spotkanie nad jeziorem

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
ROSA-magneto
BS Brother
BS Brother
Posty: 1607
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 15:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: ROSA-magneto »

właśnie wróciłem z ośrodka wszystko dogadane i zapłacone.Dojazd dogodny jadąc od Poznania mijamy Karpicko i na końcu miejscowości za przystankiem skręcamy w lewo 50m i jesteśmiy na miejscu.Pokoje są takie jak na zdjęciach czyli każdy będzie zadowolony jak nie to w ... :bije: do dyspozycji mamy 2 grille więc zastanawiam się czy warto zabierać dodatkowe Na ośrodku obowiązuje zakaz palenia ogniska aczkolwiek istnieje taka możliwość nad jeziorem ale to 200m od domków.W pokojach obowiązuje zakaz palenia tytoniu!ale każdy pokój posiada taras więc palacze mogą tam się dotlenić :faja: jesteśmy na ośrodku mile widziani już od godziny 12 tej więc jak ktoś zechce jechać wcześniej to oczywiście może lista osób jest w recepcji.Brama ośrodka jest na noc zamykana obiekt jest monitorowany dostaniemy pilota do bramy choć wiem że i tak nikt nie ruszy kołami po Geyowej gorzałce :lol:
tutaj śpimy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
KOMAR,SIMSON,CZ350,MZ ETZ 250, WSK,GSXF600, GSXR K3 1000- kasacja,GSXR K7-K8 1000 .....SUZUKI F 800 GT
te.792680329
Generał

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Generał »

aaalkatras :mrgreen: bombowo :) hmm. . . są może tam nosze ażeby po tej
ROSA pisze: Geyowej gorzałce
ktoś nas pozaciągał do pokoi :?:
No ogółem to zapowiada się naprawdę ciekawie :twisted:
Dealer
BS Brother
BS Brother
Posty: 433
Rejestracja: pn, 6 wrz 2010, 19:39
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Dealer »

...no pięknie i chyba od południowo-zachodniej strony :). słonko bedzie nas delikatnie smerało koło południa nasze NAPITE PYSKI :lol: dnia następnego.
...a w sobote jakieś myśle wygibasy i spacerki i gry no kurde trza wziąć karciochy to se pogramy albo jakie inne gry weźcie by nie było za nudno :) choć z naszymi kobietami nigdy nie jest za nudno - prawda?
...aha i nie Gejować mi bo znudziło mi się to hehehehe.... teraz to ja DEALER hehehe...
... a i faje wodną wezmę co by sobie PYKNĄĆ cosik fajnego, a może i ktoś załatwi coś innego do palenia na większą śmiechawkę co? :mexico:
Jawka 50,Simson SR50,Suzuki DR350,Y...XT660R,Y...FZ6N,Y...FZ1S, GSX-R 600 K6, JOW-EJ
Grzegorz
gg 2909906
tel. 791106746
ARh+
ROSA-magneto
BS Brother
BS Brother
Posty: 1607
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 15:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: ROSA-magneto »

tak jak pisałem wcześniej w sobotę jak będziemy w stanie to możemy zwiedzić parowozownię dodatkowo blisko jest pałac Wolsztyński ewentualnie jak ja dzisiaj możemy wspólnie pochodzić i poszukać bankomatu PKO w ten sposób zwiedzimy pół Wolsztyna :lol: z zapewnień właścicieli na wodzie jeszcze będą rowery wodne więc będzie można spalić kalorie dodatkowo w pobliżu jest basen kryty z rurami NUDY NIE PRZEWIDUJĘ
KOMAR,SIMSON,CZ350,MZ ETZ 250, WSK,GSXF600, GSXR K3 1000- kasacja,GSXR K7-K8 1000 .....SUZUKI F 800 GT
te.792680329
Generał

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Generał »

A gdzie nuda w takim doborowym towarzystwie :D
sartab

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: sartab »

Już nie mogę się doczekać!! Na ewentualną paradę motongiem się nie piszę. Póki co jestem bez dwóch kółek :(
Połączenie kilku czynników: lewoskręt + kobieta (kobieta w zaawansowanej ciąży), spowodowało błyskawiczne zakończenie sezonu.
Będę samochodem więc jak coś to komuś mogę graty zabrać.
piccciu
BS Brother
BS Brother
Posty: 604
Rejestracja: pt, 30 maja 2008, 15:47
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Kościan

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: piccciu »

ROSA pisze:właśnie wróciłem z ośrodka wszystko dogadane i zapłacone.Dojazd dogodny jadąc od Poznania mijamy Karpicko i na końcu miejscowości za przystankiem skręcamy w lewo 50m i jesteśmiy na miejscu.Pokoje są takie jak na zdjęciach czyli każdy będzie zadowolony jak nie to w ... :bije: do dyspozycji mamy 2 grille więc zastanawiam się czy warto zabierać dodatkowe Na ośrodku obowiązuje zakaz palenia ogniska aczkolwiek istnieje taka możliwość nad jeziorem ale to 200m od domków.W pokojach obowiązuje zakaz palenia tytoniu!ale każdy pokój posiada taras więc palacze mogą tam się dotlenić :faja: jesteśmy na ośrodku mile widziani już od godziny 12 tej więc jak ktoś zechce jechać wcześniej to oczywiście może lista osób jest w recepcji.Brama ośrodka jest na noc zamykana obiekt jest monitorowany dostaniemy pilota do bramy choć wiem że i tak nikt nie ruszy kołami po Geyowej gorzałce :lol:
tutaj śpimy
Bardzo pozytywne wiadomości! Cieszymy się!

