Organizacja spotkan w Pomorskim...

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1880
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Organizacja spotkan w Pomorskim...

Post autor: Mar »

Dzis rozmawiajac z Dadeq-kiem wpadl nam do glowy pomysl zeby co dwa tygodnie spotkac sie w jakims lokalu (Dadeq ma juz upatrzony) i pozniej posmigac, powiedzmy bylby to pierwszy i trzeci czwartek miesiaca(taka propozycja) a w drugi i czwarty czwartek miesiaca poleciec gdzies gdzie nas oczy poniosa i tam wypic jaks kawke, bezalkoholowe itp. napoje.

Co Wy na to Siostry i Bracia?
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
Ruffik

Post autor: Ruffik »

Hmmm .... Sorki chlopaki, ale powiedzcie jaka jest róznica między Waszym pomysłem, a stanem istniejącym ?? Z tego co udało mi się zaobserwować, to chyba spotkania w czwartek stały się pewną regułą i zawsze wyglądają bardzo podobnie, śmiganie, knajpa (ostatnio już nie Ostrzyce :wink: ), wspólne rozmowy i dobra zabawa :D

Zatem co jest innowacyjnego w Waszym pomyśle ?? Chęć upodobnienia się do Warszawki, gdzie zawsze trwają debaty czy dziś na moto, czy może jednak nie (bez urazy) ?? Na spotkania w knajpach będziemy mieli całą zimę !!!!, a póki co to proponuję nawijać kilometry 8)

Bardzo jestem ciekaw opinii pozostałych, czynnych i nie tylko Sióstr i Braci :twisted:

Pozdrawiam
Ruffik
Yogi
BS Brother
BS Brother
Posty: 129
Rejestracja: śr, 17 sie 2005, 14:29
Województwo: -
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Yogi »

Popieram Rufika , co będziemy robić zimą ?
"moje serce to czerwona papryka
a dusza imbirem pachnie cały czas..."


GSX 400R - sprzedany
Czerwone Jajo '00
0507 33 74 14
SETA
BS Brother
BS Brother
Posty: 900
Rejestracja: śr, 10 maja 2006, 10:48
Województwo: -
Lokalizacja: Bieszkowice SUZUKI Squad
Kontakt:

Post autor: SETA »

Jak dla mnie to tydzien ma za duzo dni i nigdy nie wiem co dzisiaj mamy wiec kombinacje czy dzis wypada trzeci czy dziewiaty tydzien miesiaca..... :twisted: :twisted: :twisted:
Ja tam jestem zeby zostawic jak jest....kazdy czwartek i dorzucic dodatkowo np.: niedziele :twisted: :twisted: :twisted:
Życie ze mną to przejażdżka....do PIEKŁA!
dadeq

Post autor: dadeq »

chodzi tylko i wylacznie o to zeby zbierac w ten sposob nowych - mniej odwaznych...moze latwiej im bedzie sie pojawic w knajpie a nie od razu na moto. knajpa ma byc tylko punktem "zbornym" a nie miejscem docelowym, wyjazdy były i nadal beda punktem głównym programu.

Uwaga życzenia spełniaja sie bardzo szybko - mod DAAB
Seta - niedziele kiedys byly tradycja - przed wakacjami...teraz jakos nikomu sie nie chce ;) a dziwne ... tez bym byl ZA
Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2031
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: Macias »

przeciez to bez roznicy gdzie jak i kiedy bedziemy sie spotykac !! zostanmy lepiej przy istniejacej tradycji czyli raz na jakis czas do ostrzyc (zeby pani nas nie zapomniala w knajpie :D ) a reszta to spotkania na rondzie i jazda... gdzies !!
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1880
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Post autor: Mar »

Widze ze wiekszosc jest za tym zeby pozostawic jak jest obecnie. Tak wiec dziekuje za tych co sie wypowiedzieli i mam nadzieje ze reszta tez dorzuci swoje trzy grosze.


