie wyjdzie bo na weekend zapowiadają deszcz :-(
o to by było super a do Berlina jest tylko jakieś 200kemów.Jestem ZA jak pogoda dopisze!
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: P-Ń Browar

Post autor: Kynias »

hehe ale kombinujecie ;-)
Kichol pisze: ...Można od rana trochę polatać...
Proponuję zrobić tak jak Kichol napisał - od rana latamy :D (o ile pogoda na to pozwoli, choć na razie prognoza na sobotę jest słaba: 10*C i deszcz...może się nie sprawdzi :) )

sartab pisze:Skorzęcin? Zna ktoś trasę? Bo ja jestem zupełnie nie obeznany w okolicy. Jako przodownik wycieczki nie nadaję się zupełnie ;)
Sartab Skorzęcin ? Trasę znamy bardzo dobrze ale teraz tam się nic nie dzieje... i z widokami słabo :babe: :P

Piniu pisze:Z Poznania na miejsce czyli Targi Berlińskie Messedamm 22 jest 286km.
Pomysł ciekawy gorzej z realizacją...jednak kawałek drogi jest a pogoda może nas zaskoczyć. Hmm sam nie wiem...

Kichol pisze: ...ale wieczorem browar obowiązkowy. Inaczej tego nie widzę.
POPIERAM ;-)
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
sartab

Re: P-Ń Browar

Post autor: sartab »

oooookej :) To ja się dostosuję do planu. Jazda + na wieczór piwko jest OK.
Ale faktycznie z pogodą może być kiepsko :( Kolejny weekend i kiszka pogoda. A w tygodniu nie mam czasu pojeździć...
Zablokowany