Zgubiłem Pokrywkę skrzynki narzędziowej Intrudera C 800 !!!

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
maku
BS Brother
BS Brother
Posty: 249
Rejestracja: wt, 21 mar 2006, 23:06
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: WROCŁAW - Polska

Zgubiłem Pokrywkę skrzynki narzędziowej Intrudera C 800 !!!

Post autor: maku »

Witam i potrzebuję pomocy !
Podczas Międzynarodowego Motocyklowego X Rajdu Katyńskiego na trasie I Etapu z Warszawy do Sokółki 5 km przed Ostrowią Mazowiecką zgubiłem podczas jazdy - POKRYWKĘ z zamkiem plastykową malowaną na czarno do mego Intrudera C 800 Suzuki z 2005 r / z napisem C 800 chyba również taką samą ma Intruder M 800 / skrzynki narzędziowej z lewej strony motocykla i obecnie mam kłopoty ją znaleść, kupić -zamówić. Jest dużo wersji tych pokryw w USA i sprzedawcy różni nie zbyt wiedzą jaką ja potrzebuję bo nie uwzględniaja Numeru identyfikacyjnego motocykla . Najlepiej i najpewniej podać im zdjęcie z wymiarami i lokalizacją rozmieszczenia na pokrywie : zamka , występów u góry pokrywki wchodących w otwory w skrzynce narzędziowej . Do tego jest mi potrzebne zdjęcie tej pokrywki z kilku ujęć z lokalizacją w/w szczegułów i wymiarów gabarytowych Pokrywki. Proszę zatem o zdjęcia tej Pokrywki z wymiarami gabarytowymi lub
może ktoś ma namiary na jej zdobycie za "godziwe" pieniądze, bo dotychczasowe oferty polskich Dealerów powalają człowieka- kawałek wytłoczonego plastyku polakierowanego - życza sobie 980 Pln- np. dealer suzuki w Łodzi.
Jak by ktoś by mógł mi pomóc to proszę o informację na PW -pozdrawiam maku.


Ps. w załączeniu - ślad naszej ostatniej nieobecności - 3-go Majaja w Pagórku - byliśmy w "DRODZE" - Uroczystość Beatyfikacji Naszego Umiłowanego Papieża JANA PAWŁA II - prosimy o wybaczenie Naszych Sympatyków Spotkań Trzecio Majowych na łonie Pagórka. Wróciliśmy wczoraj 0 18.30 po zaliczenie przy okazji ~4400 km , cali i zdrowi , szczęśliwi i trochę spoceni bo bywało zimnawo łącznie ze sniegiem i temp. w czasie jazdy w okolicach 0 stopni w czasie powrotu w Słowackim Parku Tatrzańskim - pozdro Aku+Maku

https://picasaweb.google.com/makuiaku/B ... 2871125426

Lokalizacja Pokrywki w mym Intruderze :

https://picasaweb.google.com/makuiaku/I ... _e659rV0wE#
maku+aku
b.dawno-J... jednoślad - ogar na 19-ch, teraz Intruder C 800 !!! ale zawsze z Plecaczkiem
tel. 0663289500
Email : makuiaku@gmail.com
Skype : makuiaku
ODPOWIEDZ