Co z czwartkiem ?

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1880
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Post autor: Mar »

To o ktorej zescie szalency wrocili do domow??
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
Ruffik

Post autor: Ruffik »

No teraz to normalnie moje zmeczone oczy chyba mnie oklamuja?? Awful tez byl z nami w Łebie?? Ale moze jestem zmeczony bo w sumie wrocilem jakos o 2, zatem chyba mam prawo 8)
A tak poważnie, to wielkie dzieki dla wytrwalych!! Zawsze mozna na Was liczyc i juz z pewnoscia nie mozna sie z Wami nudzic !!!! Pogoda swietna, lało sie z nieba zdrowo, ale tylko do Leborka, potem do Leby juz spoko :twisted: Wrazenia niezapomniane i juz sie zastanawiam, gdzie pojedziemy za tydzien :?: :?: :?: A poki co ide sie przytulic do poduszki bo mi sie zwyczajnie chce spac :wink:

PS. Specjalne pozdrowienia dla tych co aktualnie sa w pracy, a smigali wczoraj prawie do switu 8)
SETA
BS Brother
BS Brother
Posty: 900
Rejestracja: śr, 10 maja 2006, 10:48
Województwo: -
Lokalizacja: Bieszkowice SUZUKI Squad
Kontakt:

Post autor: SETA »

No ja powiem krotko bo po kazdym naszym spotkaniu zawsze pelno postow typu "wlazenie w d#$%^@ czyli "bylo zajebiscie" dzieki wszystkim...gadka szmatka....;))))
Od wczoraj na tace daje w innej intncji niz "pogoda na smiganie".... daje za Was bo pogoda nas zawodzi ale Wy NEVER!!!!! Normalnie niby dorosli ludzie a....... :twisted:

PS A wiecie ze jak juz sama wracalam przez lasy to mialam filmy ze mnie kolesie z BP sledza i mi sprzeta zabiora :twisted:
PSS No w pracy dzis bedzie ciezko ale WARTO BYLO :twisted:
Życie ze mną to przejażdżka....do PIEKŁA!
Yogi
BS Brother
BS Brother
Posty: 129
Rejestracja: śr, 17 sie 2005, 14:29
Województwo: -
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Yogi »

Było "prześwietnie" pogoda dopisała..... od Lęborka

Dziękują wszystkim za śmiganie tym co wytrzymali i tym co zostawili w domu włączone żelazko i musieli szybko jechać do domu

Ps.
Ruffik z tym awfulem to trzeba bratu wybaczyć , tak żadko bywa na spotkaniach , ze może jeszcze wszystkich nie kojarzy

Pozdrawiam

Asia i Adam
"moje serce to czerwona papryka
a dusza imbirem pachnie cały czas..."


GSX 400R - sprzedany
Czerwone Jajo '00
0507 33 74 14
Scorpion

Post autor: Scorpion »

Heh... Wariaci! :) Tyle śmigać w taką psią pogodę. Na swoim blogu wrzuciłem kilka fot "z ronda". Mam nadzieję, ze następnym razem będzie lepsza pogoda i na fotki i na jazdę.
Piotras
The Real One
The Real One
Posty: 284
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 17:00
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: GD/BA

Post autor: Piotras »

Łeba nocą wygląda prześwietnie a w szczególności PLAŻA o godz 24. :D
Ja chcę więcej nocnych wypadów :D Qrcze, faktycznie jeździliśmy ponad siedem godzin?!?! Nieźle :shock:
Federały są jak pieczarki - najpierw rzucasz im gówno a potem trzymasz w mroku...
Broda
Lajtowy Motonita
Posty: 579
Rejestracja: wt, 6 wrz 2005, 09:52
Województwo: -
Lokalizacja: WARSZAWA/3miasto

Post autor: Broda »

a byliście moze ostanio u lekarza badac sie?? :P
Lokalny diler opium
opium*-bo motocykl jest jak narkotyk
Piotras
The Real One
The Real One
Posty: 284
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 17:00
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: GD/BA

Post autor: Piotras »

Tak, choroba nazywa się motocyklizm i jest nieuleczalna - mówi się trudno :D
Federały są jak pieczarki - najpierw rzucasz im gówno a potem trzymasz w mroku...
ODPOWIEDZ