Poszukuję namiarów na spawanie

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
klem

Poszukuję namiarów na spawanie

Post autor: klem »

Poszukuję kogoś kto mi obniżony tunel w zbiorniku wspawa i potem zaspawa "łatkę" jak ją do już dopasuję.
U mnie w mieście jeden magik powiedział, że migomatem to nyny. Drugi, że zrobił by ale mu się z tym je*ać nie chce. Więc szukam kogoś sprawdzonego, kto się zna na rzeczy i nie zawoła kosmicznej kasy za robotę. Za wszystkie namiary z góry dzięki.

Aha, okolice Oświęcimia ew. Kraków.
ROSA-magneto
BS Brother
BS Brother
Posty: 1607
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 15:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: [P] Spawanie

Post autor: ROSA-magneto »

hmm zbiornik hmm poważna sprawa nie jest to łatwe bo opary wybuchają ale jak już to tylko metodą TIG.Mieszkam trochę daleko ale spawam dozorowo złącza ciśnieniowe więc jak nikogo nie znajdziesz na miejscu to pogadamy.
KOMAR,SIMSON,CZ350,MZ ETZ 250, WSK,GSXF600, GSXR K3 1000- kasacja,GSXR K7-K8 1000 .....SUZUKI F 800 GT
te.792680329
mroowa
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 399
Rejestracja: pn, 9 mar 2009, 12:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: [P] Spawanie

Post autor: mroowa »

Zapraszam Sosnowiec ul. Braci Mieroszewski 9a daleko nie masz z Chełmka zjazd z A1 za krzyżem > na Kazimierz + kierunek centrum Sosnowiec Zagórze<

Pozdrawiam Mrówa
VS1400
MOD BIKE CHOPPERS
SERWIS MOTOCYKLOWY CUSTOM

Sosnowiec ul. Braci Mieroszewskich 9a.
KONTAKT: Piotr (mrówa) tel. 500-369-396,
www.modbikechoppers.pl
https://www.facebook.com/pages/MOD-BIKE-CHOPPERS/150337395046537
majek
BS Brother
BS Brother
Posty: 478
Rejestracja: czw, 13 gru 2007, 20:19
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice

Re: [P] Spawanie

Post autor: majek »

klem pisze:Poszukuję kogoś kto mi obniżony tunel w zbiorniku wspawa i potem zaspawa "łatkę" jak ją do już dopasuję.
U mnie w mieście jeden magik powiedział, że migomatem to nyny. Drugi, że zrobił by ale mu się z tym je*ać nie chce. Więc szukam kogoś sprawdzonego, kto się zna na rzeczy i nie zawoła kosmicznej kasy za robotę. Za wszystkie namiary z góry dzięki.

Aha, okolice Oświęcimia ew. Kraków.
mroowa pisze:Zapraszam Sosnowiec ul. Braci Mieroszewski 9a daleko nie masz z Chełmka zjazd z A1 za krzyżem > na Kazimierz + kierunek centrum Sosnowiec Zagórze<

Pozdrawiam Mrówa
....i podnóżki przy okazji dopasujesz :mrgreen:
VZR M109
GG 7076810
tel. 606 455 264
e-mail 7590majek@gmail.com
klem

Re: [P] Spawanie

Post autor: klem »

mroowa pisze:Zapraszam Sosnowiec ul. Braci Mieroszewski 9a daleko nie masz z Chełmka zjazd z A1 za krzyżem > na Kazimierz + kierunek centrum Sosnowiec Zagórze<

Pozdrawiam Mrówa
Ok, to chyba w piątek tam się przejadę, możesz napisać na pw na jakie pieniądze się nastawić?
ODPOWIEDZ