spotkanie nad jeziorem

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
Dealer
BS Brother
BS Brother
Posty: 433
Rejestracja: pn, 6 wrz 2010, 19:39
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Dealer »

KICHOL:
chleb z BIEDRONY to do d...y, jak możesz to kup lub ja kupię świeżo upieczony z naszej piekarni na ul. junikowskiej obok mnie - rano moge wyskoczyć (chlebek ekologiczny, na zakwasie, pyszna chrupiąca skórka), no i dobre masełko proponuję ...a i trza załatwić jaja na śniadanko....bo z rana to widomo od zarania dziejów - NAJLEPSZA TO BITA ŚMIETANA :ok2: - a i może uda mi się jakieś pomidorki wydębić od ojca :)

aha i....
BEDZIEMY WYBIERAĆ MISS "BS WIELKOPOLSKA" :) więc niech wasze panny wezmą oprócz odwagi ciekawe stroje :) - kapielowe lub śiakieś inne... musi być wesoło !! już się nie mogę doczekać!!!
Jawka 50,Simson SR50,Suzuki DR350,Y...XT660R,Y...FZ6N,Y...FZ1S, GSX-R 600 K6, JOW-EJ
Grzegorz
gg 2909906
tel. 791106746
ARh+
ROSA-magneto
BS Brother
BS Brother
Posty: 1607
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 15:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: ROSA-magneto »

a mnie ciekawi tylko jedno ILE WESELNEGO TRUNKU zabierasz?co byśmy o 22-giej nie szukali po Wolsztynie bo 22 osoby aż trą nogami co by się nachlać :lol:
KOMAR,SIMSON,CZ350,MZ ETZ 250, WSK,GSXF600, GSXR K3 1000- kasacja,GSXR K7-K8 1000 .....SUZUKI F 800 GT
te.792680329
Dealer
BS Brother
BS Brother
Posty: 433
Rejestracja: pn, 6 wrz 2010, 19:39
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Dealer »

....sorry ale 22 flaszek nie wezme :).... nale z 6 flaszek pól litrowych to będe miał ..poza tym nie każdy będzie pił wódkę a i każdy z osobna też musi we swoim zakresie coś zabrać, bo widaomo pić będziemy w piątek, a w sobotę to delikatnie dla smaczku :) jakieś winko i faja wodna :) :) :)
Jawka 50,Simson SR50,Suzuki DR350,Y...XT660R,Y...FZ6N,Y...FZ1S, GSX-R 600 K6, JOW-EJ
Grzegorz
gg 2909906
tel. 791106746
ARh+
ROSA-magneto
BS Brother
BS Brother
Posty: 1607
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 15:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: ROSA-magneto »

SuperGee pisze:....sorry ale 22 flaszek nie wezme :).... nale z 6 flaszek pól litrowych to będe miał ..poza tym nie każdy będzie pił wódkę a i każdy z osobna też musi we swoim zakresie coś zabrać, bo widaomo pić będziemy w piątek, a w sobotę to delikatnie dla smaczku :) jakieś winko i faja wodna :) :) :)
temat załatwiony twoje po deczku za zdrowie a Kichol dokupi 10 flaszek.powinno wystarczyć hahah
KOMAR,SIMSON,CZ350,MZ ETZ 250, WSK,GSXF600, GSXR K3 1000- kasacja,GSXR K7-K8 1000 .....SUZUKI F 800 GT
te.792680329
mati844
The Real One
The Real One
Posty: 327
Rejestracja: czw, 1 lip 2010, 05:30
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Słupca

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: mati844 »

hehe co jak co ale bedzie sie działo :D hehe
Damian - Suzuki GSX F600 sprzedany
Obecnie gsxr 750 K7 :D

kom 667 069 326
Kichol
BS Brother
BS Brother
Posty: 149
Rejestracja: śr, 22 kwie 2009, 20:09
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Skórzewo/Poznań

