wypad krótki dzisiaj (niedziela, 25 czerwca) ?

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

Zablokowany
mario33

wypad krótki dzisiaj (niedziela, 25 czerwca) ?

Post autor: mario33 »

Bracia mazowieccy i okoliczni - sliczna pogoda jezd - może by my się spikli dzisiaj na jakimś małym wypadzie ? Albo i spotkali w Dzikim Zakatku ?

Jakby co to prive ze zgloszeniami o ktorej pasuje, albo esemesek (tylko z nickiem żebym wiedział kto i co :) ). Spieszcie sie :)

Ja o 17.00 wybierałem się też do Pubu Cork na mecz Anglia - Ekwador. Lubię to miejsce - pełno zywiołowo reagujących Angoli, aż się miło na sercu robi :wink: kto ma zyczenie - może być i tam...
mario33

....

Post autor: mario33 »

Alternatywa dla Dzikiego Zakatka jest taka:

Ok. 12.00 np. wypad na Zamek do Czerska kolo Gory Kalwarii. Po drodze lody w Konstancinie - rewelacyjne :) W drodze powrotnej obiad/soki owocowe np w Karczmie 'Stara Chata' w Zalesiu Górnym http://www.starachata.pl/ (polecam) lub spacer nad tłumnie odwiedzane akweny wodne ;)

Można jeszcze na ten mecz po powrocie - jak mówiłem: Pub Cork, al. niepodleglosci 19, godz. 16.30 - jest gdzie zaparkować.
Kawa
BS Brother
BS Brother
Posty: 267
Rejestracja: pt, 1 kwie 2005, 21:58
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kawa »

Mario bardzo chętnie ale w robocie siedzę . Miłego śmigania.
mario33

...

Post autor: mario33 »

Wypad do Czerska sie nie udal jak widac. Ale do Pubu Cork jadę - będę tam od ok. 16.30 do końca meczu (po 19.00). Jak ktos chce - milo sie bedzie spotkać.
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4287
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

szkoda, ze wczesniej nie rzuciles pomyslu, bo mozna by troche sie przewietrzyc a ja nie mam problemow ze snem, to nie mialem szans bez pomocy budzika sie zalapac :lol:
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
mario33

...

Post autor: mario33 »

No i udała się tylko podróż do Corku i z powrotem. Dzieki Kawa za przejażdżkę powrotną :)
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

Mario, pomysł dobry, jak będzie powtórka i dasz wcześniej znać to ja się piszę (tym bardziej że mam blisko później do domu :)
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Antoni
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 683
Rejestracja: pt, 28 paź 2005, 08:54
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antoni »

Sezon teraz meczowy :D , chetnie obejrze w wiekszym gronie.
pozdrawiam,
Antoni
GSX-R 1000 K5
daab
BS Brother
BS Brother
Posty: 788
Rejestracja: śr, 28 sty 2004, 20:18
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk/Wawa

Post autor: daab »

http://forum.motocyklistow.pl/index.php ... 4786&st=60
Czy na jakimś jeszcze forum pisałeś to zaproszenie :?:
Uwaga nowy

Od wczoraj jestem wlascicielem amerykanskiej Hondy Shadow Spirit VT750 DC, rocznik 2003, kolor wsciekle czerwony metalic Milo mi powitac wszstkich

Widze ze pomysly na wypady juz sie rodza, co i dobrze.

A moze dzis jakis maly wypadzik w Wawie-okolicach np spotkanko w jakiejs knajpce (proponuje Dziki Zakatek na Chomiczowce http://www.dzikizakatek.pl ale sie nie upieram) polaczone z jakims wypadem.

Ten post edytował mario_BS Wczoraj, 07:57
Na początku VZ 800 - 96
Później DL 650 - 04
Póżniej GSX 1300 R -
Obecnie też na S..... i z Japonii
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

Mario niezly monolog prowadzisz w tym poscie , ale to chyba podniecenie po zakupie nowej zabawki daje zanc o sobie.Jakby to suzi byla to wiecej chetnych na wyjazd by bylo :wink:
pozdro
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
Zablokowany