...szukam pracy

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

Zablokowany
scorpiona
The Real One
The Real One
Posty: 312
Rejestracja: wt, 5 sie 2008, 14:12
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Sokołów Podlaski /Warszawa

...szukam pracy

Post autor: scorpiona »

Wielkie sorki za prywatę (proszę bardzo sympatycznego moda,żeby ten temat powisiał 3 dni i poźniej jest do wyrzucenia)
A więc jak w temacie szukam pracy :shock: piszę bo a nóż może ktoś z szanownego Bractwa mazowieckiego wie gdzie szukają takiej specjalistki jak ja :D a wiadomo, że w dzisiejszych czasach bez czyjegoś polecenia lub dobrych znajomości bardzo ciężko przebić się przez 100 innych kandydatów... a suzuki drogie,więc trzeba znaleźć w miare dobrą pracę 8)
Obroniłam właśnie licencjat (więc mam wykształcenie wyższe :mrgreen: ) skończyłam filologie angielską dziennie, przez 2 lata pracowałam na zlecenie w Wydawnictwie Bauer w dziale kolportażu jako asystenka (pomoc biurowa?) Prawojazdy A i B też mam, komputer włączyć umiem :) Młoda, ambitna i chętna do pracy. Więć ktokolwiek widział, ktokolwiek wie proszony jest o kontakt. (teraz juz wszyscy będą znać mój życiorys :angry_smile: )

pozdrawiam serdecznie
scorpiona :)
świat się kreci na dwóch kółkach...
GS 500F '04 ---> cbr 600 ---> CRF 150R '08 ---> swift
A Rh+
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: ...szukam pracy

Post autor: qgel »

zgłoszenia na PW, prywatę zostawiam na chwilę bo Agnieszka zasłużona dla naszej społeczności (wielokrotnie nie jednej osobie pomogła)
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Zablokowany