Kujawska trasa turystyczna

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

greg

Post autor: greg »

organizuje to "rada starszych" :P ale na moje im wiecej tym lepiej :)
RaaF
BS Brother
BS Brother
Posty: 324
Rejestracja: śr, 31 maja 2006, 09:00
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Choceń

Post autor: RaaF »

pewnie że im więcej tym lepiej, kazdy chętny jest mile widziany, w ostatni wekend przejechałem kawałek Włocławek-Bobrowniki-Nieszawa żeby sprawdzić stan dróg, jest kilka winkli z ograniczeniem do 30 km/h nie bez przyczyny i dojazd od głównej drogi do promu to raczej polna droga ok. 1 km. Prom kursuje o pełnych godzinach od 8-20 koszt przeprawy motocyklem to 3zł. Trzeba ustalić miejsce spotkania we Włocławku żeby się nie szukać po całym mieście. Proponuję gdzieś na E-1 (Gdańsk-Łódź) może na stacji Statoil obok dworca PKP/PKS łatwo trafić z każdego kierunku.
BURGMAN AN650AZ L5 (YKV), GSX-S1000 M4 (YSF)
Bartłomiej
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 806
Rejestracja: ndz, 8 maja 2005, 17:13
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Szubin
Otrzymane Polubienia: 4

AdamOSA

Post autor: Bartłomiej »

[quote="AdamOSA"]Ponieważ traska budzi zachwyt nie tylko w kujawsko-pomorskim mam pytanko . Czy poruszacie sie tylko we własnym kółku różańcowym czy przyjmiecie parę maszynek z pomorza ?

AdamOSA
naszej przyjaźni i wspólnej pasji kółkiem różańcowym nie nazywaj, chyba że dodasz na końcu :D
Zapraszamy wszystkich na wspólne śmiganie
był ;
Intruder 750 później X11, nalatałem 64 tyś , to był moment ................12 lat

jest :
"brzydszych nie było" ??............... ważne że w 8 sekund do 200 km/h


Nobody's Perfect

;-) 692 49 69 30
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Witam
Mam nadzieję , że kolega nie miał nic złego na myśli :twisted: !! Oczywiście goście mile widziani widzę, że szykuje się mega wypadzik :twisted: !!
Pozdrawiam i zapraszam.
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto

Post autor: AdamOSA »

Nie chciałem oczywiście nikogo urazić . Na swoją obronę proszę spojrzeć na czas tworzenia postu . Szare (9 szt.) jeszcze nie wszystkie się obudziły. :D

No to ja jestem . Po wstępnych rozmowach chętni jeszcze są , a życie zweryfikuje ilu się nas uzbiera .

Pozdrawiam i do zobaczenia .

AdamOSA
3city

Będziemy śledzić miejsce spotkania i się dostosujemy.
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
RaaF
BS Brother
BS Brother
Posty: 324
Rejestracja: śr, 31 maja 2006, 09:00
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Choceń

Post autor: RaaF »

PANOWIE I PANIE WAŻNA INFORMACJA!
rozmawialem dziś z księdzem z Raciążka, chętnie nas przyjmie i oprowadzi po kościele i chciałby abyśmy przybyli w trakcie lub na koniec "sumy" czyli ok. 12.30, ponadto w tym dniu są jakoweś obchody dni Raciążka na zamku więc uświetnimy to lokalne wydarzenie.
Reasumując jesli to możliwe wyjazd z Włocławka nalezy ustalic na ok. 10.30, prom w Nieszawie mamy o pełnej lub 15 minut po każdej godzinie a po drodze też kilka rzeczy do zobaczenia. Napiszcie czy taka godzina wyjazdu pasuje.
BURGMAN AN650AZ L5 (YKV), GSX-S1000 M4 (YSF)
prymek

Post autor: prymek »

Ello!
Moze to jakos polaczymy?
http://www.bractwo-suzuki.pl/forum/viewtopic.php?t=3235
pzdr
prymek
RaaF
BS Brother
BS Brother
Posty: 324
Rejestracja: śr, 31 maja 2006, 09:00
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Choceń

Post autor: RaaF »

2.VII w niedzielę to juz czasu nie starczy chyba, ale w sobotę moze się wybiorę do Inowrocławia
BURGMAN AN650AZ L5 (YKV), GSX-S1000 M4 (YSF)
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Witak !!
Niestety 1-go jestem zajęty, ale 2-go trzeba by poczekać na chętnych z Gdańska i wystartować ok. godz. 9:00 z Bydgoszczy, po drodze zebrać Toruń i do Włocławka na 10:30, a potem to już tylko atrakcje :-) !!
Pozdrawiam
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Dragon

Post autor: Dragon »

Witam!
Ojj widze ze szykuje sie naprawde wielka atrakcja :) :) Oby było nas jak najwiecej :) :) Ja juz doczekac sie nie moge :D :D Bede miał idealny prezęcik urodzinowy :D :)
RaaF
BS Brother
BS Brother
Posty: 324
Rejestracja: śr, 31 maja 2006, 09:00
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Choceń

Post autor: RaaF »

to juz trochę konkretów, zbieramy się na dworcu PKP/PKS we Włocławku o 10.30 (z tolerancją 15 min.) może dołączą uczestnicy zlotu w Inowrocławiu, dalej wg planu w Raciazku powinniśmy byc ok. 12.30, potem Ciechocinek i objadek
BURGMAN AN650AZ L5 (YKV), GSX-S1000 M4 (YSF)
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Witam
W związku z tym, że moja Suzi poszła w świat jestem zmuszony, pojechać jako polecaczek :twisted: a jeżeli nie będzie miejsca to pojadę jako wóz techniczny (-napoje, przekąski-, no trochę przesadziłem :twisted: ), ale nadbagaż będzie można złożyć u mnie w wozie !!
Pozdro
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
RaaF
BS Brother
BS Brother
Posty: 324
Rejestracja: śr, 31 maja 2006, 09:00
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Choceń

Post autor: RaaF »

a już się bałem że Cię nie będzie, a może zdążysz coś nabyć? masz cały tydzień. Nie wierzę że nie masz żadnego moto na oku
BURGMAN AN650AZ L5 (YKV), GSX-S1000 M4 (YSF)
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1880
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Post autor: Mar »

Do Braci z Bydzi, gdzie moglibysmy sie spotkac zeby dalej poleciec na Torun, no i czy godzina o ktorej Kropek mowil tzn. 9:00 jest nadal aktualna?
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
prymek

Post autor: prymek »

Ello!
Jeśli z Trójmiasta to na wysokości Świecia n/Wisłą możecie odbic na Toronto lub nie odbijac i wpasc do Bydzi i potem wspolnie do Włocka smignąć!
Na wlocie do Bydzi z Gdańska po lewej stronie drogi a własciwie rozdziela ona pas wjazdowy od wyjazdowego z miasta jest stacja Orlen na któej myślę najlepiej można sie spotkać i potem bez wbijania sie do miasta smignac na Włocek!
Pzdr
prymek
Zablokowany