A może spotkanko w Pile?

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
mir
BS Brother
BS Brother
Posty: 738
Rejestracja: ndz, 5 lut 2006, 00:34
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

A może spotkanko w Pile?

Post autor: mir »

Pomimo,że jestem tutaj młody :lol: co szanowne Bractwo powiedziało by na temat małego spotkanka w Pile? Może ziomale z Bydgoszczy by się dołączyli?.Pozdro :wink:
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Cześć!
Czemu nie, również gorąco zapraszam na spotkania w Bydzi, które choć rzadkie i nieregularne to jednak odbywają się. Czsami pogrywamy w kręgle, w Łucznicce przy piwku !! Umawiamy się na forum Kuj. Pom. Napewno znajdziesz !!
Pozdrawiam
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
ZENIU

Post autor: ZENIU »

Siema mir :D
Jak coś to chętnie się przyłaczymy do spotknia - chłopaki z Czarnkowa, daleko nie mamy, a na suzi dużo nas tu jeździ.
Smigasz czasami na lotnisko, bo my tam jesteśmy praktycznie co tydzień w sezonie? Fajny klimacik
mir
BS Brother
BS Brother
Posty: 738
Rejestracja: ndz, 5 lut 2006, 00:34
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Post autor: mir »

Zeniu moja marudzia dopiero co kupiona a już ją rozłożyłem bo musi się wyprostować :hahaha: za dwa trzy tygodnie chyba będę testował maruśke na lotnisku!!!!. Chce ją dopiero zarejestrować w maju ponieważ już nie będoą pobierać haraczu (500,-)Pozdro :hahaha: A tak na serio to bractwo z piły zaje.... niemrawe chyba za dużo :sex:
karus

Post autor: karus »

no własnie że kipsko mam z dojazdem do piły...
ciapągi cos tam niechatnie kursują .. :(
ale latem napewno!
Lodzia

Post autor: Lodzia »

Cześć mir :D . Tak jak mówił zeniu, możemy się spotkać w Pile i posmigać. Jak będziecie coś organizować to daj znać a my przyjedziemy i przygotuj się na ostrą jazdę :devil: . Pozdro
mir
BS Brother
BS Brother
Posty: 738
Rejestracja: ndz, 5 lut 2006, 00:34
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Post autor: mir »

Lodzia gdzie ja se swoją marudą do Was :shock:, ale zawsze miło jak tutaj ktuś napisze A tak nawiasem mam pytanko ? nie znasz gostka w Lubaszu który przywraca do świetności wydechy? Słyszałem że jest dobry ale nie wiem w jakim kościele dzwoni 8) Pozdro i do miłego :beer:
Lodzia

Post autor: Lodzia »

Mir nie pękaj :plask: . Spokojnie za nami zdąrzysz. Śmigają z nami też chłopaki na wolniejszych sprzętach. Ścigamy się tylko na lotnisku a nie na drodze.Jeśli chodzi o wydechy to znam gościa z Czarnkowa który reanimuje je i poleruje. Jest dobry ale się ceni. Polerował mi mój wydech i wyszedł piii :P . Pozdro :peace:
karus

Post autor: karus »

:idea: to co porabiacie w długi weekend??
mir
BS Brother
BS Brother
Posty: 738
Rejestracja: ndz, 5 lut 2006, 00:34
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Post autor: mir »

Krakus ty będziesz grzał maszynę a ja patrzał na moją marudę bez tłumników bo idiota który nalewa mi mosiądz na wgniecenia jest na "ciągu" jeszcze parę dni jeszcze parę dni :hmm: 8) a i ja wyjadę na lotnisko :wow: aż mnie dupsko świerzbi oj świerzbi
606-451-421 Play
Milano-buty.pl - markowe buty
https://allegro.pl/listing?string=znami ... i-1-1-0425

CZ175, vz 800/98, xv1900/07, GSX1300R/08, ?....
A1+
karus

Post autor: karus »

no ja bym chętnie wpadł na to lotnisko do Piły w długi weekend
ale nie wiem co i jak i o ktorej ani nic. tyle że widze że Lodzia z Zeniem
sie zmyli z forum a ja tu sie nudze w kolo komina
nie widać tu u nas kogos zeby śmiegał a mam moto dopiero drugi sezon i nie zanm wiary. :?
WOLF40XL

Post autor: WOLF40XL »

mir pisze:Lodzia gdzie ja se swoją marudą do Was :shock:, ale zawsze miło jak tutaj ktuś napisze A tak nawiasem mam pytanko ? nie znasz gostka w Lubaszu który przywraca do świetności wydechy? Słyszałem że jest dobry ale nie wiem w jakim kościele dzwoni 8) Pozdro i do miłego :beer:
Facet ma tel 602353932, robił mi gmole mysle ze tłumiki tez ci zrobi.
a drugi koles jest z Czarnkowa i robi z nierdzewki.
Pozdro
ODPOWIEDZ