Urodziny Sławka, piątek 13 V

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
ciotkabw

Urodziny Sławka, piątek 13 V

Post autor: ciotkabw »

Kochani,
z racji tego, że szczęśliwie przetrwaliśmy trudne chwile, Sławek tak to skomentował: "przegrałem bitwę, ale wygrałem wojnę" dotrwaliśmy do kolejnych 21-ych urodzin, więc, gdyż, ponieważ , że większość z Was wyjeżdża na otwarcie sezonu postanowiliśmy zorganizować grilla urodzinowego tydzień wcześniej tj.13.05 - piątek, bo okrutnie się za Wami stęskniliśmy. Zamieszkuję tyły ambasady francuskiej przy ul.Pięknej, ścisłe centrum Wawki. adres Jazdów 5a/8, mój nr 502-600-919, jakby co dzwońcie! Liczę, że większość z Was będzie zmotocyklowana, maszyny jest gdzie postawić :wink:
zapraszam serdecznie i do zobaczenia :P
Beata
PENDZEL
BS Brother
BS Brother
Posty: 502
Rejestracja: pn, 12 maja 2008, 13:21
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa

Re: Urodziny Sławka

Post autor: PENDZEL »

No jak tak to obecność obowiązkowa, mam nadzieję, że mi nic nieprzewidzianego w tym nie przeszkodzi.

ps. moderatorowi sugeruję przesunięcie czwartkowego (12.05) spotkania właśnie na piąteczek, i połaczenie go z powyższym wydarzeniem
Pozdrawiam,
Piotr Łaniewski

GSF 1250 SA K9 zniszczony 2017 brak następcy
tel. 698 62 80 24
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: Urodziny Sławka

Post autor: qgel »

PENDZEL pisze:No jak tak to obecność obowiązkowa, mam nadzieję, że mi nic nieprzewidzianego w tym nie przeszkodzi.

ps. moderatorowi sugeruję przesunięcie czwartkowego (12.05) spotkania właśnie na piąteczek, i połaczenie go z powyższym wydarzeniem
właśnie się zastanawiamy ;) pomysł dobry ;)
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: Urodziny Sławka

Post autor: qgel »

Siema, mnie niestety nie będzie bo wypadł mi wyjazd służbowy, organizujcie się proszę bez czekania na mnie,

Ciotka napisz proszę co przywieźć ze sobą :)

pozdro !
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Skibi
BS Brother
BS Brother
Posty: 322
Rejestracja: pn, 25 kwie 2011, 20:36
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Urodziny Sławka, piątek 13 V

Post autor: Skibi »

a ja mam pytanie o której zaczyna się spotkanie żebym się nie wygłupił i zbyt szybko nie przybył
Michał
ODPOWIEDZ