Ustroń 19-21.05.06

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

Zablokowany
prymek

Ustroń 19-21.05.06

Post autor: prymek »

Witam!
Dziś dowiozłem Grubemu wszystkie części (lustro,kieras,szybka,tłumik,klameczki) i na sobote ma byc wszycho gotowe! Wiec w przyszły pt mysle ze bede gotowy na wspolny smig na pd Polski ( z postojem za Piotrkowem Tryb.-połączenie z Mazowszem) i powrotem "twardzieli" w nd ( w pon do roboty trza)! Prawdopodobnie jednak smigam sam bo moj plecaczek egzaminujaca-edukuje sie w weekend (szkolonko f-we)! Kto jeszcze chetny ( 2 osoby znam o ile sie nie wycofaja:) )?
pzdr
prym
Roro

Post autor: Roro »

siema
ja wplacilem, wiec oczywiscie jade, jedynie nie wiem skad ruszam ale raczej Konin:)
pozdro
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Czee
Coś nam się początkowa ekipa trochę wykruszyła. Ja oczywiście jadę i to w piątek, pytanie zasadnicze, lecimy przez W-wę, czy przez Konin? Nadmieniam, że przez Konin do Ustronia jest to odległość ok 467 km , natomiast jadąc do Ustronia przez W-wę mamy do pokonania ok. 620 km. Mam nadzieję, że wyjedziemy w godzinach rannych, żeby spokojnie dotrzeć do celu. No to panowie brać wybierać kto chce którędy i o której? Targi czas zacząć :twisted: !!!!
Pozdrawiam
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
FRYC74

Post autor: FRYC74 »

Witajcie.
Panowie jaką trasą planujecie jechać.
Może by się udało nam połączyć nasze siły.
Pozdrawiam
FRYC
Hugo

Post autor: Hugo »

Kropek !! Ja tam przez Konin bym polecal :wink:
Piotras
The Real One
The Real One
Posty: 284
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 17:00
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: GD/BA

Post autor: Piotras »

Witam! Gdyby szanowni Bracia lecieli z Konina to przez które miasta? Pytam za FRYCem74. pozdro
Federały są jak pieczarki - najpierw rzucasz im gówno a potem trzymasz w mroku...
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

Chłopaki, pytanie mam do Was..... Jaką średnią przelotową planujecie? Bo może i my byśmy się do Was podłączyli.
Planujemy wyjechać w piątek wcześnie rano
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
Bartłomiej
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 806
Rejestracja: ndz, 8 maja 2005, 17:13
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Szubin
Otrzymane Polubienia: 4

sie ma

Post autor: Bartłomiej »

myślę o 140-160 do negocjacji, traska również, Panowie z wybrzeża jaknajbardziej zapraszamy !!
był ;
Intruder 750 później X11, nalatałem 64 tyś , to był moment ................12 lat

jest :
"brzydszych nie było" ??............... ważne że w 8 sekund do 200 km/h


Nobody's Perfect

;-) 692 49 69 30
prymek

Post autor: prymek »

Witanko!
Więc tak: w/g programiku Microsoft Auto Route Express Europe ( z którego korzystam od dobrych kilku latek) mamy 2 traski optymalne:

1.B-SZCZ-Toruń-Włocławek-Łódź-Piotrków-Czewa-Katowice-Tychy-Biała Krak.-USTROŃ
Czyli jak juz wstepnie ustalone połączenie sie na trasce z Wawka, po 252 km na wys. Piotrkowa i wspólny śmig na Ustroń - w sumie 476 km (a nie ponad 600 jak sugereju Krop).

2.B-SZCZ-Konin-Kalisz-Ostrów Wlkp.-Kluczbork-Gliwice-Żory-Skoczów-USTROŃ
W tej wersji rozumiem wchodzi w grę połączenie z Braćmi z Konina, czyli po 115 km i sumie na Ustroniu konczac 452 km!

Reasumujac pierwsza trase znam i wydaje sie traska o drogach "naprawde" szybkiego ruchu, poza tym ustalenia jazdy w polaczeniu z Wawka byly pierwsze!
Ale oczywiscie wybor nalezy do nas ( majac nadzieje ze tym razem Krop nie bedzie wykrzykiwal ze w tym wyborze tez nie ma demokracji:) )
Zawsze mozna smignac w jedna strone pierwsza opcja a w druga druga opcja!
pzdr-czekajac na opinie
prymek
P.S. Ja z Bartsem wracamy oczywiscie jak na prawdziwych moto-twardzieli przystalo w nd!
prymek

Post autor: prymek »

Ello!
Jest jeszcze opcja ze Konin dotrze do Piotrkowa z Nami (w sumie da nam to 501 km) lub bez Nas i ruszymy jedna wielka tyraliera :)
pzdr
prymek
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6333
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witajcie !!
Oto obiecany opis przejazdu przez Katowice w drodze do Ustronia.
Do zobaczyska !!!!
http://www.bractwo-suzuki.pl/rozpoczeci ... dojazd.php
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Zablokowany