Przednia opona 90/90 do LS 650 zamiast 100/90

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
Łyssy

Przednia opona 90/90 do LS 650 zamiast 100/90

Post autor: Łyssy »

Witajcie Bracia i Siostry umiłowani w Suzuki Motors :)

Przyglądając się ostatnio mojej Suzi na postoju, zachciało mi się nadać jej nieco chopperowego charakteru odchudzając nieco jej przód a dokładnie koło. Zacząłem więc poszukiwania węższej oponki na koło 19 cali i znalazłem oponkę Maxxis Clasic 90/90-19 w niezłej cenie, 202 pln z przesyłką w sklepie inopony i zarzuciłem na Suzię.
Wygląda to tak:


a tak wygląda to z profilu, dla kolegów, którzy też o tym myślą i chcieliby wiedzieć jak to wygląda na motorze:


p.s.
jeśli był już taki wątek to proszę przenieść.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
franio123

Re: Przednia opona 90/90 do LS 650 zamiast 100/90

Post autor: franio123 »

nieźle. mi z kolei chodzi po głowie wpakowanie do tyłu jak największej opony. tylko nie wiem jaka może być największa by weszła.
Generał

Re: Przednia opona 90/90 do LS 650 zamiast 100/90

Post autor: Generał »

franio123 pisze:nieźle. mi z kolei chodzi po głowie wpakowanie do tyłu jak największej opony. tylko nie wiem jaka może być największa by weszła.
za względu na bezpieczeństwo i komfortową jazdę zaleca się nie podejmowania prób poprawiania fabryki i konstruktorów jeśli o to chodzi :angry_smile:
dragguns
Głaszczący Kanapę
Posty: 31
Rejestracja: ndz, 19 kwie 2015, 14:59
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: Przednia opona 90/90 do LS 650 zamiast 100/90

Post autor: dragguns »

Też jestem za fabryką. W przypadku dzikusa jednak większość chyba jeździ na troszeczkę wyższej z tyłu. Jest to kwestia ceny niestety. Oryginał rzadki i drogi :(
Był Suzuki LS 650 - 95r. jest ... chwilowo nic :(
Łyssy

Re: Przednia opona 90/90 do LS 650 zamiast 100/90

Post autor: Łyssy »

franio123 pisze:nieźle. mi z kolei chodzi po głowie wpakowanie do tyłu jak największej opony. tylko nie wiem jaka może być największa by weszła.
Chyba nic z tego Franio, też to rozkminiałem i nie ma bata...
Latem planuję zrobić jeszcze taki chudziutki błotniczek do tej oponki z laminatu :)
bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów
Otrzymane Polubienia: 2

Re: Przednia opona 90/90 do LS 650 zamiast 100/90

Post autor: bogdi64 »

Generał pisze:
franio123 pisze:nieźle. mi z kolei chodzi po głowie wpakowanie do tyłu jak największej opony. tylko nie wiem jaka może być największa by weszła.
za względu na bezpieczeństwo i komfortową jazdę zaleca się nie podejmowania prób poprawiania fabryki i konstruktorów jeśli o to chodzi :angry_smile:
możesz mi wierzyć, że choppery, zwłaszcza produkowane w "tamtych" latach z tym co piszesz niewiele miały wspólnego, przypuszczam, że dla projektantów to miało wyglądać, a jazda była tylko dodatkiem :), kiedyś jedna z firm napisała, że według ich konstruktorów to w zasadzie tego typu pojazdy nie nadają się do bezpiecznej eksploatacji więc każdy kupujący robi to na własną odpowiedzialność ;)
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
dragguns
Głaszczący Kanapę
Posty: 31
Rejestracja: ndz, 19 kwie 2015, 14:59
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: Przednia opona 90/90 do LS 650 zamiast 100/90

Post autor: dragguns »

Bardzo "ciekawa" koncepcja... Może jeszcze ta firma napisała, że zaleca się wstawianie takich maszyn na witryny sklepowe. A nie była to czasem firma Yamasaki, albo inne Suzuonda ;)?
Był Suzuki LS 650 - 95r. jest ... chwilowo nic :(
bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów
Otrzymane Polubienia: 2

Re: Przednia opona 90/90 do LS 650 zamiast 100/90

Post autor: bogdi64 »

nie - to była firma wypalająca kawę ;) - kiedyś już to pisałem (2006 rok), powtarzam :)

http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... =13&t=5295
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
ODPOWIEDZ