GSX1300R Hayabusa OC

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Wilku

GSX1300R Hayabusa OC

Post autor: Wilku »

Panowie właściciele rakiety... Czysta moja ciekawość. Ile płacicie OC za hayabuse ?
Ostatnio zmieniony sob, 25 kwie 2015, 10:49 przez Wilku, łącznie zmieniany 1 raz.
Vais

Re: zx1300r Hayabusa OC

Post autor: Vais »

GSX1300R tak powinno byc

OC w zależności od zniżek zwyżek , około 100pln
Wilku

Re: zx1300r Hayabusa OC

Post autor: Wilku »

spodziewałem się że będzie skrajnie większe w porównaniu do reszty :) thx
Generał

Re: GSX1300R Hayabusa OC

Post autor: Generał »

mi ubezpieczyciel tłumaczył, że OC 2 motocyklach jest "stałe" w zależności od zniżek i miejsca zarejestrowania. Od pojemności niezależne...
Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2031
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Re: zx1300r Hayabusa OC

Post autor: Macias »

Wilku666 pisze:spodziewałem się że będzie skrajnie większe w porównaniu do reszty :) thx
z jakiego powodu miałoby być większe?
ja płace około 80 pln w PZU
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
Wilku

Re: GSX1300R Hayabusa OC

Post autor: Wilku »

jeśli nie zależy od pojemności i mocy, to niby nie powinno. aczkolwiek parametry tego motocykla aż się proszą o skrajnie wysokie OC.. stąd myślenie w tym momencie z punktu widzenia ubezpieczyciela.
mir
BS Brother
BS Brother
Posty: 738
Rejestracja: ndz, 5 lut 2006, 00:34
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: GSX1300R Hayabusa OC

Post autor: mir »

warta 122,- :evil: :evil: :evil:
606-451-421 Play
Milano-buty.pl - markowe buty
https://allegro.pl/listing?string=znami ... i-1-1-0425

CZ175, vz 800/98, xv1900/07, GSX1300R/08, ?....
A1+
Hube

Re: GSX1300R Hayabusa OC

Post autor: Hube »

Wilku666 pisze:jeśli nie zależy od pojemności i mocy, to niby nie powinno. aczkolwiek parametry tego motocykla aż się proszą o skrajnie wysokie OC..
Parametry nie powodują wypadków. Ludzie powodują wypadki. Myślę, że większą wypadkowosc mają kierowcy moto z zakresu 600 - 1000cm3, z roczników '85 up, czyli wymarzone pierwsze moto kozaka bez prawka czy tuż po prawku, niż właściciele Hayek, które to najczęściej są n'tymi sprzetami w karierze motocyklisty.
Wilku

Re: GSX1300R Hayabusa OC

Post autor: Wilku »

Hube, prawda. muszę się z Tobą zgodzić. do odpowiedzialnej jazdy trzeba dorosnąć :)
Generał

Re: GSX1300R Hayabusa OC

Post autor: Generał »

Toż to Mir ma Hayke przecie i płaci 122zł... zatem o wysokości OC zależy też gdzie mieszkasz i gdzie rejestrujesz moto/auto. Np. w Poznaniu wypadki są o wiele częstsze niż u mnie w Grodzisku Wlkp... dlatego też OC większe... No i tak jak Hube pisał to podstawa :mrgreen:
ODPOWIEDZ