olej w lagach

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów

olej w lagach

Post autor: bogdi64 »

znów ls - czy jest konieczność wyciągania lag aby wylać olej, czy może jest jakiś patent z odessaniem lub tym podobne - jaki olej polecanie i czy 440ml jest odpowiednią ilością :?:
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

lagi najlepiej wyciągnąć - czas pracy 10 min, gdyż wtedy dokłądnie olej zleci jak je dogóry nogami postawisz


ilość oleju to 441ml, polecają 15W i taki też bym nalał, chyba że bym stwierdził że chcę troszkę twardsze zawieszenie to nalał bym 20W
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
klamotolo

Post autor: klamotolo »

Jesli już taki temat jest rozpoczęty to czy stosujecie jakieś płyny do przeplukania pozostałości starego oleju no i nie wiem nie rozbierałem lagów w savagu ale czy mozna zdemontować je do części pierwszych do ewentyalnego wyszyszczenia z nieczystości Pozdrawiam
pablo_mon

Re: olej w lagach

Post autor: pablo_mon »

wilof1
Podpatrywacz
Posty: 22
Rejestracja: sob, 14 lis 2015, 16:49
Województwo: lubuskie

Re: olej w lagach

Post autor: wilof1 »

Utwardzanie zawieszenia częstością oleju jak sugeruje kolega osama jest nie do końca dobre. Kanały i zawory przez które musi przecisnąć się olej są dobierane pod dany olej. Gęstszy szybciej się zużywa w takim zawieszeniu ,a po przegrzaniu traci swoje właściwości już po pierwszej jeździe.
ODPOWIEDZ