Josowinki / Lutownica 2012 [11.02]

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

Na co do kina

Czas głosowania minął pt, 10 lut 2012, 23:20

Żelazna Dama (Atlantic g. 13.20)
1
14%
Artysta - 10 nominacji do Oscara (Kinoteka g. 14.15)
0
Brak głosów
Mój tydzień z Marilyn (Atlantic g. 14.30)
2
29%
Idy marcowe (Kinoteka g. 14.30)
4
57%
 
Liczba głosów: 7

CyberScyzor
BS Brother
BS Brother
Posty: 2147
Rejestracja: wt, 20 cze 2006, 23:36
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Radzymin/Kielce/Warszawa
Kontakt:

Re: Josowinki / Lutownica 2012 [11.02]

Post autor: CyberScyzor »

A to prawda odszczekuje co gadalem przed impreza, podobalo mi sie w 25 na Psychodelic Trance i to bardzo.
M25 jak zwykle nie rozczarowalo, to miejsce ma w sobie cos magicznego, ludzie atmosfera, luz, duzo miejsca, nie ma tloku, dobry artystycznie program nawet jak niekoniecznie z moich stref muzycznych to i tak ciekawie posluchac i poszerzyc sobie horyzonty muzyczne.
Znajomi znajomych dla odmiany knajpa w bardzo moim klimacie, Bliny z lososiem i Ucha w Babooshce tez znakomite i film rowniez fantastyczny z czystym sumieniem moge powiedziec, ze jestem zachwycony caloscia, moim zdaniem nie bylo slabego punktu.. skoro nawet Oli sie podobalo w M25 no to jednak o czyms swiadczy :) Gdyby nie to ze na nastepny dzien jechalismy do Kielc zostalismy do bialego rana a tak niestety o 1.00 musielismy sie zwinac z żalem...

Jos thumbs up! Wielkie dzieki i w ogole... Nastepnym razem rowniez sie pisze na calosc :D Chocbys do M25 na techno zaprosi... no dobra.. pojechalem.. na techno to moze nie :)
CyberScyzor
Bestia - Black Angel
Hayabusa L0 + Yoshimura Carbon R77
Motto: "Nie lubię peletonów..."
Zuzia -> pojechała...
tel.606 998 255

Wyprawy motocyklowe opisane
Krach Systemu - Media, Trendy, Strategia
Waldex
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 1815
Rejestracja: sob, 8 gru 2007, 17:26
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymane Polubienia: 6

Re: Josowinki / Lutownica 2012 [11.02]

Post autor: Waldex »

W M25 nie byłem, pozostałe atrakcje mi się podobały (smakowały). Dziękuję za organizację.
Jedź i daj jechać innym!
czarny GS500E pojechał.....
czarna SV650N pojechała...
czarny mruczek Z750S pojechał...
czarny większy mruczek Z1000SX pojechał...
jest jeszcze większy, srebrny mruczek FJR1300 AE
ODPOWIEDZ