Zarowki Philips BlueVision cd...

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

musi88

Zarowki Philips BlueVision cd...

Post autor: musi88 »

Chce jeszcze powrocic do tego tematu bo niestety nie zdazylem sie dowiedziec czegos. A dokladnie moze ktos wie jaka jest zarowka do suzi gsx 600 f z roku 96?? I w jakiej cenie?? Bo chetnie bym zamontowal takie cudenko u siebie w moto ;) Czekam na jakies rady i z gory dziekuje! pozdrOi!
mrek

Post autor: mrek »

Ja mogę coś powiedzieć na temat tych żarówek. Otóż miałem takie (H7) w katamaranie i faktycznie świecą naprawdę piii ale niestety są strasznie wrażliwe na wstrząsy i padają jak wpadniesz w dziurę , których u nas niestety nie brakuje.
Pozdrawiam wszystkich.
daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

Najczesciej zadawane pytania o oswietlenie

Post autor: daab »

W google wpisałem Philips BlueVision i momentalnie znalazłem odpowiedzi na wszystkie nurtujące was tu pytania. :shock:
.
FAQ
Najczesciej zadawane pytania o oswietlenie

Czy posiadacie H4 lub H3 i H7 BlueVision?
BlueVision dostępne jest jako : H1, H3, H4 i H7 oraz HB3 i HB4 a także W5W i T4W
Aby sprawdzic żarówkę ( jej typ ) najprościej jest od tyłu obudowy wyjąć ja i sprawdzić. Na razie jest dużo czasu na to. :snieg:
Na początku VZ 800 - 96
Później DL 650 - 04
Póżniej GSX 1300 R -
Obecnie też na S..... i z Japonii
musi88

heh

Post autor: musi88 »

Jasne ze teraz duzo czasu ale wlasnie w tym sek ze teraz same egzamy w sesji i nie mam wlasnie za duzo czasu :P I czuje ze sesja potrwa z deka dluzej niz to przewidywalem hehe
pancer

Post autor: pancer »

Ale jak ona świeci? czy wygląda to tak jak xenon.
lukaszny

Re: Zarowki Philips BlueVision cd...

Post autor: lukaszny »

musi88 pisze:Chce jeszcze powrocic do tego tematu bo niestety nie zdazylem sie dowiedziec czegos. A dokladnie moze ktos wie jaka jest zarowka do suzi gsx 600 f z roku 96?? I w jakiej cenie?? Bo chetnie bym zamontowal takie cudenko u siebie w moto ;) Czekam na jakies rady i z gory dziekuje! pozdrOi!
W GSX 600 F masz zarowke H4 50/55W. Ogolnie dostep do zarowki ciezki - trzeba miec sprawne i gietkie rece
jaca

Post autor: jaca »

3 minuty szukania w sieci :


Mamy zaszczyt przedstawić Państwu najnowsze osiągnięcie w dziedzinie żarówek samochodowych - Blue Vision. Osiągnięcie to ma na celu przede wszystkim podniesienie bezpieczeństwa i komfortu kierowców. Philips podtrzymuje tym samym silną pozycję lidera w dziedzinie wdrożeń na rynku żarówek samochodowych.

Dlaczego akurat niebieska żarówka? Niebieski kolor jest wynikiem najnowszych badań technologicznych przeprowadzanych przez Zakłady Philips'a. Żarówka Blue Vision została skonstruowana przy pomocy najnowszego zaplecza technologicznego. Żarówka ta emituje barwę światła bardzo zbliżoną do barwy światła dziennego nawet w arunkach nocnych. Korzyści wynikające z emitowania białego swiatła z w/w żarówek polegają na stymulowaniu warunków jazdy kierowców- przyczyniając się do mniej męczącej jazdy, zwłaszcza dla oczu. Białe światło żarówki Blue Vision odbija wszystkie znaki na drodze, co powoduje ich lepszą widoczność i bezpieczniejszą jazdę samochodem.

Użycie szkła kwarcowego absorbującego promieniowanie UV, wprowadzonego przez Philips'a w żarówkach halogenowych oznacza, że żarówki Blue Vision mogą być bezpiecznie używane we wszystkich reflektorach.
To chyba wyjaśnia powstałe niejasności.

pozdrawiam,
jaca
Zablokowany