motoszkoła * sobota 08.07.2006 - kto chętny.

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

awful

motoszkoła * sobota 08.07.2006 - kto chętny.

Post autor: awful »

przegapiłem szkołę 10tego czerwca,a zalezy mi więc chcę sobie pomóc zapamiętać o kolejnym terminie poprzez umówienie się z innymi chętnymi.

kto jeszcze się pisze na ten termin?

pzdr
KOMIN

Post autor: KOMIN »

ja przegapiłem szkołę i BORSK ale teraz też bym pojechał!! tak że raczej jade
Little_Pablo

Post autor: Little_Pablo »

Dwa pytania : gdzie się odbywa kolejne Kulikowisko ?? czy ponowny udział nie jest niemile widziany ??

Pozdrawiam
L_P
dadeq

Post autor: dadeq »

ja jade (raczej)
Pablo - to nie jest Kulikowisko ale SMS - http://www.suzuki-moto.pl/moto_szkola.html a Kulik na 100 % CIE nie wyrzuci jak sie pojawisz na nastepnym szkolniu planowanym w Krakowie :)
Little_Pablo

Post autor: Little_Pablo »

W Krakowie ?? No chyba że moto dostarcze tam pociągiem :) Oj chyba pora zbierać na coś nowego... A "u Inglotów" kuszą i kuszą - nowe jajko sie pięknie do mnie uśmiecha - może nie moto marzeń, ale ta cena :)
dadeq

Post autor: dadeq »

ale SMS - SUzuki Moto Szkola odbedzie sie w Gdańsku ... wiec bez obaw ;) dojedziesz...zreszta dojechales do Borska - (trzeba bylo sie scigac z SV1000?) to dojedziesz nawet do Krakowa ;)
Little_Pablo

Post autor: Little_Pablo »

Nie było ścigania tylko próba na bezpiecznym terenie...:) Poza tym trzeba było "babci" rozprostować kości... I powiem bardzo mile zostalem zaskoczony - nie tylko prędkością ale i prowadzeniem przy wyższych... :) A obecne braki to efekt niewłaściwej ingerencji gaźnikowej... :) A co do SMS to coś mi się obiło że to dla moto z polskiej Sieci ... Bredze?
Yaro

Post autor: Yaro »

BYłem w Borsku, pozytywne wibracje. Jade na Moto Suzi Szkoła, dajcie znac jezeli trzeba gdzies sie bukowac, ale gosciu od szkoły obiecał potwierdzic mój udział Yaro
awful

Post autor: awful »

dobra zaraz ruszę dupę i pojadę do dilera marki S i się dowiem co i jak. jak wrócę napiszę szczegóły.
awful

Post autor: awful »

dobra

na 8mego lipca są zapisane 2 osoby- limit jest 10-12 sztuk.

ja moge zrobic zapisy i zadzwonic z rezerwacją. bo trzeba rezerwować :)

koszt 70zł dla uzyszkodników suzuki - czas szkolenia od 10-17tej : teoria, praktyka, obiad, praktyka :)...

płaci się na miejscu w dniu szkolenia.

proszę jak najszybciej dawać znać...
Pink
BS Brother
BS Brother
Posty: 938
Rejestracja: śr, 21 cze 2006, 07:49
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Pink »

Ja bym chętnie pojechała z kumplem ale powiedzcie czy te buty i spodnie niezbędne??Kurtki mamy, zbieramy sie do kupna spodni ale nie wiem czy do 8-go się wyrobimy.
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało, ale dwa ruszają duszę
--------------------------------------
GSX600F - pierwsza miłość
GS500F :-)
K.... I ER 6n 650
K.... Versys 650
Royal 499
--------------------------------------
ByQ
BS Brother
BS Brother
Posty: 1568
Rejestracja: sob, 26 mar 2005, 20:20
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: ByQ »

Elena pisze:czy te buty i spodnie niezbędne??.
To juz zalezy glownie od tego jak pewnie sie czujesz w siodle. Wprawdzie wszystkie elementy szkolenia sa przeprowadzane przy predkosciach do 60 km/h, ale zdarzaly sie podparcia nozka (a boli bez solidnego bucika) a nawet dzwony. Czesto gesto przy minimalnych predkosciach w czasie np zawracania na bardzo waskich odcinkach.
...trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

... nie ma juz nic ...
http://bikepics.com/members/byq/

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.nano-reef.pl/index.php
KOMIN

Post autor: KOMIN »

mnie propszę zapisać!!!!!!
Yaro

Post autor: Yaro »

Zapisuj mnie , Yaro, Elenka przyjeżdzajcie,
Pink
BS Brother
BS Brother
Posty: 938
Rejestracja: śr, 21 cze 2006, 07:49
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Pink »

Ok.Potwierdzam 2 osoby....
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało, ale dwa ruszają duszę
--------------------------------------
GSX600F - pierwsza miłość
GS500F :-)
K.... I ER 6n 650
K.... Versys 650
Royal 499
--------------------------------------
ODPOWIEDZ