CZytajcie, Czytajcie, Czytajcie

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

dadeq

Post autor: dadeq »

no ja to sobie polatam...ale na lotni za Wami...a moze sobie rolki kupie i sie pod kogos podczepie ;)
Yaro

Post autor: Yaro »

NAJŚWIEŻSZE USTALENIA
Jak przyjedziemy w okolicach 14 to mamy zarełko w postaci grochówy, wieczorem mamy zarło typu grill, wiec wynika z tego ze nas nakarmią , a jak czytam to po samej kosmetyczc SETY już jestesmy weseli, jak rozumiem kazdy cos wezmie. a i tak browar i bar w osrodku do zdobycia :). noclegi - cytuję p. Dyrektor " jakos Was zmiescimy" wiec nie wiem konkretnie ale spiwór i karimata pożądane a kto chce niech targa namiot. ale czuje ze zakonczenie nocki spedzimy na plaży wiec na cholere namiot. No i tak to wygląda. do Soboty zegnam wszystkich, strzałeczka. Yaro.
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6333
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam !!
Oj "pogrochówkowałoby się "z Wami :lol: :lol: :lol:
Mój syn jest akurat na obozie karate w Jastrzębiej w osrodku "Szum morza" (dawny "Wrzos"). Może tam podjedziecie i zrobicie troche szumu ?? :wink: ??
Myślę, że moglibyście sie dogadać z kierownikiem obozu i zorganizować na tej "Waszej" imprezce mały pokaz karate oczywiście w uzgodnieniu z p.Dyrektor. Pozdrówka.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Little_Pablo

Post autor: Little_Pablo »

Seta - śpiwór Ci przywioze na wieczorno - czwartkowe śmiganie :)
A teraz niech kumają skąd ja go mam :)
Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2031
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: Macias »

pisze w imieniu Czitona, ktory aktualnie nie ma dostepu do internetu !! a wiec pojawi sie on rowniez w sobote w Chwaszczynie z PLECACZKIEM (nie wiedza jak sie spakowac we dwojke :D ) lecz dopiero o 12.15 !! prosil zeby na niego poczekac bo pracuje w sobote i nie uda mu sie dojechac na 12.
pozdrawiam i do zobaczenia

edit: Cziton stwierdzil ze jednak powinien sie wyrobic na 12 !!
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
dpif

Post autor: dpif »

tez bedziemy z plecaczkiem . :lol: nawer juz jedziemy :shock:
Yaro

Post autor: Yaro »

K*&^% waaaa, wiesci z ostatniej chwili, Dyrektorka wymieka i NIE MA NOCLEGU !!!!!!!!!!!!!, sorrry z takie przewały ale nie biore za to odpowiedzialnosci, Żarcie jest, dancigi i balety tak ale obudziła sie ze nie przenocuje nas SORRYYYY jezeli zmieni Wam to plany , ale zawsze mozemy probowac znalesc gdzies mete choc bedzie to pewnie trudne. Reszta ustalen bez zmian. Yaro
Piotras
The Real One
The Real One
Posty: 284
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 17:00
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: GD/BA

Post autor: Piotras »

Widocznie Pani Dyrektor przestraszyła się motocyklistów :evil: Piszcie ludzie co wy na to i czy jest jakaś zmiana planów czy nie - bo jestem ciekawy :D pozdro
Federały są jak pieczarki - najpierw rzucasz im gówno a potem trzymasz w mroku...
dpif

Post autor: dpif »

my juz jestesmy tak czy owak i do jutra jestesmy
SETA
BS Brother
BS Brother
Posty: 900
Rejestracja: śr, 10 maja 2006, 10:48
Województwo: -
Lokalizacja: Bieszkowice SUZUKI Squad
Kontakt:

Post autor: SETA »

Ej nie robcie mi tego i nie wymiekajcie;)))
Ja mysle ze bierzemy spiwory tak czy owak i pomyslimy na miejscu - przeciez to nie daleko najwyzej wrocimy do domow na noc....
Życie ze mną to przejażdżka....do PIEKŁA!
Piotras
The Real One
The Real One
Posty: 284
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 17:00
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: GD/BA

Post autor: Piotras »

Ja bym wolał - jak już pojedziemy mimo wszystko - do pieczary nie wracać :D Posiedzimy, pojeździmy, popijemy i wrócimy w niedzielę :D Tylko że ku$%# ma padać :evil:
Federały są jak pieczarki - najpierw rzucasz im gówno a potem trzymasz w mroku...
Little_Pablo

Post autor: Little_Pablo »

Słowem:"... zróbcie fajną parade, zareklamujcie ośrodek... tu macie po pól kiełbaski na głowe, jeść i wyp......"
Jeżeli chodzi o kase, to niech powie jasno... Żebrakami nie jesteśmy, możemy zapłacić za pokój... Tylko po co takie ściemnianie... Jak mamy wracać po paru godzinach to równie dobrze możemy pojechać na kawe do Ostrzyc... Jazda w deszczu by zjeść pół kiełbaski i bułke - jakoś mało zachęcająco to wygląda... A szukanie noclegu w sezonie - zajmie cały wieczór, jeżeli wogóle sie uda...

Pozdro dla pani dyrektor - damy znać jak będzie jakaś "parada do wynajęcia!"
L_P
KOMIN

Post autor: KOMIN »

kij z tym aby pogoda dopisała. bo jak narazie nie widać słonka :cry:
Ruffik

Post autor: Ruffik »

No coz... sytuacja jakby sie z lekka zmienila. W tym momencie podzielam zdanie Pabla i pytanie w jakim celu mamy wogole jechac do Jastrzebiej ?? Albo inaczej, po cholere mamy jechac do osrodka Neptun nalezacego skadinad do Ministerstwa Finansow ... jaka wladza takie realia, zawsze mozna cos zmienic w ostatniej chwili :( Inna kwestia to znalezienie noclegu w sezonie dla kliku, klikunastu osob i jeszcze motocykli... smiem twierdzic, ze sprawa z gory przegrana :( Noclegi na plazy, pod chmurka przy obecnych prognozach na weekend raczej nie wchodza w gre, dlatego tez chyba sprawa sie z lekka komplikuje...

Druga strona medalu. Skoro juz wywalczylem z zona wolny weekend to nie chcialbym sie zawiesc !!!!!! Dlatego caly czas jestem za wyjazdem i to najlepiej do niedzieli. Ciekaw jestem Waszych opinii 8)

Pozdro dla wszystkich Siostr i Braci :twisted:
AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto

Post autor: AdamOSA »

Dziwna sprawa . Współczuje Ci YARO komfortu psychicznego , chociaż nikt na pewno nie ma do ciebie żalu .
Jestem dosłownie przed chwilą po rozmowie z recepcją w/w ośrodka .
No i cóż pokoje 2 osobowe - 1szt. ( jeszcze czekają na zwolnienie rezerwacji )
pokoje 3 os. ( 279 zł/doba ) są !!!!
No i teraz pytanie :
Czy oni nas chcą ? Bo zmieścić to my się zmieścimy , tylko czy jest sens uszczęśliwiać kogoś na siłe ? Zrzucić się to też nie problem ( Kto ma to daje i koniec )
Może za mało oferowaliśmy od Siebie . No i teraz pytanko czy jedziemy tam czy gdzieś indziej ?

AdamOSA
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
Zablokowany