A co do pomyslu Sety zeby w niedziele posmigac jestem ZA, mozna by sobie wtedy jakas dluzsza trase wykombinowac :twisted:
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
cziton
BS Brother
BS Brother
Posty: 620
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 14:36
Województwo: -
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: cziton »

A ja powiem tak!
Mnie to jest obojetne co wy tam ustalicie bo ja prezes jestem i tylko podpisuje papiery :)
Byle by wasze geby co jakis czas widziec aby w pamieci gleboko zostaly bo przeciez w zyciu nie mozna miec tylko dobrych wspomnien :)

P.S jeszcze raz przypominam o obowiazkowych skladkach dla zarzadu (co miesiac 200PLN)
Tym bardziej nalegam gdyz chce zmienic moto na wiosne wiec dawac kase :)

Edit: Swiezaczki sa zwolnieni z pierwszej opaty a nastepne moga placic w 2 ratach :)
Ostatnio zmieniony czw, 24 sie 2006, 15:12 przez cziton, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedy siędzę na maszynie totalny czuję luz
Włączam silnik, daję kopa, za mną tylko kurz.
tel. 608416704 Spik,GG 2677557
GSX 600F - sprzedana
SV 1000S K3/K4 - sprzedana
Yogi
BS Brother
BS Brother
Posty: 129
Rejestracja: śr, 17 sie 2005, 14:29
Województwo: -
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Yogi »

Czitonku jak ktoś z nowych przeczyta twojego posta to napewno nie przyjedzie , my mamy ich zachęcać , a nie zniechęcać.

Napisz przynajmniej ze składki można płacić w ratach

Pozdrawiam Adam
"moje serce to czerwona papryka
a dusza imbirem pachnie cały czas..."


GSX 400R - sprzedany
Czerwone Jajo '00
0507 33 74 14
Scorpion

Post autor: Scorpion »

Ja nie jadę... Dość mam kredytów! ;)
cziton
BS Brother
BS Brother
Posty: 620
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 14:36
Województwo: -
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: cziton »

Scorpion pisze:Ja nie jadę... Dość mam kredytów! ;)
Tylko bez szantarzow mi tu:)

Jedziesz i juz, a za probe bojkotu i szantarzu polegajacym na grozbie pozbawienia nas swojego towarzystwa bedziesz placil 400PLN miesiecznie przez nastepne 2 lata :)

Pozdrawiam.

Edit: I nie marudzic bo i tak zarzad gwarantuje na kazdym spodkanku 0,5 litrawody wtornie mineralizowanej firmy "Kranowka Zdroj"

I nowa derektywa jest: fakt ze za brak minimalnej pojemnosci obowiazujacej w bractwie (600ccm) GS maja podwyzszona skladke do 250PLN :)
Kiedy siędzę na maszynie totalny czuję luz
Włączam silnik, daję kopa, za mną tylko kurz.
tel. 608416704 Spik,GG 2677557
GSX 600F - sprzedana
SV 1000S K3/K4 - sprzedana
Ruffik

Post autor: Ruffik »

Monitor opluty, Kinga sie dziwnie patrzy, ze sie smieje do komputera :D
Cziton rozbawiles mnie do lez :P
Do zobaczenia wieczorem.
Ruffik
romans

składki na czwartki

Post autor: romans »

Witam, jak będziecie tak kasować tych półlitrowców i ćwiartkowców to w życiu nie bedzie ich stać by przesiąść sie na większe bolidy. 200 to miesięcznie czy rocznie? Pozdrawiam pomorskie
Scorpion

Post autor: Scorpion »

Jedzie ktoś z okolic Wrzeszcza czy Zaspy coby się podpiąć? Głupio tak samemu na Maliniaka podjechać :)
cziton
BS Brother
BS Brother
Posty: 620
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 14:36
Województwo: -
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Re: składki na czwartki

Post autor: cziton »

romans pisze:Witam, jak będziecie tak kasować tych półlitrowców i ćwiartkowców to w życiu nie bedzie ich stać by przesiąść sie na większe bolidy. 200 to miesięcznie czy rocznie? Pozdrawiam pomorskie
Za niefrasobliwosc sie placi :)

Oplata ta jest oplata miesieczna i wrazie jej nie uiszczenia grozi kara posiadania GS-a do konca zycia :)
Kiedy siędzę na maszynie totalny czuję luz
Włączam silnik, daję kopa, za mną tylko kurz.
tel. 608416704 Spik,GG 2677557
GSX 600F - sprzedana
SV 1000S K3/K4 - sprzedana
ODPOWIEDZ