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Kichol »

SuperGee pisze:KICHOL:
chleb z BIEDRONY to do d...y, jak możesz to kup lub ja kupię świeżo upieczony z naszej piekarni na ul. junikowskiej obok mnie - rano moge wyskoczyć (chlebek ekologiczny, na zakwasie, pyszna chrupiąca skórka), no i dobre masełko proponuję ...a i trza załatwić jaja na śniadanko....bo z rana to widomo od zarania dziejów - NAJLEPSZA TO BITA ŚMIETANA :ok2: - a i może uda mi się jakieś pomidorki wydębić od ojca :)

aha i....
BEDZIEMY WYBIERAĆ MISS "BS WIELKOPOLSKA" :) więc niech wasze panny wezmą oprócz odwagi ciekawe stroje :) - kapielowe lub śiakieś inne... musi być wesoło !! już się nie mogę doczekać!!!

Grzechu to załatw pieczywo do 22osob.
k_kistowski@wp.pl
kom. 508 591 037
Generał

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Generał »

ROSA pisze:
SuperGee pisze:....sorry ale 22 flaszek nie wezme :).... nale z 6 flaszek pól litrowych to będe miał ..poza tym nie każdy będzie pił wódkę a i każdy z osobna też musi we swoim zakresie coś zabrać, bo widaomo pić będziemy w piątek, a w sobotę to delikatnie dla smaczku :) jakieś winko i faja wodna :) :) :)
temat załatwiony twoje po deczku za zdrowie a Kichol dokupi 10 flaszek.powinno wystarczyć hahah
zapomnieliście o kosikówce? :)
Generałowa jedzie ze mną na zakończenie i z racji, że dobrze radzi sobie w kuchni to postanowiła zrobić jakieś surówki i sałatki :D
A ja z racji, że obiecywałem to przywiozę mojej produkcji kiołbache piwną :D
ps. a co mówicie na chleb z prawdziwym ŚWIEŻYM swojskim smalcem ze skwarkami i cebulką?
aha liczę na ten konkurs na MISS :mrgreen:
Shaman
BS Brother
BS Brother
Posty: 1161
Rejestracja: pt, 26 sie 2011, 15:19
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Racot
Polubił posty: 2
Otrzymane Polubienia: 4

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Shaman »

Witam,

Chlebek ekologiczny:) jak najbardziej jestem za :) z Biedrony chleb to jakbym trociny wcinał :) których najem się na co dzień wystarczająco:)

Z wódą trzeba ostrożnie mamy zwiedzać parowozownię... :) wezmę flaszkunkę na wszelki wypadek:) jakby się zbiło coś :D

Generał tylko ładnie owędź kiełbaskę, my weźmiemy trochę kiełbaski z dziczyzny na próbę jak ktoś lubi :)

A Miss BS WLKP :babe: pomysł bomba :lol: . Kichol woda z Biedrony się przyda:) do tej konkurencji :)

Pozdro do zoba:)

LWG.
Odważni nie żyją wiecznie.... za to ostrożni nie żyją wcale.
------------------------
Suzuki GSX650F <-> DR-Z400E <-> XVS1300 <-> XVS650
------------------------
GG: 1500659
kom. 609 895 692
LittleAngel

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: LittleAngel »

Hmmmm, a jak Wy chcecie wybierać tę miss moi drodzy panowie?? Po pijaku to każdy na swoją będzie głosować :D A co do wody....będzie też konkurs mokrych męskich gatek?? :D :D :D
Shaman
BS Brother
BS Brother
Posty: 1161
Rejestracja: pt, 26 sie 2011, 15:19
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Racot
Polubił posty: 2
Otrzymane Polubienia: 4

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Shaman »

LittleAngel pisze:Hmmmm, a jak Wy chcecie wybierać tę miss moi drodzy panowie?? Po pijaku to każdy na swoją będzie głosować :D A co do wody....będzie też konkurs mokrych męskich gatek?? :D :D :D
To musicie nam ładne slipy białe załatwić:) a my Wam załatwimy ładne białe koszulki do miss mokrego :)

