Przesiadka z GS500 na>>> SV650S

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

Troche wazny dla mnie ten plecaczek bo duzo jezdze z laska hmm narazie to chyba jedyny minus sv
Kobieta Cie znienawidzi :lol: :lol: :lol:
Wonder

Post autor: Wonder »

boczu pisze: wyscigi SV vs. B6 wygra lepszy kierowca
Ten na sv musiałby być naprawde słaby żeby przegrać... co do przewagi bandyty w trasie zgadzam sie w 100%, natomias z miastem totalnie nie (jeśli mamy na myśli wersje naked) :wink: sv jest lżejszy, mniej pali i jest znacznie bardziej dynamiczny, w mieście sprawdza sie lepiej od bandyty - sprawdzone a nie wzięte z kosmosu.

Pozdro :D
Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

fakt bandyta spali więcej , trzeba go kręcić ale jak zasuwasz 8-10k rpm potrafi być szybki , waży swoje ale za to środek ciężkości jest nisko.Wybaczy wiele. Jak by nie było dwa super sprzęty , dwa diametralnie różne podejścia do 600^. Zbesztacie mnie pewnie za to ale jeżeli chcesz mieć coś co jest chociaż namiastką sporta to tylko GSR albo Hhor%^ety :)
Herpu

Post autor: Herpu »

Ale gsx-r i hornet to duze pieniadze!

Znalazlem fajny filmik z SV ,ostatnia akja miazdzy wjazd na naczepe!

http://rapidshare.de/files/19949823/SV_stunts.avi.html
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

hie, hie - to oblukaj ten filmik :wink:
http://perso.club-internet.fr/lesitededl/SV_Riders.AVI - wprawdzie nie o stuncie ale fajnie poginaja.

Mam filmik z Christianem Pfeiffer'em - jak daje na SV, ale musielibyscie poprosic EvilDa, zeby udostepnil, bo zapodalem na Jego ftpa
ObrazekObrazek
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4321
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 13

Post autor: Emil »

Herpu pisze:Ale gsx-r
gsr, nie wazne..
jak sie ma za sponsora producenta opon to mozna takie pokazy urzadzac :lol: poza tym dla tego czlowieka to na czym jedzie nie ma wielkiego znaczenia, bo (o ile go nie pomylilem - slabo widac) to czesto sie pojawia na zdjeciach roznych ewolucji
przy takiej widocznosci to imho czasami przeginaja

ja osobiscie polecam sv, duzo przyjemniej sie to prowadzi - na sv-s nie jezdzilem, ale z tego co sie przymierzalem to podejrzewam, ze najlepsze z calego zestawu
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
Herpu

Post autor: Herpu »

Przejezyczylem sie ( gsr ) :P
ODPOWIEDZ