Co lepiej kupic gmole czy crash pady do Bandita

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Co lepiej kupic gmole czy crash pady do Bandita

Post autor: Kynias »

Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

Gmole, ale tylko takie, ktore maja mocowanie sensowne, czyli mocarne i w odpowiednich miejscach.
ObrazekObrazek
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kynias »

tak myslalem ze gmole sa lepsze...

ale czy te beda dobre ?? hmm...
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 638
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Bidziu »

Jasne że gmole spisują się w 100% ja po swoim wypadku nie odczułem na boku motocykla dosłownie nic!! wszystko poszło w gmole. Przydaj się podczas powaznego wypadku jak i przy wywrotce "na parkingu". A jezeli chodzi o B6 to do tego uatrakcyjnia on wygląd całego motocykla!! Te co masz w linku nie są najgorsze, ale poszukałbym jeszcze czegoś innego, najlepiej mocowanego na 3 sruby i nie chromowane bo jak Ci sięwywruci to zawsze mozesz takie malowane wyszpachlować i pomalować pod kolor ramy na nowo. Jak chcesz porobie Ci zdjęcia moich orginalnych i prześlę. Mój brat dorobił sobie takie same, wygądają identycznie kosztowało go to 6 zł i parę dni roboty ale efekt jest super. Jak masz jakis znajomych co mają giętarke do rur, spawarkę, kontówkę, do tego lakiernik i trochę wolnego czasu mozesz sam sobie dorobić. Jak nie to są firmy które dorabiają boxery do samochodów i gmole motocyklowe na zyczenie.. Mozesz popytać ile by to kosztowało. Poszukaj tez po sklepach typu moto-akcesoria;)

Pozdrawiam,
Bartek!!
kom. 796 090 896


GMINA
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kynias »

hmm no to trzeba poszukac :)

a fotki sie przydadza - jak mozesz wyslij na kynias@tlen.pl

Z dory dziex i pzdr
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
pirat!

Post autor: pirat! »

te gmole na gorze sa takie sobie ze wzgledu na mocowanie. z tego co wiem wlasnie duzo lepsze sa mocowane w 3 miejscach.

http://statique.republika.pl/moto008.jpg

ja mam z moto akcesoriow zamowione. gleby nie mialem ale sa zrobione bardzo solidnie ze wzmocnieniami, mocowane w 3 miejscach, w komplecie wszystkie srubki i pierdolki. montaz latwy. wada jest cena. ok 500zl.

w razie czego mozna zmatowic i pomalowac na co sie chce.
ja taki plan mialem ale jak zalozylem to jakos te chromowane mi nie przeszkadzaja nawet.
rookie

Post autor: rookie »

tylko gmole.

po moim wypadku silnik caly , gmole porysowane, ale daja rade.
sa kupione na zachodzie i spisuja sie wysmienicie.
Lord_Nicon
BS Brother
BS Brother
Posty: 296
Rejestracja: wt, 28 lut 2006, 12:39
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wołów ( koło Wrocławia)
Kontakt:

Post autor: Lord_Nicon »

Witam....
Po moim szlifie, gmole tez sie sprawdziły znakomicie. Starłem prawie 1/3 ich grubości ale sam silnik pozostał nie naruszony i tylko go podniosłem i moto był gotowy do jazdy (pojechałem do Ustronia i wrocilem :D:D:D).... Wiec gmole i tylko gmole - a pozatym ładnie wyglądają, otulając silnik...

pozdrawiam.....
Najpiękniejsza rzecz to swoje moto mieć
---GS 550 M (Katana) 83' -----> GSXF 750 - 99' ( sprzedany :( )-------> GSF 1250 GT - 09' "Szary Diabeł"
....kom: 667 651 296.....

https://bikepics.com/CI/members/lord_nicon
qNTos

Post autor: qNTos »

pirat, zdjęcie za######e :D a apropos tematu to czy ktoś nie zna sklepu gdzie można kupić gotowe gmole do B6 ale troche tańcze niż 500 pln?? szkoda strasznie tych pieniędzy :/
szczota

Post autor: szczota »

qNTos pisze: tańcze niż 500 pln?? szkoda strasznie tych pieniędzy :/
szkoda jak szkoda, uwazam ze warto , widzialem gdzies bodajrzee za 300 zl ale chyba najtaniej jest sklecić samemu
Spider

Post autor: Spider »

Ja do mojego bylego bandita zrobilem klatke
(gietarka, spawarka i kilka godz pracy), klatka przetestowana 2 razy i sprzet bez uszkodzeń, nie mam dokładnych zdjec ale tu powinno byc cos widać http://bikepics.com/members/spider7/97gsf600/
satrion

Post autor: satrion »

GMOLE lepiej ochronią bike'a i tak jak pisali poprzednicy mocowne na 3 śruby. CRASH PADY moim zdaniem lepsze są do skuterków.
qNTos

Post autor: qNTos »

Okej dobra, ale ja mam B6 S-kę i raczej gmole mi owiewki nie uratują :D Dlatego chciałbym spytać czy ktoś ma doświadczenia z S-ką i padami, tzn czy ochronią one owiewkę przed totalnym zeszlifowaniem? Czy przy użyciu samych crashpadów dekle od silnika są w ogóle jakoś chronione? Pewnie najlepiej byłoby kupić crashpadu i gmole jednoczesnie ale to już w ogóle duży beton w kieszeni. Prosze o opinie bo musze przed końcem roku coś zamontować póki promocje są :P
legion

Post autor: legion »

spider mowisz gietarka ,spawarka .... ? ja takie rzeczy posiadam jak i pare rurek :) wiec jak ktos jestw potrzebie mozna cos pokombinowac i cosik stworzyc ( musze miec wstepny szkic gmoli do danego moto z jakimis wymiarami) no i poza tym moge to zrobic z rurek stalowych ( nierdzewka odpada niestety z braku mozliwosci spawalniczych :( ) ale zawsze mozna farba braki nadrobic. mysle ze w zmoimi mozliwosciami technicznymi moge takowe oslonki zrobic w dosc krotkim czasie - i co najwazniejsze : dla braci to.....moze za szacunek ? ( takie nawiniecie do filmu " szybcy i wsciekli " :) ) a i nie gwarantuje ze pierwsze egzemplaze beda ladne he he
ODPOWIEDZ