Sartab całe szczęście że Ty cały jesteś - też się cieszymy!
SUZUKI GSF 600 S 97' ,... SUZUKI GSF 600 S K3',... Suzuki GSF 1250 SA K7,... ... ... ..Y MT-07 16'…,…ATAS 20’
721-23-55-33
Hube

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Hube »

Nie było mnie trochę na forum. Jakie spotkanie organizujecie? Są jeszcze wolne miejsca? I kto tym zarządza?
Generał

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Generał »

no Hube przecież Ty jesteś na liście 21 wspaniałych :)
Rosa zapewnił zakwaterowanie w Karpicku nad jeziorkiem koszt 30zł od osoby na dobę. Piccciu z Anią przygotowują cattering. Z reguły to wszyscy są od piątku do niedzieli oprócz mnie, bo jestem do soboty. Ty jesteś na liście wraz z Asią
ROSA pisze:
ROSA pisze:
ROSA pisze:na dzień dzisiejszy wpłaty otrzymałem od
PICCCIU
ANIA
ROBSONN
SHAMAN
JUSTYNA
KICHOL
ASIA
KARUS
KASIA
GENERAŁ
ANIOŁKA
SARTAB
MATI
SUPER G
GOSIA
ROSA
MARZENA
ARIK
MARTYNA
HUBE +ASIA mają u mnie dług a procenty rosną
Tak więc nie masz wyjścia, Rosa już Ci miejsce zagrzał. Musisz być z nami bo jak nie to :dostal:

PS. Sartab dobrze, że jesteś cały. Za dużo złych przygód było już w tym roku w BS. Do zobaczenia na zakończeniu :)
ROSA-magneto
BS Brother
BS Brother
Posty: 1607
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 15:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: ROSA-magneto »

Hube pisze:Nie było mnie trochę na forum. Jakie spotkanie organizujecie? Są jeszcze wolne miejsca? I kto tym zarządza?
Hube brachu tyle czasu Cię tu na 4um BS nie było wszyscy zastanawiali się co się z gościem dzieje.Po tak długim czasie nieobecności powinieneś się udać do powitalni przypomnieć nam kim jesteś hihih Zastanawiałem się czy czasem nie zwinęli Cię w kaftanie do Gniezna lub na miting AA nie wspomnę o małżeństwie myślę kolo się ożenił i ma głęboko w odbytnicy kolegów:lol: ALE NIE,ALE NIE Pojawił się nasz Hube CÓŻ z takimi pytaniami hmm zmień lekarza bo ten Cię oszukuje hahaha NORMALNIE MI CIĘ ŻAL
KOMAR,SIMSON,CZ350,MZ ETZ 250, WSK,GSXF600, GSXR K3 1000- kasacja,GSXR K7-K8 1000 .....SUZUKI F 800 GT
te.792680329
ROSA-magneto
BS Brother
BS Brother
Posty: 1607
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 15:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: ROSA-magneto »

kiedy za dnia nudy nie przewidujemy to pozostaje nuda nocna więc pomyślałem tak Trochę pomieszamy tak dla zdrowotności :lol:
KICHOL+ANIOŁKA
SARTAB+ASIA(kicholowa)
ARIK+KASIA(karusowa)
KARUS+MARTYNA(arikowa)
PICCCIU+ASIA(hubowa)
SZAMAN+ANIA(piccciowa)
ROSA+GOSIA(super g)
MATI+MARZENA(rosowa)
ROBSON+JUSTYNA(szamanowa)
HUBE+SUPER G :spoko:
GENERAŁ poszuka atrakcji sam :mrgreen:
KOMAR,SIMSON,CZ350,MZ ETZ 250, WSK,GSXF600, GSXR K3 1000- kasacja,GSXR K7-K8 1000 .....SUZUKI F 800 GT
te.792680329
mati844
The Real One
The Real One
Posty: 327
Rejestracja: czw, 1 lip 2010, 05:30
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Słupca

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: mati844 »

hehe ciekawa opcja :D
Damian - Suzuki GSX F600 sprzedany
Obecnie gsxr 750 K7 :D

kom 667 069 326
Shaman
BS Brother
BS Brother
Posty: 1161
Rejestracja: pt, 26 sie 2011, 15:19
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Racot
Polubił posty: 2
Otrzymane Polubienia: 4

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Shaman »

Interesująca propozycja tylko ciekawe co na to plecaczki:) :beat:
Odważni nie żyją wiecznie.... za to ostrożni nie żyją wcale.
------------------------
Suzuki GSX650F <-> DR-Z400E <-> XVS1300 <-> XVS650
------------------------
GG: 1500659
kom. 609 895 692
Hube

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Hube »

ROSA pisze:kiedy za dnia nudy nie przewidujemy to pozostaje nuda nocna więc pomyślałem tak Trochę pomieszamy tak dla zdrowotności :lol:
HUBE+SUPER G :spoko:
Hmm, dostałem dziewicę :)
Generał

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Generał »

a myślicie, że nie dam rady :?: wyjdę na pół godzinki i wrócę do was z obstawą dziewczyn :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ODPOWIEDZ