Weekend majowy

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

prymek

Weekend majowy

Post autor: prymek »

http://www.walcz.cos.pl/ to propozycja na 2-3 noclegi w tym miejscu! Bylismy w zeszlym roku ze znajomymi-zarowno w pogode jak i nie pogode jest co robic! Stolowka z tanim i dobrym jedzonkiem! Sa domki 8 osobowe po remoncie za chyba ok 200 /doba? Walcz to zachodniopomorskie-z Bydzi jakies 110-120 km! Moze ktos z BS Szczecin i okolice sie dolaczy?Co wy na to Bracia i Siostry?
pzdr
prymek
Roro

Post autor: Roro »

ja na pewno pisze sie na wyjazd majowy (1-3) , nie jestem przekonany co do wałcza, ale trzeba zaczac juz planowac!
Pozdro :devil:
mir
BS Brother
BS Brother
Posty: 738
Rejestracja: ndz, 5 lut 2006, 00:34
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Post autor: mir »

Jak mi półki pochromują to marudą dołączę z przyjemnością. Z Piły mam do Wałcza 27 km. Dajcie znaka jak będziecie się kulać to dołączę. Pozdro
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Witam
U mnie wchodzi w rachubę tylko 2 i 3 maja !!
Pzdr
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Darek
Śmigający inaczej...
Posty: 309
Rejestracja: wt, 15 lut 2005, 13:29
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Grimstad

Post autor: Darek »

1 maj obowiązkowo msza na Ugorach, a następnie wyjazzzzzzd gdzie zaproponujecie. :D
XJR 1300 na ohlinsah
karus

Post autor: karus »

ja też moge podskoczyć... :D
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

Zero odzewu........ :(
Bracia podejmijcie jakąś decyzję! W sobotę pojawiam się w Waszych okolicach i chętnie poznamy z Hikorem część Bractwa.....
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
prymek

Post autor: prymek »

Ello!
Własnie sprawdzalem w Osrodku Olimpijskim Walcz domkow ni ma juz ewentualnie pokoje mozna wynajac! Co na to BS kuj-pom?
pzdr
prymek
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

My będziemy w Starym Drawsku, a dokładnie tutaj http://www.aquarius.biz.pl/ Może tutaj jeszcze zobaczcie
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
Darek
Śmigający inaczej...
Posty: 309
Rejestracja: wt, 15 lut 2005, 13:29
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Grimstad

Post autor: Darek »

Dzisiaj rano byłem zobaczyć na Motopikniku w Pieckach.Przez deszcz impreza chyba nie wypaliła.Doliczyłem się tylko 18 motocykli 2 trajki i 2 namioty.A mogło być pięknie, porozstawiane ławy, bary z piwem i scena gdzie miały grać kapele rockowe.Szkoda.
XJR 1300 na ohlinsah
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

No, szkoda, że nikt nie przybył...... Było super-fajnie!!!!! Dzisiaj o 7 rano dopiero ściągnęłam z majówki, a teraz siedzę w biurze :(
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
prymek

Post autor: prymek »

Moja dzida w rozsypce,pogoda nie dopisla wiec do zob pewnie w ustroniu o ile to pierwsze przeskocze!
pzdr
prymek
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

Mam nadzieję Prymek, że nie dasz plamy :)
Ja zapewne najpierw przyjadę do Szczecina i dopiero ze Szczecina będziemy pędzić do Ustronia. Także do zobaczycha w Ustroniu! :)
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
Darek
Śmigający inaczej...
Posty: 309
Rejestracja: wt, 15 lut 2005, 13:29
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Grimstad

Post autor: Darek »

Jutro o godz. 11.00 wyjazd do Golubia Dobrzynia ze stacji Petrochemi skrzyzowanie planu 6-letniego i torunskiej.Ogranizator Ks.Konysz. Zapraszam.
XJR 1300 na ohlinsah
prymek

Post autor: prymek »

Milego smiganka! My raczej organizujemy sie sami i nie latamy po wszystkich forach szukajac jakichs wyjazdow :)
Zapraszam: http://www.bractwo-suzuki.pl/forum/viewtopic.php?t=2949
pzdr
prym
Zablokowany