Przydałoby się coś rozkręcić 😏

Dział dla Braci z województwa podlaskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Tomallo

ODPOWIEDZ
Jura
Podpatrywacz
Posty: 6
Rejestracja: ndz, 28 wrz 2025, 17:20
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Polubił posty: 2
Otrzymane Polubienia: 2

Przydałoby się coś rozkręcić 😏

Post autor: Jura »

Ekipo złota 😁 Mamy już Czerwiec a ostatnie co się działo na Podlasiu z śladem to Maj i fajnie by było coś rozkminić 😎
Ogranicza nas tylko Temperatura i Czas 😎
V-STROM 650
Necik
BS Admin
BS Admin
Posty: 2357
Rejestracja: ndz, 4 maja 2014, 09:14
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok
Polubił posty: 206
Otrzymane Polubienia: 63

Re: Przydałoby się coś rozkręcić 😏

Post autor: Necik »

Jura pisze: pt, 19 cze 2026, 22:14 Ekipo złota 😁 Mamy już Czerwiec a ostatnie co się działo na Podlasiu z śladem to Maj i fajnie by było coś rozkminić 😎
Jura - masz pomysł - zapodawaj. A poza tym, imprez jest sporo, np w ten weekend były trzy - ŻYRADOW, Kajaki - Śląsk, Krasne. Do wyboru - do koloru ;)
Motoryna Pony 301
CZ 175
ETZ MZ 251
Suzuki GSX 650FA (LeoVince)
Suzuki GSX1300RA - 隼 はやぶさ (Akrapovič)
tel.: 606-744-720
0Rh+
,,Nieważne gdzie, ważne z kim"
ODPOWIEDZ