Intruder 1400 stożki K&N Factory Pro Stage 3

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ricorro

Re: Intruder 1400 stożki K&N Factory Pro Stage 3

Post autor: ricorro »

Tak też koledzie radziłem na PRIW.
można zmierzyć podciśnienie na manometrze w gaźnikach gdzie podłącza sie wężyki do synchronizacji gaziorów i potem tak jak mówisz ograniczyć przepływ do zmierzonych wartości. Wilk syty i owca cała.

O ile oto chodzi i nie wiadomo czy byłby z tego zadowolony "wszak każdy kuc cieszy" :mrgreen:
Plastik

Re: Intruder 1400 stożki K&N Factory Pro Stage 3

Post autor: Plastik »

Cieszy kuc dodany nie utracony :D
ricorro

Re: Intruder 1400 stożki K&N Factory Pro Stage 3

Post autor: ricorro »

Wystarczy że same zdychają :roll: (w aucie średnio jeden kuc na rok-z analizy hamowni wynika) Lepiej je dodawać :peace: :moto:
Plastik

Re: Intruder 1400 stożki K&N Factory Pro Stage 3

Post autor: Plastik »

Aha i ważna sprawa. Jak będziesz zakładał kagańce, zamykaj światło dolotu nie centralnie, tak żeby wloty do puszek przepustnic nie były przysłonięte. Najlepiej zwężać boki a górę i dół zostawić w spokoju.
ricorro

Re: Intruder 1400 stożki K&N Factory Pro Stage 3

Post autor: ricorro »

Według mnie to najrozsądniejsza droga - nie ukrywajmy zdrowego kompromisu. Gaziory w VS-ach to chimeryczna makabra do ogarnięcia ale makabra.
Pozdrawiam udanych modyfikacji
Rysiek
Plastik

Re: Intruder 1400 stożki K&N Factory Pro Stage 3

Post autor: Plastik »

Ja bym... Zmienił gaziory ;) A tak poważnie, udanych prób.
Kuźnia Husarska G
Podpatrywacz
Posty: 11
Rejestracja: ndz, 14 lut 2016, 23:45
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Pdkarpacie
Kontakt:

Re: Intruder 1400 stożki K&N Factory Pro Stage 3

Post autor: Kuźnia Husarska G »

dziękuje Panowie temat rozczytany
o pytany u tych co mają taki szpej pracy dużo ale Moc potem jest :)
gizmok
Podpatrywacz
Posty: 10
Rejestracja: czw, 16 cze 2016, 23:15
Województwo: dolnośląskie

Re: Intruder 1400 stożki K&N Factory Pro Stage 3

Post autor: gizmok »

A kolega Kuźnia Husarska G jakie tłumiki ma w swojej maszynie bo jeżeli oryginały to nie zestroisz tego poprawnie ja sam pozakładałem taki zestaw na oryginalnych porozwiercanych moment był większy przesunięty wyżej ale strzały też były i niestabilne zejścia z obrotów były w najbliższym czasie mają dotrzeć do mnie supertrappy to zacznę zabawę od nowa.
Plastik

Re: Intruder 1400 stożki K&N Factory Pro Stage 3

Post autor: Plastik »

Tłumiki, nieważne czy seria, rozwiercone, czy customy, nie mają znaczenia jesli się daje stożki. I tak trzeba stroić całość, z tym że luźny dolot przy seryjnym wydechu nie ma sensu. Termosy Supertapp też się ciężko stroi, to nie jest tak że customowe tłumiki załatwiają sprawę. Strzały w wydech przy zejściu z obrotów to może być 1000 przyczyn, które składają się na to że gaźnik nie trzyma składu w zależności od stopnia otwarcia przepustnic. Trzeba każdy element z tej układanki sprawdzać, i patrzeć czy są efekty. Sama zmiana tłumików z rozwiercanej serii na customy, nie ważne akrapy, cobry, arrowy czy co tam się wymyśli, nie rozwiąże problemu a może go powiększyć. Jak dostroisz, to nawet na rurach od odkurzacza wypchanych wełną stalową pojedziesz. Pamiętaj że na stożkach i przelotach zawsze będzie trochę strzelał. Ważne żeby strzelał w tłumik a nie w gaźniki ;)
Kuźnia Husarska G
Podpatrywacz
Posty: 11
Rejestracja: ndz, 14 lut 2016, 23:45
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Pdkarpacie
Kontakt:

Re: Intruder 1400 stożki K&N Factory Pro Stage 3

Post autor: Kuźnia Husarska G »

wyszedł wstępnie tak intruder (gaźniki zsynchronizowane czyste wydechy oryginał wstęmnie wybebeszone )
a dziś dotarł moduł dyna 3000 będą testy
a wasza Opinia forumowicze jest jaka ??
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Dany
BS Admin
BS Admin
Posty: 5625
Rejestracja: pt, 13 mar 2009, 09:02
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Legionowo
Polubił posty: 129
Otrzymane Polubienia: 16
Kontakt:

Re: Intruder 1400 stożki K&N Factory Pro Stage 3

Post autor: Dany »

Na bank to ch..nia z Twoim strojem...
Ja bym się nie chwalił takim zdjęciem...
Zamiast w "moc" zainwestuj w ubranie :(

Moto ładne ale wstyd...
Motocykl... i do pełni szczęścia już tylko chwila... chwila wolnego, pogoda i kompan na kole.
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
Daniel
501484808
CX500E=>B12sK6=>GSF1250GT=>
AN400=>CBF1000=>1200RT&1200GS
Kuźnia Husarska G
Podpatrywacz
Posty: 11
Rejestracja: ndz, 14 lut 2016, 23:45
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Pdkarpacie
Kontakt:

Re: Intruder 1400 stożki K&N Factory Pro Stage 3

Post autor: Kuźnia Husarska G »

spokojnie jest strój :D było gorąco .
(i jak byś chciał kolego ciągnąć temat że wyjebie i się naucze :) przeżyłem 4 wypadki na moto więc :) )

za uznanie moto Dziękuje !
ODPOWIEDZ