Poniedziałkowe treningi na torze w Poznaniu

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

ODPOWIEDZ
a_cyz

Poniedziałkowe treningi na torze w Poznaniu

Post autor: a_cyz »

Czy znajdą się chętni na ewentualną wycieczkę na trening w najbliższy poniedziałek tj 26 czerwca na tor do Poznania w celu dalszego szlifowania umiejętności śmigania na dwóch kółkach. W prawdzie jeszcze nie wiem czy dostanę urlop, może jutro wszystko się wyjaśni, ale można by zacząc ewntualne planowanie. Jeśli nie ten to może inny poniedziałek. Treningi zaczynają się o 16:00 i imprezka kosztuje 40 zeta. Najkosztowniejszy jest dojazd, z Bytomia w jedną stronę to 300km, nową A2-jką jeszcze dalej, ale może być przyjemnie. Piszcie co myślicie...wg prognoz pogody ma być cały czas :slonko: , :pada: raczej nie będzie, natomiast po imprezie (podobnie jak w Tychach) :prysznic: będzie nieodzowny :lol:
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1378
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: Bolo »

witam jak bym uzbierał kaske na wach to mógłbym sie podpiać pod tą imprezkęjak cosodezwe sie wkońcu jescze troszke czasu jest pozdr
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
Herpu

Post autor: Herpu »

Hmm jak bym mial gdzies 350km do poznania

Gdyby moto spilo 6L na 100 to wyjdzie 4,30x6= 25,8zl x3,5 = 90,3zl na paliwo w jedna strone...a to trza liczyc razy x2 :( uuu

180,6zl paliwo
40zl tor
40zl picie jedzenie

Czyli taka imprezka kosztowala by mnie 260,6 zlotego :( troche drogo!
Plus jakies 700km dodatkowe dla moto...
a_cyz

Post autor: a_cyz »

Herpu, proponuje zorganizować jeszcze dwóch kolesi, wypożyczyć przyczepkę na 3 moto samochód z hakiem i dzielicie kaskę na 3. Wyszłoby około:
-wypozyczenie przyczepki 35zł/dobę x2=70zł
-paliwo diesel 7l/100km x7 7x7x3,9=191zł
-tor 40x3=120zł
razem 381zł/3=127zł+żarcie
My tak robimy, Mariusz na GSXR 600 i koleś na R1 (R1 nie wiem czy moge pisać o TYCH motórkach)
Herpu

Post autor: Herpu »

Wiesz to jest pomysl :)
Jak tylko dostane w rece nowy sprzet to odrazu zaczne szukac kogos na taki wyjazd!! Moze posmigamy razem wtedy,mysle ze moze nawet co poniedzialek bym jezdzil znowu 130zl to niebylo by to tak duzo!

Ktos z innego forum napisal:

Zrobiłem jakieś 45 kółek.
Średnie spalanie 9,2 l

Zapomnialem ze jeszcze trzeba doliczyc paliwko na tor,a bedzie uciekac mysle i to ostro! Zalezy jak to jezdzi...

I polecam takze nauczyc sie kolorów flag bo to jest obowiazek !! to juz nie sa przelewki.
Wrzucilem filmik na serwer gdzie gosc opisuje wlasnie kolory flag i ich znaczenie wiec trza sobie to wbic do glowy !!

http://rapidshare.de/files/23777394/powitanie.wmv.html

Ale oglnie a_cyz pojedziemy :D
a_cyz

Post autor: a_cyz »

No i pośmigaliśmy sobie z Mariuszem, żałujcie że się nie wybraliście. Jazda naprawdę przednia, na ulicy w życiu tego nie poczujecie...Jazda tam i z powrotem trochę męcząca ale naprawdę warto. Do następnego wyjazdu...
Herpu

Post autor: Herpu »

Byliscie ?? no no superowo :)
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kynias »

qrcze szkoda ze dopiero teraz zobaczylem ten temat :| Podjechalbym na tor (no bo w koncu daleko niemam) i troche bym sobie polatal z wami (tzn pruobowal dotrzymac kroju :P )...
Mam nadzieje ze nastepnym razem sie zalapie...
Pozdro
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
mariuszpiotr

Post autor: mariuszpiotr »

Było bardzo fajnie. 10 godzin w samochodzie, a tylko 2 na torze, ale i tak było warto. Udało nam się paru kolesi wyprzedzić, ale reszta (jakieś 20 sztuk) dawała nam ostro w dupę... mamy się czego uczyć... już myślimy nad kolejnym terminem. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to proszę na priv do mnie lub do a_cyz...
Herpu

Post autor: Herpu »

Ja tak jak mowilem pisze sie razem z wami jak tylko maszyne bede mial sprawnom.
No to mozliwe ze ekipke zmontujemy na takie wyjazdy :) pozdro
ODPOWIEDZ