Podziekowanie za smiganko...

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Podziekowanie za smiganko...

Post autor: EvilD »

Dziekuje Studiemu, ze mnie wyciagnal z domu i przymykam na to, ze pojechal pozniej do domu ;)... jego strata, bo to co sie pozniej dzialo bylo extra. Ja, Jaca, Emil i Kolas pojechalismy sobie na cole z lodami :D w Serocku i cisnelismy sprzety jak tylko sie dalo. Bylo winklowanie, testowanie V-Max, Jaca mial okazje smignac na GSX-R a Emil na Bandziorze. Bardzo fajny wieczor, zawalilem jak zwykle robote przez moto :)
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Witam
Może Jaca i Emil pochwalą się na gorąco odczuciami po jeździe sprzętem z innej półki :-) !! Najciekawsze są zawsze porównania !!
Pozdrawiam
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
kolas
Strzelający z Rury
Posty: 986
Rejestracja: pt, 19 sie 2005, 19:42
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa-Włochy

Post autor: kolas »

ja rowiniez chcialbym podziekowac, bylo SUPER!!!! i wogule dzieki za pamiec ;)... jak by co to zwsze chetny jestem (no prawie zawsze ;) )


a co do porownanie
cytuje Emila :
"Jaca musisz sobie naprawic kierownice ...." hahaahahah chodzilo o to ze jest za wysoko i za szeroko
Ostatnio zmieniony ndz, 2 kwie 2006, 20:11 przez kolas, łącznie zmieniany 1 raz.
Komarek,TransAlp,BANDIT 1200, GSX-R 1000, 1/2 Burgman 400
Albo GSX-R ... albo NIC!!!! <<< chwilowo nie działa ;)
KTM 990 Adventure
http://www.bikepics.com/members/kolasGSXR/
kom: 796-272-069

https://www.facebook.com/wPogoniZaNaszymiMarzeniami
JarekNF

Post autor: JarekNF »

szkoda ze nie było zadnej informacji na forum, ja musiałem latać sam po mieście :( :( :(
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4277
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

kolas pisze:chodzilo o to ze jest za wysoko i za szeroko
i zbyt w pionie, jak dla mnie to masz sprzeta na autostrade a nie do normalnej jazdy
i hamulce sobie wzmocnij imho
nienospoko, pewnie da sie przyzwyczaic do prowadzenia tej łodzi :wink:
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
kolas
Strzelający z Rury
Posty: 986
Rejestracja: pt, 19 sie 2005, 19:42
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa-Włochy

Post autor: kolas »

Emil :x tylko nie łodzi !!!!! bo sie bede smial z Twojego wydechu ;)
Komarek,TransAlp,BANDIT 1200, GSX-R 1000, 1/2 Burgman 400
Albo GSX-R ... albo NIC!!!! <<< chwilowo nie działa ;)
KTM 990 Adventure
http://www.bikepics.com/members/kolasGSXR/
kom: 796-272-069

https://www.facebook.com/wPogoniZaNaszymiMarzeniami
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

JarekNF pisze:szkoda ze nie było zadnej informacji na forum, ja musiałem latać sam po mieście :( :( :(
Wpadnij w srode na oficjalne spotkanie BS, zostaw na siebie namiary to bedziemy dzwonic. Ja nie jezdze z laptopem, zeby wpisywac na forum ustawke w mazowieckim bedac gdzies w szczerym polu :) Od tego jest telefon.
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Post autor: Rostwór »

A ja chciałbym podziękować Gwizdkowi za sobotnie śmiganko. Polecieliśmy nad zegrze, sprawdziliśmy grubość lodu i wróciliśmy do domu. Zdziwiłem się, bo po drodze minęliśmy czarnego VX, jak miło:)
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
JarekNF

Post autor: JarekNF »

EvilD pisze:
JarekNF pisze:szkoda ze nie było zadnej informacji na forum, ja musiałem latać sam po mieście :( :( :(
Wpadnij w srode na oficjalne spotkanie BS, zostaw na siebie namiary to bedziemy dzwonic. Ja nie jezdze z laptopem, zeby wpisywac na forum ustawke w mazowieckim bedac gdzies w szczerym polu :) Od tego jest telefon.

W środe postaram sie być, kiedys miał do mnie tel. Studi ale przez zime sie nie odzywałem (problemy osobiste) to pewnie już wywalił mój numer, musze mu się przypomnieć :D
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

A ja tak jak Ci dzisiaj EvilD obiecalem - odmowilem paciorek za Wasze i nasze bezpieczenstwo :wink:
Dzieki za zaproszenie i mam nadzieje, ze bedziesz dzwonil przed lataniem - czasem moge a czasem nie :wink:
Do zobaczenia w srode
ObrazekObrazek
Husky

Post autor: Husky »

EvilD pisze:Od tego jest telefon.
A do czego służy net?
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

Husky pisze:
EvilD pisze:Od tego jest telefon.
A do czego służy net?
Przeczytaj jeszcze raz, to moze zrozumiesz... albo lepiej, zadeklaruj sie jako dyzurny wklepywacz informacji na forum podczas jazdy, zeby byc na bierzaco.
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
Husky

Post autor: Husky »

A wiesz ,że istnieje coś takiego jak PLANOWANIE? Można wcześniej przez net zaplanować wyjazd i przez net zebrać chętnych. Nie trzeba wtedy wozić ze sobą kompa lub odwiedzać napotkane kafejki internetowe.I nie mów mi że to będzie zaśmiecanie forum.
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

Nie folozofuj, bo zazwyczaj planujemy... a na goraco na forum nie da sie wszystkiego pisac, bo czasem wlasnie nie ma internetu i komputera pod reka... Dla wszystkich to jest oczywiste, tylko widze nie dla ciebie...

Reszte dyskusji proponuje przeniesc na priv., bo inne osoby dalej czekaja na porownanie GSX-R i Bandita 1200 oczami Jacy i Emila a nie maja ochoty czytac "jak sie umawiac w BS".
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4277
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

kolas pisze:tylko nie łodzi
ale to zadna obraza nie byla czy smianie, to po prostu pierwsze skojarzenie po wejsciu na moto i przejechaniu paru metrow
poza tym cos musi w tym byc, ze "gieesiksery fajne som" skoro Jaca nie bardzo mi chcial oddac moja Slicznote pomimo, iz przy jego wzroscie to chyba faktycznie najwygodniej nogi opierac o podnozki pasazerki a biegi zmieniac za pomoca telekinezy :wink:
co do smiania sie, to zobaczymy kto sie bedzie smial w drodze do Ustronia, gdy Jaca bedzie sobie spokojnie plynal a ja bede walczyl z wiatrem na moim "naked-cie" - tym bardziej, ze tepo narzucac bedzie najprawdopodobniej ten stateczny ojciec rodziny czyli EvilD (czyt. zanczy jak nie masz min. 400 konikow uwiezionych pod siedzeniem to lepiej sie zastanow nad przelotem w innej grupie :wink: )
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
ODPOWIEDZ