Naprawa Freewinda po przelocie rowem :-)

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4282
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

tylko nie zapominaj ze na Bema byla jakis czas temu "reorganizacja", MCS sie przeniosl na prymasa a na Bema wyladowalo Rapid czy cos - czy na pewno mowisz to co masz na mysli
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
kolas
Strzelający z Rury
Posty: 986
Rejestracja: pt, 19 sie 2005, 19:42
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa-Włochy

Post autor: kolas »

wiem co mowie, mowie co wiem ;)
wiem ze byla, ale mowie o obecnej zalodze.
Komarek,TransAlp,BANDIT 1200, GSX-R 1000, 1/2 Burgman 400
Albo GSX-R ... albo NIC!!!! <<< chwilowo nie działa ;)
KTM 990 Adventure
http://www.bikepics.com/members/kolasGSXR/
kom: 796-272-069

https://www.facebook.com/wPogoniZaNaszymiMarzeniami
Jaro_G

Post autor: Jaro_G »

No to powiedzmy, że mam jeden warsztat z głowy :? ale co z pozostałymi dwoma ? Czy nikt o nich nie słyszał ?
Jaro_G

Post autor: Jaro_G »

Podbijam do góry, możej jest ktoś kto zna te serwisy. a jeszcze nie udało mu sie zerknąc na ten temat :-)
Jaro_G

Post autor: Jaro_G »

Właśnie zadzwoniła do mnie miła Pani z firmu UNIQA i mówi do mnie, że niestety nie moga mi dokładnie wycenić szkody motocykla bo nie maja do tego odpowiedniego programu (osz kurde co za firma), poprosiła abym dostarczył im wstępny kosztorys to wtedy będą mogli sie do niego odnieść lub po naprawie przedstawić im fakturkę. W sobote zamierzam wstawić moto do serwisu ale w tym wypadku chyba wstawię do autoryzowanego np. POLandPOSITION i niech robia na nowych częściach :-), Czy ktoś z moto braci miał do czynienie z tą nieszczęsna firmą ?
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

Witaj Jaro_G! :)
Ja również jeżdżę Freewindem i też cierpię z tego powodu, że trudno w Polsce cokolwiek dostać do Fredka. Ale gorąco polecam Ci Gadimex. Chłopaki sprawnie i profesjonalnie podchodzą do sprawy! Myślę, że na biegu Ci pomogą! I jako BS mamy u nich zniżkę.
A jeśli chodzi o Suzuki PolandPosition, to w końcu są naszym patronatem. Jeśli chodzi o części też nie powinno być dużego problemu. Zazwyczaj trzeba poczekać mniej wiecej 48h na jakąś część, chociaż jak już się przekonałam w wypadku Freewinda trzeba poczekać trochę dłużej.
Życzę wytrwałości i powodzenia w składaniu Fredka!
Pozdrawiam
Ada
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
Jaro_G

Post autor: Jaro_G »

Czy Wiesz może czy Gadimex pracuje w soboty. Próbuję dodzwonić się tam, ale żaden nikt tam nie odbiera.
radez9

Post autor: radez9 »

Jaro_G pisze:Czy Wiesz może czy Gadimex pracuje w soboty. Próbuję dodzwonić się tam, ale żaden nikt tam nie odbiera.
nie pracuje.

poza tym AFAIK oni już nie są autoryzowanym serwisem suzuki
Jaro_G

Post autor: Jaro_G »

A Suzuki Jaskłowski na Prymasa ? W sobotę Tatko przywozi mojego "Fredka" i chcę go od razu do serwisu podstawić. PolandPosition wyjeżdżają w sobote do Poznania więc tylko Jaskłowski pozostaje
radez9

Post autor: radez9 »

Jaro_G pisze:A Suzuki Jaskłowski na Prymasa ? W sobotę Tatko przywozi mojego "Fredka" i chcę go od razu do serwisu podstawić. PolandPosition wyjeżdżają w sobote do Poznania więc tylko Jaskłowski pozostaje
u jaskłowskiego też nie odbierają tel ????

w soboty pracują - ale oczywiście trzeba sie umowić
Jaro_G

Post autor: Jaro_G »

W takim razie jutro się umówię do Jaskłowskiego i w Sobotę wstawiam moto i zlecam naprawę bezgotówkową na oryginalnych częściach. A niech tam "Fredek" ma coś z tego :-). A Uniqa niech piszczy :twisted:
Jaro_G

Post autor: Jaro_G »

Witajcie ponownie,
Fredzio został w końcu dostarczony do doktorka w PolandPosition, więc mam nadzieję, że niedługo znowu będę aktywnym motocyklistą. W kolejnych postach pozwolę sobie zrelacjonować Wam dalsze postępy w walce z ubezpieczycielem. ALe najpierw muszę dostać wycene naprawy z serwisu a juszzz wiem, że przekroczy 6 tysiaków :( . Ubezpieczyciel pewnie będzie chciał orzec szkodę całkowitą i spuścic mnie po kosztach ale... Może macie jakieś doświadczenia w walce o odszkodowania z ubezpieczycielami ?
Jaro_G

Post autor: Jaro_G »

No to qupa jak sto pięćdziesiąt, wycena z serwisu mnie zabiła niewiele ponad 16 tysiaków. Przecież jak to ubezpieczalna zobaczy to zdębieje. Szkoda całkowita gwarantowana i pewnie wypłacą mi ze 4 tysiaki :x .
Panowie i Panie, drodzy bracia i siostry radźcie co teraz robić. Kurcze ja chceeeee jeździćććć na motoooooooooooooo..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jaro_G

Post autor: Jaro_G »

C.D. Dzisiaj skontaktowałem sie z miłą Panią z firmy ubezpieczeniowej i dowiedziałem się, że ze względu na dodatkowe części uwzględnione w kosztorysie serwisu a nie uwzględnione w protokole z oględzin należy przeprowadzić dodatkowe oględziny i dopiero po kiedy to rzeczoznawca faktycznie zakwalifikuje te dodatkowe elementy do naprawy wówczas będą mogli zatwierdzić ten kosztorys. Hm... Jak na razie sprawa posuwa sie do przodu.. oby tak dalej do szczęśliwego zakończenia a wtedy sadam na moto iiii :twisted:
Jaro_G

Post autor: Jaro_G »

Dokonano dodatkowych oględzin przez rzeczoznawcę. panowie z POLandPOSITION mówili, że Pan rzeczoznawca był bardzo służbowy, porobił zdjęcia, notatki i powiedział, że on prześle protokół do centrali. Hm.. Ciekawe co na to centrala C.D.N... :wink:
ODPOWIEDZ