Suzuki M109R opinie

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Suzuki M109R opinie

Post autor: qgel »

Siema,

Kolega się napalił (koniecznie czarny mat :)) prośba o Wasze opinie (głównie chodzi o wygodną przelotową, spalanie jakie macie i "co się psuje" :) kiedyś kilka lat jeździł Afryką, miał kilka lat przery po wypadku przyjaciela
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Macio
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 1166
Rejestracja: ndz, 26 mar 2006, 17:17
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdansk

Re: Suzuki M109R opinie

Post autor: Macio »

U mnie stoi w garażu zapraszam na jazdę próbną.
Mam dużą szybę więc 200 z otwartą szybą bez problemu :), ale wtedy robi się wir w zbiorniku.
Tak do 140 to jest pełny komfort jazdy i spalanie w granicach 6 l
Mam go trzy lata jeszcze się nic nie zepsuło.

Także możecie przyjeżdżać :)

Pozdrawiam
VZ 800 i VZR sprzedany, teraz R1200GS
tel. 605-543-829
Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2431
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Re: Suzuki M109R opinie

Post autor: Rostwór »

Macio pisze: Mam go trzy lata jeszcze się nic nie zepsuło.
bo od 3 lat stoi w garażu a jeździsz czymś innym ;P
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
harpoon
BS Admin
BS Admin
Posty: 2213
Rejestracja: pn, 22 sty 2007, 08:31
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Imielin
Polubił posty: 5
Otrzymane Polubienia: 21
Kontakt:

Re: Suzuki M109R opinie

Post autor: harpoon »

Zajrzałem dla pewności w dowód rejestracyjny, czy aby na pewno mogę głos w temacie zabrać...... i wyszło że jestem posiadaczem tegoż motonga :mrgreen: (patrząc na niego nadal przekonany nie jestem).....
Po przejechaniu ponad 5 tyś km w tym sezonie cóż mogę rzec poza jednym: podoba mnie się jazda :mrgreen:
Co do komfortu jazdy i odczuwania prędkości to wypowiadać się nie powinienem, gdyż fotel driver'a nie dość że zasadniczo własnej produkcji to jeszcze jakieś dobre 5 może 7 cm niżej niż seryjnie (i ni cholery nie pasują mi teraz do niego seryjne podnóżki :angry_smile: ). Dla mnie najlepsza prędkość na trasie oscyluje w granicach 140/150 km/h..... Spalanie przy tej prędkości na poziomie 9,5 - 10l/100..... MIL :brwi: (czyli coś koło 5,8-6,2 l/100km)..... Co prawda po pierwszej pierwszej jeździe wyszło 10,5/100km ale to było wynikiem "regulacji" modułu wtrysku będącego koniecznością przy moich kominach....
Generalnie prowadzenie w porównaniu do VS1400 jest dużo pewniejsze (zwłaszcza w szybkich łukach), dużo pewniej przechodzi przez koleiny no i pięknie kładzie się w winklach (do przytarcia gleby podnóżkiem dużo wysiłku nie trzeba, a wrażenia bezcenne :mrgreen: ). Ja, laik, mam wrażenie że VS był na to za miękki - a twardym trza przecież być :twisted: ..... I takiż właśnie jest VZR...... A wrażenia, kiedy po odkręceniu manetki na starcie idzie bokiem nic nie zastąpi :mrgreen: No i do tego ten aksamitny, delikatny i jakże subtelny dźwięk wydechu :cool_blik:
To chyba tyle wrażeń, które na dzień dzisiejszy przychodzą mi do głowy.....
Marauder VZ800 - sprzedany
Intruder VS1400 - wspomnienie
Intruder M109R K7 - odjechał
XV1900 Raider - historia
Tiger Explorer 1200 - oswojony
KolejnyTiger 1200 XCa - nowe wcielenie
Tygrys po raz trzeci
tel. 665-392-191
Koala
BS Brother
BS Brother
Posty: 74
Rejestracja: pn, 28 maja 2007, 18:36
Województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: Suzuki M109R opinie

Post autor: Koala »

Jest to moto, które budzi emocje i skrajne opinie (takie rzeczy moim zdaniem są właśnie ciekawe). Wielu pesymistów przekonuje się do tego moto po kilku kilometrach przejażdżki.
Osobiście polecam i na chwilę obecną nie widzę sensu zmiany - no chyba, że za równowartość nówki :mrgreen:
Problemy i choroby wieku dziecięcego w pierwszych rocznikach się zdarzają a znaleźć coś o nich możesz tu: http://www.sites.google.com/site/suzuki ... 7-problemy

____________
VZR
hartke
The Real One
The Real One
Posty: 184
Rejestracja: pt, 28 maja 2010, 18:50
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn Suzuki Squad

Re: Suzuki M109R opinie

Post autor: hartke »

Również polecam moto. Nie szalejąc mi pali ok. 6 litrów, prowadzi się elegancko, nie mam szyby i ok. 140 km/h można jechać, szybciej już trochę rzuca. Przejechałem nim na razie ponad 7 tyś. km i odpukać, żadnych usterek, aj sorki żarówka mi się przepaliła ;) Przyznam się miałem ostatnio chwilę zwątpienia napalając się na B-King`a, ale po ostatniej przejażdżce moim mastodontem już mi przeszło :P

Pozdrawiam
"GSX-R mój, to jest to, kocham go..."

GSX-R 1000 K6

http://www.bikepics.com/members/hartke

Maciek
wyluzowany@wp.pl
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: Suzuki M109R opinie

Post autor: qgel »

dzieki za opinie ! :)
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
bestia

Re: Suzuki M109R opinie

Post autor: bestia »

kupilem miesiac temu i jestem bardzo zadowolony z besti,spalanie w granicach 7ltr.wygoda jest mam owiewke zalozona wiec mozna pocisnac troche,lac260 3ma sie jak nalezy.fajny motor polecam :angry_smile:
ODPOWIEDZ