Paintball

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

ODPOWIEDZ
Kirk

Paintball

Post autor: Kirk »

Hej :)
Zainspirowany "pomysłowością Mazowieckiego", rzucam temat - czemu by i u Nas, w KujPomie, nie zorganizować bitwy na kulki z farbą, hm?

Wstępnie proponuję dwa terminy:
- 16.10.2010 (sobota)
- 23.10.2010 (sobota)

Jestem już po wstępnych rozmowach z 2 osobami, które organizują takie eventy. Póki co, rozrzut cenowy jest na poziomie:
- od osoby 50 zł i organizator poza sprzętem udostępnia też swój teren,
- od osoby 10 zł + 10 groszy za kulkę (czyli liczmy ok. 30 zł /os.) ale nie mamy ustalonego terenu - sami musimy sobie wówczas znaleźć miejsce. Z tym akurat nie będzie problemu jeśli chodzi o Toruń, z doświadczenia znam pare miejsc :)

Tak czy inaczej, póki co musimy się "zorganizować" - ustalić liczbę osób, a przede wszystkim pasujący nam termin.
Z takimi konkretami wrócę do negocjacji i może uda mi się jeszcze trochę pe-el-enów "odgryźć" od wyżej wspomnianych kwot.

Póki co, wstępne zainteresowanie tematem wyrazili:
- Niebieski (x2)
- Barts (byle nie 22.10.2010)
- Kropek (jakiś postulat o toruńskich pierogach jeszcze był zgłaszany :P )
- Azbest (domyślam się, iż Grassowa raczej nie da rady... :lol: )
- Powell (nie jest entuzjastą, ale "nie" stanowczo nie mówi ;) )

Jeśli chodzi o propozycję Kropka, to ja jestem zdecydowanie za. Można się przecież spotkać, najpierw ponapindalać się farbą, potem udać się na słaaaaaaaawne toruńskie pierogi, a dla wytrwałych (niedobitków?) wieczorową porą jakieś pifffko (albo i dwa?)...co Wy na to? :>
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6423
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Re: Paintball

Post autor: KROPEK »

Hym wstępnie widzę, że już wszystkich obdzwoniłeś i wypisałeś prawdopodobnych uczestników, w takim razie wypowiem wstępnie ostatnio modne "jestem na tak" jednak dopiero w piątek określę się który termin by mi stykał :mrgreen: . Kamizelki "odkulowe" to tam też mają bo podobno można się niezłych siniaków nabawić podczas takiej zabawy !!
PS
Myślę, że lepiej jak organizator zabezpieczy teren nie będzie wtedy problemu z tłumaczeniem właścicielowi co stare dziady robią w ruinach i czemu takie kolorowe :twisted: latają.
PS2
Zapraszamy wszystkich tych, którzy czytują nasz region a nie bardzo się garną do pisania mam na myśli narybek BSu :twisted: spotkanie nie boli, o paintballu się nie wypowiadam bo nie wiem 8)
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Kirk

Re: Paintball

Post autor: Kirk »

No i klops :(

Bardzo Was przepraszam, ale niestety w żadnym z podanych wcześniej przeze mnie terminów nie będę mógł się z Wami spotkać, a co za tym idzie porzucam na razie temat organizacji spotkania.

Wybaczcie za zamieszanie :oops:
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6423
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Re: Paintball

Post autor: KROPEK »

nic się nie stało, Kirku nic się nie stało, nic się nie staałooooo ....... :mrgreen: !!
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
ODPOWIEDZ