Tradzycyjen zebranie w czwartek... Nie koniecznie Ostrzyce!!

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

Scorpion

Post autor: Scorpion »

Nie uzbierałem składek dlatego nie przyjechałem... :) :P :)
michau

Post autor: michau »

Na następne rondowe spotkanie przywiozę dla was mapę aby łatwiej bylo wybrać trasę i punkt tankowania/sikania jak kto woli ;)
Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2031
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: Macias »

ja zawsze mam mape ale nie korzystalismy z niej !! zawsze tamtedy jezdzimy do ostrzyc i zawsze tankujemy w zukowie !!
rowniez dziekuje za smiganie a najbardziej Kasi za to ze chciala sie ze mna meczyc tak wolna jazda :D
pozdrawiam
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
SETA
BS Brother
BS Brother
Posty: 900
Rejestracja: śr, 10 maja 2006, 10:48
Województwo: -
Lokalizacja: Bieszkowice SUZUKI Squad
Kontakt:

Post autor: SETA »

No Dzieki Wszystkim za wczoraj.....zwlaszcza nowym :twisted:

PS Juz nie moge sie doczekac dzisiejszego wypadu...moze jeszcze ktos da sie namowic?......jak by co to pamietajcie na Mazurach bedzie silna ekipa BS :twisted: i chetnie Was wszystkich ugosci!!! - do kontaktu moj tel 607 048 564

PSS Macias nie ma sprawy - po to wlasnie istnieja Siostry :twisted:
Życie ze mną to przejażdżka....do PIEKŁA!
Ruffik

Post autor: Ruffik »

Dzieki za wczoraj, zwłaszcza tym najbardziej zapalonym :wink: za wypad do Wdzydz 8)

Co do wyjazdu do Giżycka, to ostatnia ekipa rusza ok. 20. Gdyby ktoś w ostatniej chwili zmienił zdanie, to kontaktujcie sie ze mna albo z Mar'em.

Pozdrawiam
Ruffik
chałmi

Post autor: chałmi »

To my we Wdzydzach byliśmy? :D Bo ja po Ostrzycach ze zmęczenia byłem w trybie podążania za światłami pozycyjnymi poprzedzającej mnie maszyny. Poza tym trasa była super. Nieźle się przez lasek po Wdzydzański śmigało za Darkiem i nawet prawie paskiem nie posypali :D . Reszty nie pamiętam, bo mi sprzęt tylko na dwa gary palił :wink:
sv650
ODPOWIEDZ