Przydałoby się coś rozkręcić 😏
Moderator: Tomallo
-
Jura
- Podpatrywacz
- Posty: 6
- Rejestracja: ndz, 28 wrz 2025, 17:20
- Województwo: podlaskie
- Lokalizacja: Bielsk Podlaski
- Polubił posty: 2
- Otrzymane Polubienia: 2
Przydałoby się coś rozkręcić 😏
Ekipo złota
Mamy już Czerwiec a ostatnie co się działo na Podlasiu z śladem to Maj i fajnie by było coś rozkminić 
Ogranicza nas tylko Temperatura i Czas 
V-STROM 650
V-STROM 650
-
Necik
- BS Admin

- Posty: 2357
- Rejestracja: ndz, 4 maja 2014, 09:14
- Województwo: podlaskie
- Lokalizacja: Białystok
- Polubił posty: 206
- Otrzymane Polubienia: 63
Re: Przydałoby się coś rozkręcić 😏
Jura - masz pomysł - zapodawaj. A poza tym, imprez jest sporo, np w ten weekend były trzy - ŻYRADOW, Kajaki - Śląsk, Krasne. Do wyboru - do koloru
Motoryna Pony 301
CZ 175
ETZ MZ 251
Suzuki GSX 650FA (LeoVince)
Suzuki GSX1300RA - 隼 はやぶさ (Akrapovič)
tel.: 606-744-720
0Rh+
,,Nieważne gdzie, ważne z kim"
CZ 175
ETZ MZ 251
Suzuki GSX 650FA (LeoVince)
Suzuki GSX1300RA - 隼 はやぶさ (Akrapovič)
tel.: 606-744-720
0Rh+
,,Nieważne gdzie, ważne z kim"