Trzeba się odezwać do sióstr(Paula Karola) co by wypuściły BS white edition na takie harce :)

:twisted:



Pozdro :)
Ostatnio zmieniony śr, 28 wrz 2011, 11:20 przez Shaman, łącznie zmieniany 1 raz.
Odważni nie żyją wiecznie.... za to ostrożni nie żyją wcale.
------------------------
Suzuki GSX650F <-> DR-Z400E <-> XVS1300 <-> XVS650
------------------------
GG: 1500659
kom. 609 895 692
Generał

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Generał »

Shaman83 pisze:
LittleAngel pisze:Hmmmm, a jak Wy chcecie wybierać tę miss moi drodzy panowie?? Po pijaku to każdy na swoją będzie głosować :D A co do wody....będzie też konkurs mokrych męskich gatek?? :D :D :D
To musicie nam ładne slipy białe załatwić:) a my Wam załatwimy ładne białe koszulki do miss mokrego :)

Trzeba się odezwać do sióstr co by wypuściły BS white edition na takie harce :)

:twisted:



Pozdro :)
a ja kupie ze sto paczek kiślu i będzie kąpiel w kiślu :brwi: :lol:
ROSA-magneto
BS Brother
BS Brother
Posty: 1607
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 15:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: ROSA-magneto »

STOP tym banialukon :angry_smile: zaśmiecacie temat i tylko nabijacie licznik postów :lol:
POSTANAWIAM !!
1.Super G zabiera 6 flaszek
2Kichol kupuje 15 flaszek OGNISTEJ WODY czystej takiej co to piją biali ludzie(żadnych tam absolwentów)bo to ZŁO co głowa boli dodatkowo kupuje 4 duże musztardy 4 ketchupy dla każdego wodę niegazowaną cytrynową soki kawę rozpuszczalną sypaną mleko cukier
3 Super G zamawia i odbiera 20 bochenków chleba w zaprzyjażnionej piekarni
4 węgiel +katering zabiera Piccciu
5 Generał chce się zareklamować więc zabiera kiełbachę +sałatki
6 Ja zabieram Hubego rękawicę i będę lał po RYJACH jak ktoś będzie kręcił nosem
KOMAR,SIMSON,CZ350,MZ ETZ 250, WSK,GSXF600, GSXR K3 1000- kasacja,GSXR K7-K8 1000 .....SUZUKI F 800 GT
te.792680329
Hube

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Hube »

Słusznie postanowione. A dodatkowo jeszcze jakieś specyfiki bierzemy np. na śniadanie sobotnie i niedzielne czy chleb i kiełbę 'z dnia poprzedniego; będziemy jeść?
ROSA-magneto
BS Brother
BS Brother
Posty: 1607
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 15:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: ROSA-magneto »

Hube pisze:Słusznie postanowione. A dodatkowo jeszcze jakieś specyfiki bierzemy np. na śniadanie sobotnie i niedzielne czy chleb i kiełbę 'z dnia poprzedniego; będziemy jeść?
jeżeli jaśnie Pan zechce sobie zrobić extra jajecznicę rano to proszę zabrać paletkę z jajami :lol: każdy pokój wyposażony jest w kuchnię więc bez problemu
KOMAR,SIMSON,CZ350,MZ ETZ 250, WSK,GSXF600, GSXR K3 1000- kasacja,GSXR K7-K8 1000 .....SUZUKI F 800 GT
te.792680329
karus

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: karus »

Czyli miss Bractwa :babe: już wybrana ?

Ja znam tylko jedną BS sister w BS wlkp.

PS. Ostatnio poszło 5 flaszek i jedna tequila na 10 osób
a mamy jeden dzień do picia, czy nie mierzymy za wysoko?
ODPOWIEDZ